Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

paulieee (offline)

21-11-2010 21:59:11

kraków
witajcie kochane..
wpadłam tylko na chwile i nie odpisze kazdej bo kurcze już chyba z godzinę was czytam,a już padam na pyszczek..

rodako,marusia dziękuję za pamięc o mniesmiling smiley kurcze strasznie miłe to jest..jeszcze bardziej chce się do was wracaćsmiling smiley

rodako kocham moją córeczkę nad życie ale w Twojej się zakochałąm...!!jest przeurocza i taka słodka..uśmiecha się tak wdzięcznie..no po prostu rozwaliła mnie n ałopatki..cudna dzidziasmiling smiley
a poza tym jak czytam Twoje wypowiedzi na temat Twojego charakteru i jak zachowałabyś się w danej sytuacji to dosłownie jestem taka samasmiling smiley

marusia przykro mi z powodu buźki Ignasia:/ mam nadzieje ze bepanthem skutecznie ją wyleczy..a poza tym mały super wygląda taki umorusanysmiling smiley moja to raczej zawsze zostaje z taką miną jak Ignaś na 1 zdjęciu:/

mamuska Twoją historie czytałam z wypiekami na twarzy a m ciągle pytał co mi jest? do tego wychlałam martini, bo już zwątpiłam w twojego m że tak łatwo odpuścił..już kurna myślałam że ta gówniara go zbałamuciła..a tu taki szczesliwy finał..wiesz, dobrze zę tak się sknczyło,ale ja mojego m to chyba bym udusiłą za taką akcje..,kurcze,o mało zawału nie dostałam..
a aleks super wygląda..taki poważny..mój m jak zobaczył zdjęcie w Twoim profilu..tzn aleksa to się pyta "co ona tam robi"? bo myślał że to Nadiasmiling smiley na tej macie jest do niej podobny..zwłaszcza z fryzurysmiling smiley

asik oczywiscie kochana dziękuję za zaproszenie..powiedz męzowi że na szczescie nie będe sie wam wcinać do waszego ciasnego mieszkanka i jednego łoża (w dodastku małzenskiegogrinning smiley) no chyba że mnie przygarniecie z Nadią,bo bez niej prędko nocy nie spędze..hihi co pewnie rozumiesz..mimo to nadal myślę że wkoncu kiedyś powinnyśmy się spotkać..
aIgusia cudowna..a włoski to ma bombowesmiling smileypołowa krótkich,połowa długichsmiling smiley

aga bijesz wszystkich na Twoje teksty..kurcze, pękam ze śmiechusmiling smiley

...nie pamiętam co jeszcze miałam odpisać:/

aaa..co do choinki to u nas długo była sztuczna..a od paru lat mama się uparła na żywą i ja tez się do niej przekonałam bo pięknie pachnie...u nas wygląda to tak że jedzemy do takiego pana co ma plantację choinek,wybieramy sobie najładniejszą,on zaznacza i podpisuje dla kogo jest,a przed samą wigilią jedziemy,pan ją scina na naszych oczach i wieziemy do domku..a potem ubieramy w dniu lub przed wigiliąsmiling smiley
koszt:100zł

no i teraz sytuacja u nas...
było tak..w piątek m próbował coś gadać ale bez rewelacji..no i poszliśmy spać..i jakoś tak nie wiem jak..zaczęliśmy sie przytulać..kurcze nie wiem,ale jak jestesmy pokłoceni to swiadomosc że m nic nie będzie startował troche mnie nakręca i potem kończy sie na "długich rozmowach w łózku"..no fajnie było..na następny dzien ja udawałam że nic sie nie stało,a m wrócił do żywych jak gdyby nigdy nic!wiec go pytam..czy kazdy facet myśli że jak już pobzykał to będzie dobrze i nie trzeba rozmawiać? a on mi na to: taK, jak się już strzeli gola to wszystko jest dobrze:] faceci..
mimo to wygarnęłam mu wszystko i powiedziałąm ze było mi przykrto że nie powiedział o rozmowie.na co on stwierdził ze jak jestem zła to on myśli że mnei nie interesuje i woli się nie odzywać..eh..no mam nadzieję że to sie ni epowtorzy bo 5 dni ciszy to jakaś masakra:/
ponadto m został zakwalifikowany do 2 etapu więc jest jeszcze szansa że praca będzie,oprcz tego dostał kolejne zaproszenie na rozmowe więc się cieszę ze coś się ruszyło..choć pewnie skonczy sie tak jak zwykle-ma pan za wysokie kwalifikacje do tej pracy,zadzwonimy jak coś będziemy mieli odpowiedniego dla pana..i dupa blada..boją się że jak pracował w aNglii w dobrej znaczącej się firmie to będą musieli płącić nie wiem ile..albo po prostu go nie chcą..a dupa tam..nie zanudzam..

poza tym zrobiłam moje ciasto "krówkę" i zostało może 1/5 blachy..no pyszne wyszłosmiling smiley za 2 tyg mama ma imieniny więc jej zrobięsmiling smiley

aaaa dzisiaj byliśmy na zakupach i jakby któraś była zainteresowana to w tesco są pampersy premium care za 39,99.jak dla mnie bomba,bo to najnizsza cena jaką dotąd widziałam..a my uzywamy tylko tych premium..
no i musiałam zmienić Nadii z 3 na 4 bo zwyczajnie w nocy przemakał:/

oki,uciekam spac bo m już czeka..a Nadia znowu niespokojnie śpi..zwalam wszystko na pełnięsmiling smiley
buziaki kochane i do jutrasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

21-11-2010 22:07:55

Netherland
pauliee to juz mamy 3 dzieci podobnych, bo od kamili tez grinning smiley heh co do M i nakrecania tez tak mam smiling smiley uwielbiam grinning smiley heh dobrze ze pogadane, moze cos do tych naszych facetow w koncu dotrze tongue sticking out smiley dzieki za info o choince, tak sie nastawialam na oklocie 100 zl winking smiley co do wloskow to rzeczywiscie mamy na glowach istne szalenstwo!!! hehe




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-21 22:09 przez mamusska.

Anetka23 (offline)

21-11-2010 22:10:56

Zduńska Wola
Paulinko no coz faceci. Ale dobrze ze juz lepiej.
Mamuska tak zgadzam sie ale wlasnie dochodzi jeszcze gwaltowna zmiana zapachu. Pediatra nam mowil bo przeciez do lekarza polecielismy bo maly mial taki katar ze az sie krztusil. A katar pojawil sie z nikad w nocy.
Dobra umykam nynac bo M wstaje o 3 zeby zapisac mnie do pizdogrzebki na jutro.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asik (offline)

21-11-2010 22:12:14

Kraków
Witam z wieczorka, m pojechał do pracy a ja oczywiście do was zaglądamsmiling smiley

Dziękujemy za miłe komentarze odnośnie Igusi i jej awangardowej fryzury (krótko z przodu, długo na czubku i łyso z tyłu!)smiling smiley

Monika_kuszka pytałaś o nocki. U nas z nockami dramat, tzn od 3 dni mała budzi się co godzinę, półtorej i tak przez całą noc. Dziś dopiero około 7 usnęłą na 2 godziny i mogłam trochę odespać. Nie wiem zupełnie co się jej dzieje. Niby za każdym razem ją przystawiam i trochę je, ale nie wierzę, że tak szybko by zgłodniała. Już sama nie wiem, jak takdalej pójdzie to może zdecyduję się dawać jej jakąś kaszkę na noc, żeby miała coś bardziej treściwego w brzuszku.
Kamila a jak u was nocka? Dzięki za zaproszenie na nksmiling smiley
Wiolu twoja malutka ma apetyt, cały słoiczek do buzismiling smiley
Rodako faktycznie podobne fryzury naszych dziewczynsmiling smiley Tak, Iga ma po tatusiu brązowe oczka. Dzięki za przypomnienie stron z kalendarzami, też chcę zamówić dla mojeje mamy na biurko, bo i tam ma zdjęcie małej na pulpicie w pracy i podobno nawet sobie do niej gadawinking smiley
Monika_K Mikuś jest ślicznysmiling smiley
Mamusska w tamtym roku miałam już choinkę ubraną 12 grudniasmiling smiley My wyjeżdżamy na święta do rodziców, w tym roku już 18 grudnia więc chyba też ubierzemy na Mikołaja, żeby mieć trochę radości. Już sobie wyobrażam jak malutka będzie patrzeć na kolorowe światełkasmiling smiley Chyba sztuczną kupimy, bo jak wrócimy po 2 tygodniach nieobecności to łyse drzewko by zostałosmiling smiley Mina Aleksa na tym zdjęciu - bezcennagrinning smiley A co tak szybko wracasz do pracy, nie masz urlopu za zeszły rok?
Kasiu cudnie wygląda twoja mała kaczuszka. Z tą pracą w niedzielę to współczuję. My dziś z m obmyślaliśmy jakby to zrobić, żebym mogła wrócić do pracy i się rozryczałam...jak ja ją zostawię na tyle godzin???sad smiley
Ewelexx miałaś ciężki wieczór wczoraj. Jak dzisiejsza sytuacja, Roksance się poprawiło?
Ewabeata na pewno dacie sobie radę. 3mam kciukismiling smiley
Kasia 83 najlepsze życzenia i buziaczki dla córeczki!
Anetka pomysł z kalendarzem świetnysmiling smiley Pomysł na 18 też fajnysmiling smiley Myślę, że zapach choinki nie jest szkodliwy dla dziecka bo iglaki wydzielają takie olejki eteryczne, że lepiej się oddychasmiling smiley Poza tym u nas choinka pachniała tylko kilka dni a potem przestała.
Pauliee bardzo się cieszę, że u was poprawa. Nie ma to jak się pobzykać na zgodęgrinning smiley Trzymam kciuki za twojego mężusia, żeby dostał wymarzoną pracę, no i żeby już więcej nie podpadał. Moja mała też niespokojnie śpi, właśnie się obudziłasad smiley
Mamusska ja tak jak Pauliee miałam wczoraj palpitacje serca czytając twoje posty. Widzę, że w waszym związku jest bardzo żywiołowo, pod każdym względemgrinning smiley Cieszę się, że sobie wyjaśniliście i że wszystko się poukładało.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

21-11-2010 22:20:07

Zabrze
Pauliee i Mamusska fantastycznie, ze sie wszystko wyjaśniło i ułożyło. Mam nadzieję, ze będzie już dobrze winking smiley Podziwiam Was Kochane za chęć przytulanek, ja ma libido duużo niższe ;/ żeby nie powiedzieć, ze zerowe. choć lepsze niż podczas karmienia. Mamusska jakie Ty tabletki bierzesz?? Pauliee niezły tekst męża, oni są nienormalni. Myślą, ze sex i już po problemie. Otóż nie! tak bym powiedziała winking smiley

Pięknie u naszych dziewczynek się sytuacja rozwinęła winking smiley Połowa forumowiczek dostałaby zawału ;{

uciekam spać winking smiley dobranoc ;* spokojnej nocki!



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasia83 (offline)

21-11-2010 22:37:53

Żory
Witajcie Mamuśki!
Dziękujemy za życzeniasmiling smiley Alinka dzisiaj zjadła pierwszy obiadeksmiling smiley Oto jak wyglądała podczas jedzenia





Wasze dzieciaczki są przecudne!
Cieszę się, że z mężami wszystko się wyjaśniło. Co do choinki to my będziemy kupować sztuczną.
Uciekam spać, bo M już czekasmiling smiley Jutro napiszę więcej.
Dobrej nocki:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

21-11-2010 22:55:57

Netherland
asik na swieta wracam, bo ruch, a potem urlop prawie 28 dni winking smiley
rodako cilesty smiling smiley
kasia boska alinka :***
aneta a czemu juz o 3 wstaje?? nie kumam..

dobra uciekam smiling smiley do jutra :*




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika_kuszka (offline)

22-11-2010 00:08:17

gdańsk
Dziękuję za odpowiedzi co do łóżeczek.....
Asik ja próbuje z kaszką codziennie od 4 dni na noc-nie pomagasad smiley Właśnie w ciągu ostatnie godziny już 3 razy brałam go karmić,z tego raz nawet nie zaciągnął.....ciekawe jak długo????
Kasiu83 hi hi ale słodko wygląda Alinkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


AarletaA (offline)

22-11-2010 08:17:23

hEJ

Co za pogoda dzisiaj!Zapowiada sie depresyjny dziensad smileysad smileysad smileyM pojechał na szkolenie na 2 dni takze znów jestesmy sami...

Mamusska jestes niemozliwa!W sumie to oboje z m jestesciewinking smiley
Paulieee ciesze sie ze i u Ciebie pokazało sie swiatełko w tunelu!
Aga Twoje teksty powalają hihi
Asik określenie "awangardowa fryzura" bardzo mi sie spodobałosmiling smileyPrzykro mi ze mała tak szaleje ostatnio...A jak dzisjesza nocka?
Ivonka niezły elaboratwinking smileyMężowi przekaze te wskazówki jak bedzie jechał choinkę wybieracsmiling smiley

Co do choinki to my kupujemy żywą.Jeszcze nie wiem kiedy ją bedziemy ubierac ale na pewno przed wigilią klilka dni bo na swieta jedziemy do rodziców.

Cudne te Wasze bobasy na fotkach!!!!

Nawet ppierwsza dzis jestem.Niebywałesmiling smileyTo musiałabym zaserwowac jakąś kawkę...

Kasiu83 Spoznione sto lat dla Alinki!!!(nie było mnie wczoraj)Jest cudna na tych fociach!

Wszystkiego naj również dla Madzi od Sylwuni!!!!!Sylwia odezwij się co u Ciebie....!?

Bahamka a co tam u Was....?

Lece na sniadanko.



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-22 08:18 przez AarletaA.

AarletaA (offline)

22-11-2010 08:21:34

Oto kawkasmiling smileyNiestety bez przystojnego panawinking smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548640, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.