TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

fantazja84 (offline)

02-09-2011 12:51:41

Dziwnów
O, Madzia ma dzisiaj urodzinki!! MADZIU, SAMYCH CUDOWNOŚCI, ZDRÓWKA I SŁONECZKA

Gabi dziękismiling smiley Wiesz co? Zapytałam, bo dzieci to mój (prawie) cały świat, ale czuję, że się troszkę uwsteczniam siedząc już tyle czasu w domu na wychowawczym. Jak spotykam się ze znajomymi to w sumie oprócz o dzieciach, czy ostatnio obejrzanym filmie ciężko mi znaleźć inny temat do rozmów:/
Mam teraz taki okres, że chętnie wróciłabym do pracy... Nie mam jednak z kim zostawić Lenki, więc przeczekam. Ta chęć powrotu do pracy powinna mi przejść na dniachwinking smiley

BeataS to świetny pomysł z tym wyjazdem! Chociaż na weekend. Musisz na chwilę gdzieś "uciec", odreagować.

JAK TO LENA RADZI SOBIE Z BRATEMgrinning smiley





POWALONYgrinning smiley



I JESZCZE CHCĘ WAM POKAZAĆ MOJEGO BOBA BUDOWNICZEGOsmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-02 12:53 przez fantazja84.

beata1988 (offline)

02-09-2011 15:24:32

płock
hej witam się popołudniową porąsmiling smiley jakoś rano nie było czasu zajrzeć
MADZIU KOCHANA SAMYCH RADOŚCI, ZDRÓWKA . ROŚNIJ ZDROWO!!!!BUZIAKI

JolaMi - fajnie, że do nas zajrzałaś. Ale Michaś chodzi już na 2 nóżkach czy na 4 ??? zaglądaj częściej w miarę możliwości oczywiście

Fantazja- pisz pisz ile chceszsmiling smiley Maciuś dzielny- dumna jestem grinning smiley ale Kochany przytulasek z Niego na pewno było Ci bardzo miło. Lenka niezła jest a jacy oni podobnido siebie- szok. Ząbek już jest smiling smiley widać go i dzisiaj na tą okazję zakupiłyśmy pastę i szczoteczkę i zaczynamy szczotkowanie smiling smiley Zosia już pierwsze kroczki stawia, dzisiaj przeszła 4 ale jak jej się przypomniało , że idzie sama to padła na pupę smiling smiley

Beata1207- trzymam kciuki za wizytę u okulisty i czekam na wieści

BeataS- a nockę to i my dzisiaj nie ciekawą miałyśmy , Mała się obudziła o 1 i nie spała 1,5 h kotłowała się, chodziła po nas eh smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patka1818 (offline)

02-09-2011 20:28:29

Słupsk
Madziu wszystkiego najlepszegosmiling smiley
fantazja- slicznie Lenka wyglada przy powalaniu bratasmiling smiley super zdjeciasmiling smiley dziekujemy z Lenka za glosiksmiling smiley
dzisiaj mialam bardzo zalatany dzien zalatwialam sobie rodzinne i musialam isc do zakladu gdzie mialam praktyki i wziasc swiadectwo pracy.
Juz nie dlugo nie bede miala wogole czasu bo juz 17-18 mam pierwsze dni w szkole no i jeszcze do pracy ide tylko czekam az biedronke otworza...
Moja Lenka jest taka smieszna ze to szok nauczyla sie robic 'nu nu nu' i chodzi i macha paluszkiem...
ide spac bo jutro czeka mnie wielkie sprzatanie przed roczkiem Lenkismiling smiley

BeataS (offline)

02-09-2011 21:44:05

Witam się wieczornie.
Gabi, Fantazja może ten wyjazd to dobry pomysł ale nie bardzo jest gdzie a jeśli coś gdzieś wynająć na weekend to finanse nie pozwalają, za dużo wydatków. Marzy mi się jeszcze jeden wyjazd do Szczecina do siostry mojego lub w lubelskie do jego babci ale na taki wyjazd mój musi mieć trochę wolnego bo kawałek jest ale jemu chyba szkoda dniówki sad smiley
Fantazja Twoje dzieci jak zawsze powalają uśmiechem smiling smiley
Patka dostałaś się do biedronki? Super smiling smiley Jak ja też bym chciała iść do pracy...

Ale ze mnie gapa. Oczywiście wszystkiego najlepszego dla roczniaków dzisiejszych i wczorajszych urodzinowe baloniki
Mnie masakrycznie głowa boli. Kuzynka mnie oświeciła że mogło mnie gdzieś przewiać i od ucha tak może boleć, nie pomyślałam o tym a faktycznie tak może być. Byle do poniedziałku, zaraz z rana polecę do lekarza jak nie przejdzie. Nie ma co, wykończę się tylko.

cherry (offline)

02-09-2011 22:21:17

Brzeg
Hej Kobitki!!!

Najpierw spóźnione życzenia dla wszystkich naszych solenizantów!!!:*

To jest tak niesamowite, że jeszcze rok temu chodziłyśmy z brzucholami i czekałyśmy na ten właśnie moment, na skurcze na cokolwiek... pamiętam tak dokładnie tą niecierpliwość a dziś nasze dzieci już chodzą!!! Rok temu oglądałyśmy usg a teraz już dzieciaczki uśmiechają się do nas ze zdjęćsmiling smiley

Ja już mam neta na stałe więc postaram się być na bieżąco jednak nie nadrobię zaległości.
Dziś Majek był drugi dzień w żłobku. Wczoraj i dziś od 8 do 9 rano i daje sobie najlepiej rade ze wszystkich nowych dzieci. Dziś płakała jakieś 5min a później już się starała bawić. Pani powiedziała, że pewnie by nie płakała z tym, że tam jest kilka nowych maluchów, które drą się na okrągło i to denerwuje te dzieci, które nie płaczą. A ja za to dziś byłam pierwszy dzień na stażu w szkole pływania i było na prawdę rewelacyjnie! A i mamy dwie górne jedynki czyli już w sumie 4 zębolegrinning smiley

Tęskniłam za Wami przebardzo!grinning smiley

Milych nocek, uciekam bo jestem dętka...smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-02 22:22 przez cherry.

aster (offline)

02-09-2011 23:55:54

Lębork
hej dziewczyny

strasznie trudno mi nadrobić zaległości, czytam czasem i to tylko po łepkach. A to dlatego, że co chwilę zostaję sama w pracy i muszę robić za dwie. W tym tygodniu znów od środy wszystko na mojej głowie. Wracam padnięta i nie mam siły na nic, chodzę wcześniej spać (22-23) i i tak jestem wciąż zmęczona. Może w weekend troszkę zregeneruję siły.

Lea ma już 3 ząbki i zastanawiam się nad kupnem jakiejś pasty - polećcie mi coś
i jeszcze jedno - używacie szamponu czy myjecie maleństwom główki w płynie do kąpieli??


od kilku dni mam chore gardło ale chyba powoli przechodzi a wszystko zaczęło się od męża. Na szczęście lea miała przez 3 dni tylko lekki katarek. Całymi dniami jest z tatusiem i jest szczęśliwa. Na mój widok cieszy się tylko jak przychodzę z pracy a tak naprawdę powodem radości jest torebka!!!





[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-02 23:57 przez aster.

gabi0611 (offline)

03-09-2011 09:56:13

witam

aster- my do niedawna używałyśmy szamponu i płynu do kąpieli 2&1 nivea, ale skończył się i mama ma sklerozę zapomniała kupić ( od tygodnia zresztą) i myjemy Tysiolka w mydle i szamponie dla dorosłych, nic nie wychodzi na ciałku, uczulenia nie ma......

a teraz zagadka,Tyśka na spotkaniu z małym e-bobasowym przystojniakiem, czy do razu wiecie z kim miała przyjemność rozrabiać? grinning smiley

CZY TE BUTY SAME CHODZĄgrinning smiley JA TEŻ CHCĘ TAKIE



urodzinowe balonikiJULECZKO, DUŻO ZDRÓWKA, UŚMIECHU,RADOŚCI I POGODNEGO DZIECIŃSTWA urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 10:05 przez gabi0611.

fantazja84 (offline)

03-09-2011 10:01:18

Dziwnów
Witajcie!

Gabi toż to synek Aneczki!grinning smiley Ale fajnie, że mogłyście się spotkaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gabi0611 (offline)

03-09-2011 10:10:14

FANTAZJA- jak się głosuje, weszłam w link który podałaś i co dalej, albo ja ślepa jestem albo nie wiem co grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

03-09-2011 10:15:46

Dziwnów
Gabi nad zdjęciem są punkty od 1 do 5, ale niestety z jednego komputera można głosować tylko raz.

Jest tak pięknie, że już teraz lecimy na promenadę i na plażęsmiling smiley
Miłego weekendu życzęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 10:17 przez fantazja84.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.