Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

bk230 (offline)

22-11-2010 09:35:44

u nas powoli zaczyna sie wir swiatecznych prezentów tzn robie liste co komu ale fajniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

22-11-2010 09:43:35

kraków
no moja już wstała..zjadła 120ml..własnie nie wiem jak to liczyć..bo jak robie jej 120 wody to pod wpływem mleka podnosi sie poziom do 150ml..to ile wkoncu zjada??

asik wiem jak to jest jak dziecko zle spi w nocy..ja to się chwyta wszystkiego jak tonący brzytwy byle tylko troche pospać..obniżona temp i herbatka sprawdziły się bo jest o niebo lepiej. jak dawałąm jej kaszkę na noc to po 2h się budziła i wypijała 100ml herbaty..więc chyba ją suszyło i kaszka poszła w odstawkę..
nie biorę małej do łóżka bo nie chce z nami spać..tzn budzi się i od razu zaczyna gadaćgrinning smiley
aaaa i chyba jako jedyna stwierdziłaś podobieństwo do mamusismiling smiley bo wszyscy twierdzą że tatuświnking smiley
i dziekuje za kciuki dla msmiling smiley

bk moja też nic nie chce jesć..trzeba próbowac dalej...i tez łapie sie czego moze byle tylko usiasc..poza tym nauczyła sie skuczec..normalnie jak piesek..i bierze nas tym na litosc zeby wziasc na recesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika_kuszka (offline)

22-11-2010 09:53:04

gdańsk
Witam z przylepcem na rękachsmiling smiley
AarletkoA kawusia mniam mniamgrinning smiley
Pauilee może rzeczywiście spróbuje z tą herbatką,bo zmiana temp. nie pomogła :/ Tak jak u Ciebie.....Nadinka ślicznutkasmiling smiley Dobrze że u Was już lepiejsmiling smiley
Madziu wszystkiego najlepszego.Sylwia co u Was???
bk ja też już myślę o prezentach i pewnie za tydzień pierwsze już kupimy.Na szczęście kupujemy tylko rodzicom i dzieciaczkom(muszę 9 prentów kupić) Gdyby doszli do tego dorośli zbankrutowalibyśmy....

Nie wiecie czy do dermatologa potrzeba skierowanie???Bo ja chyba naprawdę będę łysa...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


AarletaA (offline)

22-11-2010 09:54:58

Asik, Paulieee chyba macie rację...będę musiała sięgnąć po arsenał z panienskiego...smiling smiley
Pauliee kurcze to nieciekawie ze go tak zbywają...3mam kciuki aby wreszcie sie ktoś na Nim poznał!To TY pewnie po tylu latach w WB tez ładnie pocinasz po angielsku!

Moj Arcio juz sie obudził.Nakarmiłam go, a teraz lezy na macie radosnysmiling smiley
Ja lece prasowac!Znowusad smiley

Bk z Nadusi niezła spryciula z tą kołderką!Życzę Wam aby ząbki szybko się pokazały same abys nie musiałą ich wygrzebywacwinking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

22-11-2010 09:56:13

Netherland
aarletaa dziekujemy za kawusie smiling smiley pychotka :* co do libido m to moze faktycznie sprobuj jakies sexi wdzianko, faceci to w koncu wzrokowcy tongue sticking out smiley dzidzia do spania, ty swieczuszki, kolacyjka jakas lekko strawna, sexi pizamka i wiadomo ..nie wierze, ze ci odmowi grinning smiley
kasiu jezu tez zapomnialam... przepraszam.. sto latek dla Alinki
pauliee znalazlas podobny artykul do mojego.. nie wiem co to ma do choinki smiling smiley a T zanim zjadl, to ja juz ledwo zylam, on chcial zebym go napadla w drzwiach.. no nie pomyslalam..moze dzis tongue sticking out smiley hehe tak wiec nici z koncertu grinning smiley a jak patrze na twoja corcie faktycznie machy robi podobne do mojego tongue sticking out smiley heeh kochana jest grinning smiley i jaka wygimnastykowana :* kanapka wymiata grinning smiley hahahhahahmłody rycerz prawie tak dobre jak lama :laugh_new: co do libido mojego T ma podobnie jak twoj M tongue sticking out smiley jak jeszcze chodzil na silownie to juz w ogole byla masakra moglby ciagle grinning smiley hehe nie wiem od czego to zalezy..ale dobrze jest jak jest smiling smiley co do jedzenia tyle ile sie zrobi jak juz wymieszasz tyle je tongue sticking out smiley

Co do podobienstwa tez wszyscy mowia, ze caly tatus, a moja przyjaciolka wczoraj byla i mowi cala mamusia smiling smiley Juz sama nie wiemtongue sticking out smiley Przynajmniej tatus ma pewnosc, ze to jego grinning smiley hahaah
Co do siadania moj ostatnio w lezaczku sie zgial w pol tak chcial siasc.. ani na chwile z oczu nie mozna spuscic..smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

22-11-2010 09:56:38

Monia_kuszka do dermatologa nie jest potrzebne skierowanie!!!



[link widoczny po zalogowaniu]

monika_kuszka (offline)

22-11-2010 10:02:49

gdańsk

bk230 (offline)

22-11-2010 10:05:05

monika_kuszka nie trzebasmiling smiley ja mam w jeednym miejscu placek łysy już i dalej wypadają mi tak ze po myciu mi sie korek zatykasad smiley
Paulinka no to mały cwaniaczek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

22-11-2010 10:07:52

Netherland
A nocka u mnie w porzadku. Maly sie obudzil ok 24, tatus go nakarmil, potem od 4 sie budzil co godzine, wstal o 6 30, zjadl, o 7 poszlismy dalej spac i 8 30 pobudkasmiling smiley Pocharcowal godzinke i spi jeszcze. Tatus tez tongue sticking out smiley Ja juz druga kawusia. Jutro do pracy jade rozmawiac z szefem grinning smiley Pogoda u mnie tez fatalna..pada..pochmurno..ech..jesien..




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

22-11-2010 10:09:21

Netherland
Co do wypadania wlosow moja kuzynka mowi, ze tak do pol roku po porodzie wypadaja, potem juz jest normalnie..niby..zobaczymy w praktyce..smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548680, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.