TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

joaska82 (offline)

14-11-2011 13:18:32

Witam z południa smiling smiley

BeataS Ty chyba dość niska jesteś i stopę pewnie też masz dość małą? Tak? Ja mam rozmiar 36,37 zazwyczaj zimowe 37 a letnie 36 smiling smiley

gabi0611 (offline)

14-11-2011 14:27:53

witam

ciekawe kiedy przestanę się włóczyć po sądach, dziś znowu wizyta w sądzie, w ubiegłym tygodniu odbyła się rozprawa w sprawie byłego męża, a dziś odebrano mu prawa rodzicielskie, szczerze to mi się go żal zrobiło, cieszę się tylko że przystawał na wszystko i nie musiały być przesłuchiwane dziewczynki i miały zaoszczędzone trochę stresu

beata1988- wstawię fotki brzuchola, wstawię, ale najpierw musi mi ktoś je zrobić

mujaniag- pytałaś ile Tysiol ma zębalów, narazie 12

ania2112-nie miałam okazji przywitać cię w naszym gronie, fajnie że dołączyłaś do nassmiling smiley

fantazja- tak, poprzednim razem skończyło się na insulinie,a teraz nie tak do końca ok, bo maluszek ma położenie miednicowe z tym że ma czas jeszcze żeby przybrać odpowiednie położenie, no i żeby nie było tak słodko to nie mogę się nigdzie dostać na badanie połówkowe na nfz, znowu będzie trzeba wyskoczyć z forsy i iść gdzieś prywatniesad smiley szlak mnie trafia

i to narazie tyle, Tyśka wstała, a same wiecie jak się pisze razem z dzieciaczkiem na kolanach


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

14-11-2011 21:19:55

Witam wieczornie
Joaśka ja też mam taki rozmiar tyle że łydkę mam za niską i do większości kozaków za szczupłą. A i po ciąży stopa mi się szersza zrobiła więc mam mega problem z dopasowaniem butówsad smiley
Gabi Twój były musiał sobie zasłużyć na odebranie praw więc nie musisz go żałować. Oby Twoje problemy z byłymi skończyły się raz na zawsze
Taka już nasza służba zdrowia że jak trzeba zrobić badania to przeważnie za kasę. Dobrze że chociaż taka opcja jest. Życzę powodzenia smiling smiley

Mały śpi, mój w delegacji i nie wraca dzisiaj więc mam w końcu trochę czasu dla siebie grinning smiley

joaska82 (offline)

15-11-2011 09:28:58

Ale tu cisza.....

U nas wszystko ok, nocki wróciły do normy fakt, że pobudka na mleko jest ale zaraz jest lulu dalej.

BeataS no to faktycznie nieciekawie.

Gabi oj biedna jesteś z tymi sądami. Ale najważniejsze, że sprawy masz już uregulowane teraz cieszcie się z partnerem dzieciaczkami smiling smiley I

beata1988 (offline)

15-11-2011 10:40:24

płock
dzień dobry Zosiulek śpiocha jak wstanie to zje II śniadanko i pojedziemy do Marty i Marceli- pójdziemy na krótki pieszy spacerek a później do Dziewczyn. Od dzisiaj jestem mobilna-jupi Bardzo mnie to cieszy zwłaszcza , że zaczynamy okres zimowy i nie zawsze wszędzie da się dojsć na pieszo. Korzystając z okazji po południowej drzemce śmigamy do mojej dawnej pracki- na siłownię w odwiedziny - wszyscy czekają na Zosię , panna będzie mogła pobiegać na bieżni

Fantazja- Zosia ma koszulkę w barwach klubowych ale nie z napisem bo nie ma takich małych zaczynają się od 116 grinning smiley ale zrobimy jej sami nadruk gdzieś smiling smileyZdjęcia dodam po następnym meczu bo wzięliśmy aparat ale...zostawiliśmy w samochodziesmiling smileyByło supeer!

Majuniag- to w takim razie i ja zakupię książkę. Zosia fakt złote Dziecko jest wiadomo ma swoje "odchyły"grinning smiley ale to każdy madrinking smileygólnie nie narzekam bo jest Kochaniutka, No proszę zmobilizuj się bo chcę zobaczyć Adasia

JolaMi-fajnie, że i Ty się odezwałaśsmiling smileyDobrze, że jesteście już po i Michaś szybko doszedł do siebie.Pozdrawiamy serdecznie

Gabi- poproś M albo córcię , czekamsmiling smiley

A to widok który uwielbiamsmiling smiley

By [link widoczny po zalogowaniu] at 2011-11-15


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

15-11-2011 11:34:02

Beata1988 ja też uwielbiam takie widoki smiling smiley

U nas nocka supersmiling smiley Całe łóżko dla mnie i małego, bez mojego R grinning smiley Mały teraz śpiocha a jak wstanie to coś zje i ruszamy na zakupy. Ja miałam mały wypadek. Szłam po chodach, się potkłam i upadłam sad smiley Teraz mnie palec u nogi boli sad smiley Kurcze, mam nadzieję że sobie go nie złamałam bo się załamięsad smiley No i przez to mam trudności przy chodzeniu, mam nadzieję że przejdzie.

fantazja84 (offline)

15-11-2011 12:17:36

Dziwnów
Cześć Wamsmiling smiley

Lena właśnie śpiocha. Trochę leci jej katarek z nosa. Mam nadzieję, że to od ząbków, bo ma mega nabrzmiałe dziąsełka tam gdzie czwórki i trójki i jest nerwowa co do niej niepodobne, ale na wszelki wypadek zrobiłam jej rano inhalację z soli fizjologicznej.

Zdjęcia weekendowesmiling smiley

MACIEJ ROBI SOCZEK DLA SIOSTRYsmiling smiley



Z FANTASTYCZNĄ OPIEKUŃCZĄ STARSZĄ KOLEŻANKĄ ZUZIĄ



ZABAWA W DOM



MAMUSIA LUBI TO SPOJRZENIE I TEN UŚMIESZEKsmiling smiley



RELAX W SAMOTNOŚCIwinking smiley



BeataS oby z palcem to nie było nic poważnego.

Beata1988 cuuuuuuudny i słodki widoksmiling smiley Minka Zosi mówi wszystkosmiling smiley (kocham cię cudowny tatusiusmiling smiley)

Gabi ja też nie mogę się doczekać fotki brzusiasmiling smiley
Dobrze, że dziewczynki nie musiały być przesłuchiwane.

JolaMi super, że zajrzałaś! Dobrze, że Michaś tak szybko doszedł do siebie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kinga1423 (offline)

15-11-2011 12:51:51

suchorze
Cześć wszystkim smiling smiley
Po bardzo długiej nieobecności smiling smiley
Tak długo mnie nie było że zanim to wszystko nadrobię co opuściłam to pół wieku minie smiling smiley
Kubuś rośnie jak na drożdżach ma już 11 ząbków i jest strasznie ciekawy świata. Wszędzie go pełno i nie idzie za nim nadążyć smiling smiley A ja spodziewam się kolejnego dzidziusia smiling smiley jestem w 21 tygodniu ciąży smiling smiley trochę się boję ale mam nadzieję że z pomocą męża dam radę smiling smiley

Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich

beata1988 (offline)

15-11-2011 14:44:34

płock
Zosiulek śpiocha jak wstanie zjemy pulpeciki i ruszamy do pracki smiling smiley Fajnie być mobilnym smiling smiley

Fantazja- Lencia z Maciusiem bardzo podobni a Lence się przytyło trochę -udko ma fajne smiling smiley A jak cudownie się relaksuje jak stara smiling smiley Ostatnio Zosia zakochana w Tatusiu jak on wchodzi to Mamusi już nie ma smiling smiley Oczywiście ja się bardzo cieszę ale nie dlatego, ze mam "wolne"od Córki tylko uwielbiam na nich patrzeć smiling smiley

Kinga- no proszę i kolejna ciężaróweczka, spokojnej drugiej połowy ciązy i powodzonka! no i gratki oczywiście

BEataS- myślę, że to nie złamanie bo byś nie mogła za bardzo chodzić ....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

15-11-2011 16:48:48

Fantazja nie mogę się napatrzeć na Lenkę, jest przeurocza. Wygląda na ciut starszą
Kinga no gratuluję smiling smiley Grono ciężarówek się powiększa smiling smiley Dasz radę napewno
Beata1988 mój R twierdzi dokładnie to samo. I tego się trzymam.

A ten mój paluch to trochę mi spuchł, nadal boli a jak nim poruszam to bardziej boli. No i na zgięciu zauważyłam właśnie czerwone sad smiley Moja mama twierdzi że ewentualnie mogę mieć nadpęknięty palec zaskoczony jak R wróci to lecę do ciotki po pomoc.Kiedyś miała złamaną kość ogonową więc może coś z leków jej zostało. Poleciałabym teraz ale z małym nie będę ryzykować bo mogę nie dojść
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548260, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.