TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

BeataS (offline)

12-12-2011 09:24:39

Witam po weekendzie. Myślałam że będę miała więcej do nadrobienia.
Lotopalanka mu nie zamieniamy narazie łóżeczka. Mały w nocy za bardzo się wierci i bałabym się że wypadnie. Póki co poczekamy aż pokój będzie zrobiony czyli jeszcze jakieś pół roku winking smiley

My w sobotę byliśmy u teściów i znów się wkurzyłam. Mały tam cały czas nie spał więc był padnięty jak odjeżdżaliśmy. A teściowa na to że nie mamy mu dać zasnąć w aucie i położyć go od razu na noc jak wrócimy, no i że dziecko powinno mieć ustalone godziny spania. To ja myślałam wtedy że wyjdę z siebie. Co? Mam na siłę go usypiać jak nie chce spać? I jak zmęczony to dlaczego nie ma się przespać w aucie? A potem mówi do mnie żebym w tygodniu z małym przyjechała. Ja na to że jak chce to niech sama przyjedzie do nas bo ja w taką pogodę z małym jeździć nie będę, to ona na to że zobaczy bo może w końcu na zarobek pójdzie. Taaaa..... od razu do pracy. A jakabym ja miała przyjechać to już do pracy nie?

gabi0611 (offline)

12-12-2011 11:16:12

witamsmiling smiley wypoczęta po ''urlopie'' u rodziców

wpadłam się na szybko przywitać, później zamierzam nadrobić zaległości i odezwę się co u nas

pozdrowionkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

12-12-2011 13:22:56

płock
dzień dobry smiling smiley witam po weekendzie który jak zwykle minął zbyt szybko ..... dziękuję za odp w sprawie drzemek...moja mądra Dzieewczynka się przestawiła i śpi raz koło 12-13 różnie od 1-2h co mnie nie zmiernie cieszy bo zasypia na drzemkę w ciągu 2 min i na noc tak samo i śpi pięknie ciurkiem od 19-7 grinning smiley kochana moja. Dzisiaj już spacerek był, Zosiek czuje się świetnie za to ja chora ale nie narzekam i idę dalej smiling smiley

BeataS - co do drzemek fakt dziecko powinno mieć ustalony rytm dzięki temu leppiej funkcjonuje i wszystko łatwo można ustalić ale przecież na siłę dziecka nie połozysz!

co do łóżeczka Zosi jeszcze długo posłuży to -jest malutka poza tym za bardzo się wierci w nocy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

12-12-2011 13:34:59

Beata1988 wiem że powinno się wprowadzać stałe drzemki ale nic na siłę, Szymek idzie spać wtedy kiedy chce, na siłę usypiać nie będę bo wtedy jest tylko wrzask a i tak nie uśnie. Zresztą u teściów on już od jakiegoś czasu nie śpi, po prostu nie potrafi bo tam jest masa zabawek i przede wszystkim starsza kuzynka więc ma co robić, woli się bawić niż spać. A teściowa zawsze lubi się wymądrzać ale to w końcu ja jestem matką i wiem lepiej czego Szymek w danej chwili potrzebuje

My też się przestawiamy na jedną drzemkę, przynajmniej próbujemy. W weekendy i tak mały śpi raz bo zawsze jest coś ciekawszego. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce w tygodniu bo ostatnio jak spał raz to był baaardzo marudny większość dnia więc dzisiaj się okaże czy zda to egzamin

beata1988 (offline)

13-12-2011 12:47:56

płock
hej ja szybciutko odpiszę i uciekam na forum szkoły :/ Spacerek poranny zaliczony, po drzemce wyskoczymy jeszcze na troszkę bo piękna pogoda jest.

BeataS-nie wiem nigdy nie miałyśmy problemu z Zosi drzemkami bo to bardzoi ułożona Dziewusia smiling smiley njajpierw spała co 2h, później co 3h, później zawsze o 10 i 14 a teraz o 12.30 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

13-12-2011 19:14:32

Beata1988 faktycznie baardzo ułożona córcia Ci się trafiła smiling smiley Ja też zawsze próbowałam małego kłaść spać w podobnych godzinach ale nie zawsze wychodziło bo albo padał wcześniej albo jeszcze miał siły się bawić.

Dzisiaj drugi dzień miał jedną drzemkę. Wczoraj o 13 (od 8.30) a dziś o 12.30 (od 9). Ogólnie w dzień mały daje radę, nie jest marudny, bawi się normalnie czyli jedna drzemka mu wystarcza w dzień ale wczorajsza nocka nie była najlepsza bo częściej się budził i wiercił jeszcze więcej. Zobaczymy dzisiaj, może się w końcu unormuje.

beata1988 (offline)

14-12-2011 09:51:09

płock
jeeeeeeeeeeezu a co tu takie pustki ?
To ja dam moją Zosieńkę zeby trochę miejsca zapełnić smiling smiley
moja Myszka

By [link widoczny po zalogowaniu] at 2011-12-13
wszędzie pchełka wejdzie

By [link widoczny po zalogowaniu] at 2011-12-13
a tu oczko puszczasmiling smiley

By [link widoczny po zalogowaniu] at 2011-12-13

BeataS- no Zosia ma jedną drzemkę gdzieś od tygodnia i jest znacznie lepiej. Koło 10 ma kryzys ale wtedy uciekamy na spacerek pieszy smiling smiley

No własnie 10 już prawie zmykamy więc na spacerek smiling smiley a po drzemce i obiadku zazwyczaj chodzimy na kulki bo już ciemno na dworku


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

14-12-2011 10:57:11

Witam po krótkiej nieobecności. Alem w domu i za sprzątanie się wzięliśmy świąteczne. Więc i czasu mniej.
Co do drzemek to Oliwia jest cieżka moze dlatego, ze śpimy dość długo. Bo do 9 a nawet czasami 10 rano grinning smiley

Beata1988 śliczna jest Zosia smiling smiley Tak drobniutka jak moja mycha smiling smiley

Prosimy o wsparcie

[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

BeataS (offline)

14-12-2011 21:17:34

Joaśka spanie do 10?wielkie oczy Ło matko, u nas nigdy tak nie było, max 9 ale i to rzadko.
Beata1988 Szymek też ma kryzys jakoś rano ale położyć się nie chce więc też idziemy na spacerek i dopiero po nim spać idzie

Z tą jedną drzemką u nas jest coraz lepiej. Wczorajsza nocka też lepsza smiling smiley Boję się dzisiejszej bo Szymek znów jakiegoś wirusa chwycił sad smiley Strzelił dzisiaj 8 kleksów w pieluszkę ale gorączki ani nic takiego nie ma więc nie wiem co będzie dalej. Zdołowałam się bo to chyba 4 jego biegunka i dopiero co wyszedł z choroby sad smiley Ja nie wiem, może ja coś robię nie tak że tak szybko coś łapie? A i ja nie czuję się najlepiej więc nie wiem jak dam sobie dalej radę sad smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 21:18 przez BeataS.

olenkawi (offline)

15-12-2011 11:30:01

Płock
Hejsmiling smiley Dawno nie zaglądałam. Wiadomo, czas. Dziś mam czas bo wyjątkowo siedzę cały dzień w naszym sklepiesmiling smiley Wzięłam opiekę na Amelkę, a Krzychu po towar pojechał na cały dzień. Więc dziś nadrabiam. Oczywiście posprzątać tu też trzeba, ale najpierw przyjemnoścismiling smiley
Moja córcia jest kochana, rozrabia wiadomo smiling smiley niestety alergia jej wychodzi, na policzkach szorstka skóra, wysypiki, na brzuszku sucha skóra. Odstawiłam jej nabiał, jaja na 3 tyg, ale na policzkach nadal wykwity miała więc daje jej choć jajka bo nie mam pomysłów na gotowanie , a tak choć naleśniki zje, bo bardzo lubi. Mamy skierowanie do poradni alergologicznej, zobaczymy co będzie. Poza tym oczy jej łzawią i nie wiem czy te kanaliki łzowe nie trzeba będzie jej przepchać, niestety prywatnie do pani doktor okulistki dopiero w styczniu. Waham się czy by nie pójść do innej, ale ta co byłyśmy dobre na mnie wrażenie zrobiła. Teraz mała z teściową siedzi. Ja mam o 13 przerwę na dentystke, bo od 2tyg ząb mnie bolisad smiley Boje się, że do wyrwania będzie...
Pisałyście o zmanie łóżeczka. Ja bym chciała zmienić, ale Amelka z mała, choć z drugiej strony i tak więcej z nami śpi niż u siebie. Nie mogę się wyspać, bo się strasznie rozpycha i bije przez sen, a to w oko, a to w inne części ciałasmiling smiley Co do drzemek, to jak stanie przed 7 to musi mieć 2, a jak o 8 to jedna jej wystarczy. Dziś wstało o 6.30 więc myślę, że jużsobie kima u babcismiling smiley
BeataS ach ten Szymek... Może trzonowce mu idą i stąd te kupki, ale trzeba czuwać i dawać pić.
Beata1988 Zosia śliczna i widzę, że spineczki ma. Moja Amelcia ostatnio dorwała moje spinki i kazała sobie je przypiąćsmiling smiley Muszę jej jakieś kupićsmiling smiley Dziś jedzę w sklepie jakby cosmiling smiley Zapraszamsmiling smiley
Joaska sprzątanie pełną parą? FAjnie że masz czas, ja nie wiem kiedy postrzątam generalnie w domu, a jak Oliwia? Dawno zdjęć jej nie widziałamsmiling smiley
Aster ciężko pogodzić pracę i rodzicielstwo, a o czasie dla siebie to można zapomieć...eh Przynajmniej mi ciężko ten czas wygospodarowac.. NO ale niedługo święta a ja mam później ferie zimowesmiling smiley
Gabi jak tam twoje małe boba? Ten najmniejszy zaczął kopaćsmiling smiley?


Prosimy o głosy smiling smiley [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.