TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

Ewelcia (offline)

02-09-2010 15:41:34

Kwidzyn
Tak,taksmiling smiley Ja juz ciebie mam Aniu w znajomych Mr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 15:41 przez Ewelcia.

aneczka83 (offline)

02-09-2010 15:45:20

Poznań
Patkanie martw się,ja przy pierwszej ciąży też tak miałam w szkole,ale to chyba bardziej ze stresu,że przy dziecku egzaminy będę zdawać.
BeataSteż czytałam,że rzadkie ruchy w tym czasie to normalne więc nie mamy się czym martwić


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
MOJE NAJDROŻSZE SKARBY


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

02-09-2010 15:57:05

A ja dziewczyny troszke poleżałam sobie dobrze jest tak poleniuchować ale zaraz m wróci tylko patrzeć jak się drzwi otworzą i koniec leżaczkowania smiling smiley Co do ruchów to naturalne, że dziecko sie słabiej rusza po prostu jest już takie dużo i ciasno mu w macicy, za to jak się kręci to są dużo bardziej intensywne niż wcześniejsze kopnięcia.

ania84 (offline)

02-09-2010 16:04:13

już zaakceptowałam smiling smiley
Ja tam wiem jedno jeśli chodzi o ruchy: bardziej bolące.
Mój bobas ma manie wsadzania nogi pod żebra albo wypychania jej prawie na wierzch.Czasem mi się wydaje że skóra mi pęknie grinning smiley

Ewelcia faktycznie.Nawet Ci dzisiaj opis dawałam


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 16:05 przez ania84.

olenkawi (offline)

02-09-2010 17:16:21

Płock
Hej smiling smiley Ja od rana cierpiąca, nawet nie wyszłam z domu, przeleżałam przy laptopie, pospałam, teraz na męża czekam z obiadem :kotlety z ziemniakówwinking smileyZobaczymy co mi wyszło, bo to mój pierwszy raz winking smiley
Ja nie nam konta na NK, jakoś mnie nie ciągnie do tego.
TylkoTy mamy ten sam termin, czy to znaczy że ja mam być oststnia na porodówce? winking smiley
BeataS nie martw się tak, łóżeczko się moment składa. Mi po 3-4 dniach wywietrzał aromacik i materaca i łóżeczkawinking smiley


Prosimy o głosy smiling smiley [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

02-09-2010 18:05:35

płock
jestem i jestem przerażoooooooooooooooooona byłam na tym KTG na broku porodowym i akurat rodziła Dziewczyna boooooooże ja myślałam, że ją zabijają szok co ona wyprawiała jak się darła ja uszy zatykałam bo myślałam, że nie wytrzymam szooooooook jestem przerażona i powiedziałam położnej , że jak tak to wygląda to ja nie wracam o nie i niech Zosia siedzi w tym brzuchu smiling smiley po zapisie wyleciałam z tego szpitala aż się za mną kurzyło smiling smileysmiling smiley
skurczy nie wykazało ogólnie zapis dobry więc czekamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

olenkawi (offline)

02-09-2010 18:43:56

Płock
Beato1988 obawiam się, że ja też nie będę cicho siedzieć w dniu poroduwinking smiley


Prosimy o głosy smiling smiley [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

cherry (offline)

02-09-2010 18:45:15

Brzeg
ale piszecie - na porodówkę a nie tylko na forum!!!:laugh_new::laugh_new:
ania84 wysłałam Ci zaproszeniesmiling smiley

a to moje nk: [link widoczny po zalogowaniu] - czekam na zaproszenia - fajnie tak obejrzeć różne zdjęcia - szczególnie jak pojawią się maluchy to nk pierwsze miejsce gdzie zdjęcia powędrująsmiling smiley

marzena2401 hehe chętnie oddam Ci część rozstępów ale kilka muszę zostawić - bo to pretekst do dość sporego tatuażugrinning smiley a mój luby jest wyczulony (mimo że sam się tatuujetongue sticking out smiley) a tak sam powiedział, że to dobre rozwiązanie na ich zakrycie grinning smiley

Kokate GRATULUJĘ I ZAZDROSZCZĘ a malutka takka długa może nie modelka a biegaczka??smiling smiley zdrówka i szczęścia!

beata1988 ja też dziś zmokłam zupełnie jak ze studia do domku drałowałam tongue sticking out smiley ja też leżąc na oddziale z blokiem porodowym słyszałam te "krzyki(?)" a raczej dość dziwne odgłosy...

ale damy radęsmiling smiley

Ewelcia (offline)

02-09-2010 18:52:45

Kwidzyn
olenkawi na pewno będzie mężowi smakował obiadeksmiling smiley Beata1988 to się nasłuchałaś.Wcale tak nie musi wyglądać tak poród.KRZYK NIC NIE DA TU TRZEBA PRZEĆ A NIE SIE DRZEĆ Mr. GreenDACIE RADĘ DZIEWCZYNY!!! cherry zaproszenie wysłałamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 18:54 przez Ewelcia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546680, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.