TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

fantazja84 (offline)

31-08-2011 10:51:20

Dziwnów
Witam!
Ja tylko na chwilkę, bo lecimy na spacerek.

ADUSIU WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, SAMYCH RADOŚCI I SŁODKOŚCI DLA CIEBIE.
POPROŚ MAMUSIĘ, ŻEBY NAM CIĘ POKAZAŁA NA ZDJĘCIACH!


Dandil cieszę się, że zajrzałeśsmiling smiley Zdrówka dla Was!
Ujęcie na filmiku ze szklanką-supergrinning smiley Taki śmiech dziecka jest bardzo zaraźliwy, prawda?smiling smiley
Zaglądajcie z Aster w miarę możliwości.

BeataS zdrówka i pewnie, że trzeba mężczyźnie dać szansę.

Beata1988 też mamy na obiad przygotowaną ogórkową i pulpeciki ha hagrinning smiley

Joasia postaramy się być u Was z głosikami codzienniesmiling smiley
No Lena na razie o dziwo słucha słowa "nie wolno". Pewnie do czasu okresu buntugrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

31-08-2011 15:38:01

Witam i ja na chwilkę bo zaległości w sprzątaniu czekają a ja na nic czasu nie mam , Oliwia chwilę temu zasnęła,
Dziewczyny czy Wasze dzieci też mają kryzysy w jedzeniu bo ja naprawdę padam już, już siły nie mam czym i jak ją karmić żeby jadła normalnie.

Adrianku dużo zdrówka i radości z pierwszego roczku!!!

maxim16 (offline)

31-08-2011 18:01:40

Łomianki / Warszawa
masakra z obrączkami a właściwie obrączką M będzie dopiero w sobotę rano sad smiley załamka


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

joaska82 (offline)

31-08-2011 20:22:54

Maxim jeju co się stało? Czemu dopiero w sobotę?

gabi0611 (offline)

31-08-2011 22:01:30

witam
dopiero mam czas żeby coś naskrobać
dziś cały dzień w biegu, ostatnie zakupy przed rozpoczęciem roku szkolnego i wizyta u gina, mój maluszek ma się dobrze, mierzy 6,5 cm, serduszko bije miarowo bo 150, dziś znowu miałam usg, brykał jak szalony, najpierw machał rączką ( ruszał nią góra- dół ) dał się grzecznie zbadać, a na koniec odwrócił się pleckami, superancko to wszystko wyglądało, wyniki mam dobre i jak na razie cukier bardzo ładny bo 86 na czczo- super, oby tak dalej
Tysiolek dzisiaj wymęczony, na zakupach i u lekarza była ze mną, jak tylko ją położyłam od razu usnęła, a teraz słychać jak chrapie grinning smiley ja też muszę się zaraz położyć bo padam, ledwo siedzę

miłych i przespanych nocek kobietki


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

01-09-2011 08:44:02

płock
MICHAŁKU, ADASIU WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, SŁONKA, UŚMIECHU, SAMYCH RADOSNYCH DNI. ROŚNIJCIE ZDROWO CHŁOPAKI!

Witam się z rana ale tu pustki na forum hoho . Zosia dzisiaj standard o 6 wstała a teraz zalicza pierwszą drzemkę.

Fantazja- to się zgrałyśmy z tymi obiadkami smiling smiley pyszny co ?smiling smiley Zosia wciągnęła całego duuużego pulpeta i 2 duże ziemniaczki grinning smiley

Joasiu- Zosia ma kryzys kaszkowy .... rano zjada bardzo malutko, później dojada kanapką a wieczorem nie je wcale ostatnim jej posiłkiem jest deser koło 17 a później dopiero koło 2 kaszę na śpiocha wciąga

Maxim- jezu czemu w sobotę ?? gdzie Wy braliście te obrączki ?

Gabi- superancko , że z Maluszkiem wszystko w jak najlepszym porządku i tak sobie świetnie bryka aż mi się przypomniały czasy brzuszkowe- fajnie było grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

01-09-2011 09:24:33

Dziwnów
MICHAŁKU I ADASIU NAJSŁODSZE ŻYCZENIA URODZINOWE, ZDRÓWKA I POCIECHY Z RODZICÓW

Maciej oddelegowany do przedszkola, Lena skacze na zebrze, a ja już po drugim śniadanku. Beata1988 co dzisiaj serwujesz? Ja się nie nastoję przy garach, bo zupę mamy z wczoraj, a na drugie błyskawiczna pierś.

Kurde, chyba będzie mi smutno bez Maciejki i troszkę nudniej. Do większego luzu okazuje się, że też trzeba się przyzwyczajaćsmiling smiley

Maciuś pierwszy dzień w przedszkolu został bez problemu. Zobaczymy jak będzie się zachowywał o 15 jak będę go odbierać i czy jutro rano będzie taki chętny jak dzisiaj.
Kilka naszych e-koleżanek dało dziś do żłobka swoje pociechy. Dajcie znać jak poszło?

Gabi mi również przypomniałaś miłe chwile z brzuszkiemsmiling smiley
Suuper, że wszystkie badania wychodzą dobrzesmiling smiley Maleństwo się z Tobą przywitało, ale fajniesmiling smiley

Maxim przesada z tymi obrączkami!! Niech oni się tam pospieszą! Jaja jakieś!

Joasia Lena odkąd chodzi je troszkę gorzej niż jadła, ale nie narzekam, bo obiad zje zawsze, kanapeczkę na drugie śniadanko zje zawsze, z kolacją różnie, bo po obiedzie sporo podjada od nas, no ale z kaszka wybrzydza podobnie jak Zosia Beatki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gabi0611 (offline)

01-09-2011 11:23:44

dóżo zdrówka i uśmiechu, cudownego dzieciństwa dla naszych roczniakówurodzinowe baloniki

beata1988- tym że Zosieńka nie chce jeść kolacji wcale się nie przejmuj, dużo dzieci tak ma, a tym bardziej że w nocy wciągnie kaszkę

fantazja- ja miałam problem z kaszkami, to że Tysiolek nie chce pić mleka to już pisałam i kombinuję z kaszkami mleczno-ryżowymi, najpierw jadła wszystkie, coś się jej odmieniło i jadła tylko bananowe, za jakiś czas pluła bananową i innymi zresztą też a jadła waniliową teraz znowu nic innego jak kakaowa, może też musicie kombinować ze smakami, jak teraz otwieram szafkę w kuchni to wygląda jak w sklepie, nie wiem czy w tej chwili jakiegoś smaku kaszki brakuje mi w domu, no i jeszcze nie chciała pić mleka modyfikowanego, teraz weszłam na sposób i pije, kupiłam jej waniliowe, dosypuję kaszki kakaowej żeby trochę zagęścić i butle, nie całą z resztą bo około 160-180 gram rano wypija, nie wiem czy nie podoba się jej biały kolor czy smak mleka, z dosypanym kakao też pije, ale to i tak sukces

właśnie obudziła się moja księżniczka z porannej drzemki z wielkim uśmiechem na buziuńce i rozmawia sobie z rączką grinning smiley spała 2 i pół godziny grinning smiley
a tak w ogóle to Tysiolek wszedł w rytm zasypiania pomiędzy 21-22 i budzi się o 7 rano grinning smiley

maxim- ty to masz pecha z przygotowaniami do ślubu, najpierw ta sprawa z nazwiskiem, teraz obrączki ehh


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

01-09-2011 11:44:21

Łomianki / Warszawa
dziewczyny kurde ja to mam pecha teraz chora jestem chodzę ledwo żywa katar, gardło sad smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

joaska82 (offline)

01-09-2011 12:03:22

Maxim zdrowia!!!

Beata1988 no moja to masakra jakaś nic jeść nie chce ani troszkę, dzisiaj zjadła kaszkę o dziwo bez plucia całą miseczkę, wczoraj nie chciała ani kaszki ani zupki, zjadła za to danonka, i deserek owocowy i mleko po kąpieli tak z 200ml.

Fantazja lenka dobrze wygląda to nawet jak tej kaszki czasami nie chce to krzywdy sobie nie zrobi tym bardziej, ze podjada od Was a Oliwia pluje nawet jak jej między posiłkami chrupkę chcę dać ona nawet biszkoptów nie lubi!

Gabi super, że dzidziolek rośnie tak ładnie smiling smiley Jak tak czytam to aż mi się ciaży drugiej chce ale jak spojrzę na mojego diabełka to już mi się odechciewa bo bbym sobie chyba rady nie dała!

Michałku i Adasiu w dniu pierwszych urodzin,

dużo uśmiechu na buźce i to każdego dnia,

dużo zdrówka przez całe życie i pięknych prezentów!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.