TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

beata1988 (offline)

15-12-2011 12:52:17

płock
Olenkawi- chętnie bym wpadła ale ja nie wiem gdzie to dokładnie no i Zosia teraz śpi jak wstanie pewnie koło 14 to idziemy na spacerek pieszy więc za daleko się nie oddalamy....smiling smiley Ja też musze z Zosia do alergologa uderzyć bo zaczęła mieć zmiany pod łokciami i się drapie bardzo tam ....znam to , miałam identycznie jak się zaczęłam drapać to aż do krwi bo przestac nie mogłam sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

16-12-2011 12:18:51

Oleńkawi a Oliwia dziękujemy dobrze, rozrabia jak zawsze wszędzie jej pełno i ten diabelski uśmieszek kiedy mówię nie wolno! smiling smiley Zdjęcia jakiś czas temu dawałam a w konkursach bierzemy udział to zawsze możesz luknąć. Będę oczywiście nowe zdjęcia też bo mamy nowy aparat bo stary się popsuł a ten robi superrr zdjęcia smiling smiley

Beata1988 a co to za uczulenie Was łapie? Ja mam problemy ze skórą znaczy ze swędzeniami. Niestety sad smiley Bez alertecu swędzi strasznie a drapię się przy tym okropnie i nie jest to zdiagnozowane co to jest i od czego.

Z bratem ciotecznym Filipkiem 6 dni starszym smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

Z lalą
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-16 12:22 przez joaska82.

fantazja84 (offline)

16-12-2011 12:48:07

Dziwnów
Witamsmiling smiley

Olenkawi objawy, które opisujesz wskazują na alergię właśnie na laktozę. U Maćka się ona pojawiła w przybliżonym okresie. Jemu też bardzo długo ta sucha skóra nie znikała, ale dostosowałam się do raz lekarki, aby odstawić wszystko z laktozą i pomogło. Po drugich urodzinach mógł już wcinać wszystko i uczulenie nie wróciło.
Przepychanie kanalików łzowych też miałam z malutkim Maćkiem i wystarczyło, że okulistka nacisnęła trochę mocniej kciukiem w kącaku oka, przepisała jakieś kropelki i było ok.

Joaska no Ty to mi nie wmówisz, że Oliwia rozrabia i robi diabelskie uśmiechy. Toż to aniołeczek na buzigrinning smiley
Fajnie mieć tak małą różnicę wieku między kuzynostwemsmiling smiley Umawiałyście się z siostrą z zajściem w ciążę?winking smiley
Mamy taki sam dywanwinking smiley

BeataS jak Szymuś? Mam nadzieję, że gorączka go nie dopadła, a te luźniejsze kupki to od ząbków?

Beata1988 jaka śliczna dama z Zosiulkismiling smiley I te rzęsygrinning smiley
No my też przez tą zmianę w drzemkach staramy się wychodzić na spacerki koło 10.30-11, wracamy, zjadamy zupkę, idziemy spać (tzn. Lena) i budzimy się na drugie danie, które Lena uwielbia jeść przy stole u tatusia na kolankachsmiling smiley
My też nie miałyśmy większego problemu z rytuałami.

Gabi pisz kochana co u Was.

Lotopalanka my też nie zmieniamy jeszcze łóżeczka i myślę, że jeszcze długo nie zmienimy. Tak naprawdę to jeszcze 3-letniemu Maciusiowi zdarzyło się spaść z łóżka w nocy.

Ale moja niuńka to chichraczkasmiling smiley Śmieje się z byle czegosmiling smiley Ogląda sobie książeczkę, zobaczy myszkę i się cieszy, tata puści do niej oczko, ona też odpuszcza i się śmieje, założy sobie koc na głowę i się chichra, próbuje założyć sobie kapciuszki i się chichra, robi na swojej rączce "tu tu sroczka kaszkę ważyła" i się chichra, gilgocze mnie i się chichra. Cały czas zachęca mnie w taki sposób do zabawysmiling smiley Ale przy zakazach też się chichra olewająco. No nie mogę z niejsmiling smiley Mój słodziaczek malutkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

16-12-2011 21:58:31

Olenkawi mam nadzieję że to ząbki ale jakoś nie mogę przyhaczyć które to sad smiley
Fantazja gorączka na szczęście małego nie dopadła a ząbka nie widać więc nie wiem. Wczoraj zrobił 3 normalne kupki i jednego kleksa a dziś jakieś 5 ale takie nijakie. Nie wiem co to ma być. Wczoraj przed spaniem trochę mi zwymiotował i wszystko do prania było a mały od razu do kąpania szedł ale to obiadek zawinił

Dzisiaj to jakaś masakra. Mały przez cały dzień spał jakieś 40 minut i to po 2 godzinach usypiania a na noc padł dopiero 20 minut temu i też po wielkich bojach bo oczywiście tatuś wrócił. Do tego R wstawiony, zero pomocy z jego strony bo najlepiej najeść się i rozwalić się na łóżku i mieć gdzieś całą resztę.

JolaMi (offline)

17-12-2011 17:39:15

Tychy
Witam mamusie i dzieciaczki.
Podczytuję was w zasadzie na bieżąco ale z pisaniem przy moim urwisie nie da rady. Tak mi rozbroił klawiaturę w laptopie że musiałam kupić nowy.
Ale jak tak się czyta to dzieciaczki robią nie samowite postępy. Wszystkie cudne.
Jeśli chodzi o łóżeczko to nasze ( turystyczne ) stoi do zabawy i szaleństw spania nie ma wogóle. Cały czas sypia ze mną dzięki temu jestem wyspana.
Spać też raczej nie spadnie bo sam wchodzu u schodzi. Tylko wcześniej to buszował po całym łóżku a teraz najlepiej wtulonym w mamusie.
Nie wiem czy to moja nadopiekuńczość ale jest strasznie nie dobry wymusza strasznie a najbardziej na mnie. Ma ataki złośći. Śmieję się że trzeba będzie zatrudnić super nianie. Przy babci czy tatusiu grzeczny. Czasem wysiadam i zazdroszczę tym które mogą z dziećmi siedzieć w domciu. A z drugiej strony jak miałam 3 tyg. opieki po szpitalu to stwierdziłam że chyba jestem wstrętna matka ale chciałam iść już do pracy do ludzi. I stwierdziłam ze chodząc do pracy mam więcej cierpliwości mimo zmęczenia niż siedząc cały czas z małym w domu. Przy czym właśnie wtedy przeszedł najgorszy okres że tylko mama i mama i nikt inny nawet do ubikacji nie mogłam iść.
Pozdrawiam was wszystkie i całujemy dzieciaczki.
A jak wygląda u was z jedzeniem czyli co dajecie w ciagu dnia? Mały całkowice zaczyna odmawiać wieczorkiem kaszki rano też zjada z niechęcią. Mleka nie pije już chyba od 6 miesiąca.



http://static.ebobas.pl/img/users/11468/galleries/28703/11468_28703_132414008212_afadc5381d6ff572b176c39ddbd9078c31a8631f-w120.jpg[/img][/url]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-17 17:48 przez JolaMi.

gabi0611 (offline)

17-12-2011 18:15:39

witam

nie mogę jakoś znaleźć teraz czasu na laptopa wiecznie coś, już nie pamiętam kiedy do Was zaglądałam, zaległości mam niemałe w czytaniu ale mam nadzieję że wkrótce się to zmieni

u nas wszystko ok smiling smiley Tyśka rozrabia jak zwykle, dostała od starszej siostry spacerówkę dla lali i praktycznie się z nią nie rozstaje, za to ja mam trochę spokoju jak mała się bawismiling smiley
z dzidziolkiem też wszystko ok, wody płodowe są w normie, szyjka jak narazie dobrze trzyma, ginek stwierdził że jesteśmy na dobrej drodze żeby urodzić o czasie, a ja jestem już zmęczona i ociążała, wszystko jest mi ciężko zrobić, a szykowanie do świąt przed nami, a ha, w brzuszku mam małego uparciucha, zamiast położyć się ładnie główką w dół to sobie siedzi, zapowiada się tym razem CC jak dalej nie posłucha mamusi i się nie odwróci....

to narazie tyle, może uda mi się usiąść do neta jak Tysiol rozrabiaka pójdzie spać


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dandil (offline)

18-12-2011 10:26:51

Lębork
Witam eKoleżanki !

czytam Wasze posty ale odnieść się do nich nie ma kiedy sad smiley

W piątek z Leą bylismy na "zakładowej choince" i po raz pierwszy widziała Mikołaja smiling smiley - zapraszamy do relacji z tego wydarzenia:

zwiastun (około 4 minuty) - [ebobas.pl]

i dla wytrwałych pełna wersja smiling smiley - [ebobas.pl]


a jak Wasze pociechy, widziały już Mikołaja? Lea się bała na kolana mu usiąść ale prezent chętnie wzięła smiling smiley a podczas całej zabawy zaczepiała dzieci, bawiła się i niczego się nie bała, aż dziwne bo to pierwszy raz w takiej dużej imprezie brała udział.

pozdrawiamy

maxim16 (offline)

19-12-2011 17:19:50

Łomianki / Warszawa
witajcie dziewuszki dawno mnie nie było nie wiem czy pamiętacie jeszcze o mnie..

u nas szaleństwo przedświąteczne trwa porządki i brak czasu na cokolwiek a do tego dziś byłam na usg smiling smiley maluch ma się dobrze ale był źle ułożony i na dwa razy mi robiła bo się posłuchać nie chciał uparciuszek grinning smiley ma 6,87 cm Nt 1,67 kość nosowa obecna przypływ prawidłowy płyn owodniowy w normie
wg usg termin mam dwa dni wcześniej a zdjęcia mam bardzo ciemne i prawie nic nie widać niestety z Gabi miałam super zdjęcia a tu ledwo co niestety ;/


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

olenkawi (offline)

20-12-2011 07:09:47

Płock
Witamsmiling smiley Siedzę w pracy oczywiściesmiling smiley Widzę, że forum zamarło..parę postów miałam do narobienia od czwartku. Opuszczacie się dziewczyny i chłopakuwinking smiley
U nas nic nowego. Amelcia kochany urwis, zaczęła ostatnio "ciocia" mówićsmiling smiley Poza tym śpi nadal z nami w łóżku. Jak tu ją odzwyczaić. MOże któraś ma jakąś rade?
MAxim, gabi dbajcie o siebie. Super że dzieciaczki rosną ładnie w brzuszkachsmiling smiley
JolaMI widzę, że nie tylko ja śpie ze swoim dzieckiem, eh jak to zmienić...
BeataS jeśli ma spuchnięte dziąsła to zęby. Mam nadzieję, że już lepiej Szymek. Moja Amelka wczoraj spała 40 min. próbowałam poł godziny ją uśpić jak wróciła z pracy o 17 bo mojej mamie się nie udało, ale dałam spokój. Zasnęła o 19.30 bidulka.
Fantazja masz może jakieś przepisy dla alergika? Na naleśniki, albo placuszki? W ogóle na coś dobrego co da się zjeść? Amelka jest dosyć wybredna. Podaj jakieś przepisy, proszęsmiling smiley
dandil to odważna twoja córciasmiling smiley MOja nie widziała MIkołaja i raczej się nie zanosi w tym rokusmiling smiley
joaska fajnie macie, że mozecie się spotkać z rówieśnikiem Oliwii. A jak oni się zachowują?

Pozdrawiam i udanego dzionka życzęsmiling smiley Zajrzę pewnie jeszcze.


Prosimy o głosy smiling smiley [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

21-12-2011 21:40:35

Witam i ja też przed świętami zawrót głowy jak co roku zresztą, w tym roku mam małego pomocnika, który a raczej która bałagani na każdym kroku. Jutro ubieramy choinkę ale wieczorem więc Oliwia dopiero w piątek ją zobaczy.
Maxim super, że badania dobre. To najważniejsze. A miałaś to usg genetyczne czy zwykle?
Oleńkawi cóż zachowanie ich jest różne, znają się dobrze bo często się widzą. Cieszą na swój widok. Czasami ładnie się bawią innym razem biją smiling smiley poza tym są zazdrośni o względy babci.
Dandil super Lea miała przeżycie. Taka mała a juz mikołaja widziała. Tylko pozazdrościć. U mojego męża nie ma niestety takich imprez sad smiley
Gabi no jeszcze trochę i będzie dzieciątko z Wami. I dwa maluchy ale wesoło smiling smiley
JolaMi no nie było Cię troszkę ale wiadomo praca dom i na wszystko trzeba czas znaleźć. Michaś jest uroczy smiling smiley U nas akurat mleko i kaszki Oliwia zajada bo lubi. Gorzej z innymi posiłkami i zupami szczególnie. Mleko wypija zawsze po kąpieli przed spaniem. Tak ok 200ml. W dodatku nocy bądź wieczorem późnym też 150-180ml. Kaszke zawsze rano na śniadanie zjada.

U nas jest bunt łóżeczkowy, Oliwia nie chce spać u siebie tylko z nami. Jak się obudzi to pokazuje palcem na nasze łóżko i mówi "aaa tam ", wie czego chce i potrafi dopiąć swego.

Fantazja ja juz zauważyłam kiedyś, że dywany mamy takie same smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-21 21:50 przez joaska82.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.