Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

ewelxx (offline)

11-02-2010 12:06:08

Rudzica/k Bielska-Bialej
widocznie to strasznie spokojne dzidzi ;-)



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"

Sympatyczna (offline)

11-02-2010 12:06:22

Sylwia - możesz być pewna, że się rusza, ale malutka jest i delikatna, więc możesz nie czuć - a ona tam niezłe fikołki wyprawia smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Sylwia81 (offline)

11-02-2010 12:11:38

Jak ja bym chciała JĄ czuć .... NIECH KOPIE , SZARPIE , ROBI CO CHCE , TYLKO ŻEBYM TO CZUŁA !! smiling smiley
MAŁE UPARTE STWORZONKO winking smiley

monia8323 (offline)

11-02-2010 12:11:59

Kowale
Za detektor płacilam 147zl z przesylka...
Kilka razy używany smiling smiley
Sylwio ja tez czekam z niecierpliwoscia na ruchy mojej malej perełki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

11-02-2010 12:13:48

jeszcze Wam dadzą popalić szaleniec




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Sylwia81 (offline)

11-02-2010 12:18:15

No i się poryczałam sad smiley hehe głupol jestem winking smiley

Sympatyczna (offline)

11-02-2010 12:29:30

Sylwia - nie głupol, tylko tryskająca hormonami ciężaróweczka smiling smiley nos do góry smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Joanna76 (offline)

11-02-2010 13:06:19

Szczecin
cześć
Dziewczyny czy macie dni, w których boli was brzuch na dole z prawej lub lewej strony ? Nie chcę panikować a wizytę mam dopiero jutro.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

11-02-2010 14:15:35

italia
czesc dziewczyny,

Joanna ja tak mam, boli mnie tez jak (przeprszam) smarkam nos i kichan. Odczuwam wtedy takie klucia. ale to chyba normalne.

Ewelxx gratuluje poloweczko nasza.

Mnie tez bierze na kwasne ale tu we wloszech nie jedza kwasnego. Uwazaja, ze co kwasne to stare i niedobre. To sa dopiero glupole co? Wcale sie nie znaja. Wiec moja mamcia ratuje mnie zupkami amino ogorkowa z makaronem. Przepyszna. Wiem, ze jest niezdrowa bo jest w proszku ale jak sie chce kwasnego to co?

Ja ruchow tez jeszcze nie czuje ale uwazam, ze to jest jeszcze za wczesnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

11-02-2010 14:23:47

Rudzica/k Bielska-Bialej
Joanno 76 mnie tez tak boli nie martw się, a dziś to chyba z przejedzenia ;-)
No powiedzDaria kiedy to przeleciało...mam nadzieje że jak porodzimy to założymy nowy wątek bo żal się rozstawac?
a tak wogóle to:
przyznajcie się mamuśki ile pączków zjadłyście co? bo ja 3 masakra......no i obiad a teraz piję sok i mam galimatias żołądkowy a i jeszcze w pracy jestem do 20-tej ...nie polecam ...hhihi



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546940, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.