Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

paulieee (offline)

01-06-2011 12:06:10

kraków
kamila znając Ciebie pewnie ubierzesz różowątongue sticking out smiley no chyba że znowu nie będziesz chciała sobie robić konkurencjigrinning smiley
A własnie miałam Cie pytać czy dalej dajesz małej słoiki..widze ze to lubi.ja wczoraj mojej dała to ledwo pare łyzek jej wcisnęłam!!! w ogole ohydne to jest jak spróbowałam:/ musiałam jej doprawić,a i tak nie zjadła..
wiesz moja też wybredna..i też duzo soków pije..myślisz ze przez to jeść nie chce??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

01-06-2011 13:35:03

Zabrze
witam

Asik gratulacje nowego m winking smiley i udanego pożycia ;D
Mamusska niech ten Twój T Cię ostro pilnuje
hessa super, że jesteś, piękne osiagnięcia Oskarka, moja Laura mówi "mama", "tata", "baba", "co to", "papa", "op" (czyli hop), "ap" (czyli am) i tyle, ostatnio cos nie mówi nic nowego, a chodzi za rączki mówiąc właśnie przy tym "op" i uwielbia chodzić, ale jak stoi sama, to zaraz zaczyna raczkować.
co do bucików Laura nosi nr 18
monia na roczek kupiłam Laurze piękną sukienkę, ale nie biała tylko kremową, a w pracy dasz radę, ba powiem wiecej, bedziesz tam najlepsza winking smiley
kamila, renata, ewabeata super zdjęcie, super wyglądacie
pauliee piękny gest m, ale racja, ze lepiej byłoby gdyby oni na co dzień tak się zachowywali a nie od święta, to ułatwienie dla niech, raz na jakiś czas się postarać,a cały rok wkurzać
mamusska ale poszaleliście, super! a z samochodem to racja winking smiley lepiej poczekać i kupić co ważniejsze winking smiley
ewelxx Roksanka tekst ma niezły winking smiley

przepraszam, jeśli komuś nie odpisałam, piszę na pamięć po przeczytaniu dość dużej ilości stron winking smiley a pamięć w tym wieku juz nie ta ;P

Laura śpi, za chwilę pewnie sie obudzi i zje zupkę, ja już po kawce, m pojechał na 2 dni na szkolenie do warszawy, wraca jutro - u nas beznadziejnie.

Jutro idę chyba na koncert Kayah, mama załatwiła jakieś bilety smiling smiley trochę się rozerwę heh, przyda się

A po wczorajszej dniówce myślałam, że padnę na twarz, mam tego serdecznie dość, taki zapierdziel jak w kopalni i beznadziejna atmosfera mimo świetnych wczoraj dziewczyn współdyżurujących. Dobrze, ze moja Myszka dała mi pospać do 9, kochana jest, tak dobrze, ze ją mam ;**

Kurcze, tęsknię za takimi emocjami jakie były przed ślubem, kiedy podobałam się facetom, kiedy gdy na mnie patrzyli widziałam błysk w ich oczach, kiedy mój m oddałby za mnie życie, a teraz... beznadzieja. ;( ale mam nastrój, nie zanudzam.

Kurcze, ale duszno, burza gdzieś daleko idzie, niech popada, bo sie ugotuję ;/



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

01-06-2011 13:45:28

Zabrze
a! wychodzi nam 4 ząbek winking smiley prawa górna 1 smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Renata1984 (offline)

01-06-2011 14:25:41

Witam!
Zaglądam i co widzę wszyscy się z nas śmieją, a ja nie wiem dlaczego... cofam się kilka stronek a tam proszę Kamilka tak ślicznie upiększyła zdjęcie, że kto by się spodziewałgrinning smiley
Kamila Ciebie to się żarciki trzymająwinking smiley Super! Jak mogę prosić to prześlij mi też takie upiększone fotkismiling smiley

Niestety nie poczytam Was bo sporo napisałyście, a ja jestem w ferworze pracy dziś. Sprzątam, piorę i prasuję tylko na obiad nic nie mamwinking smiley

Kamila i inne Warszawianki mam coś dla Was [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 15:44 przez Renata1984.

hessa (offline)

01-06-2011 15:44:59

Żory
Wszystkiego najlepszego dla Aleksa!
I wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków z okazji dnia dziecka!
Dużo zdrówka i uśmiechu!


AarletaA - świetny filmik, synuś ślicznie idzie do przodu z pomocą smiling smiley, jaki on słodki smiling smiley.
Ale fajnie, że Aruś sam zasnął. Gratuluję!

marusia - świetnie Ignacy chodzi! i jak odważnie kroczki stawia, bombowy chłopak.
Co to azs to do smarowania ten krem co taki drogi to rozumiem, że na buzię? a próbowałaś bepanthen? jak synek miał atak skazy to nam ten krem bardzo pomógł.


seeya84 - oszczędzaj kręgosłup grinning smiley, ja staram się nosić jak najmniej synka, tylko jeśli to konieczne, też z niego spory klocek, ostatnio go ważyłam i waży 11 kg i ma 84 cm...

Asik - gratuluję mieszkania!

kamila81 - fajne fotki macie dziewczyny! i ten żarcik super wyszedł winking smiley

beatrix - wózeczek fajny, a ten basenik i piłki, świetny pomysł, teraz się zastanawiam czy kupić smiling smiley

kasia83 - bardzo dużo Alinka pije w nocy, może spróbuj jej dawać wodę, najlepiej gasi pragnienie.
Co do soczków, to Oskarkowi daje tylko wodę, parę razy próbowałam dawać mu soczki czy herbatki i zawsze kończyło się tak samo - wypluwał, krzywił się, a na widok wody dostaje głupawki, uwielbia tylko wodę :/

paulieee - nie przejmuj się ludźmi, mojego też mylą i mówią nieraz: "o! jaka ładna laleczka" ;P, co do włosków to mojemu też bardzo wolno rosną i do tego są strasznie cieniutkie i rzadkie.

Rodako - gratulacje ząbków, widzę, że Laura też już dużo potrafi powiedzieć smiling smiley.

Zmykam na pocztę i na spacerek, bo coś od rana zanosi się na deszcz, strasznie parno...

ivonka (offline)

01-06-2011 15:53:37

Warszawa
Cześć dziewczyny!

U nas już dobrze. Kubuś zdrowy. Obeszło się bez szpitala, najpierw spadła gorączka a później jakoś biegunka się skończyła, zostały tylko okropnie odparzona dupcia ale poradziliśmy sobie za pomocą specjalnie robionej maści.
I na razie tyle. Mam nadzieję że uda mi się do Was zajrzeć później.
Pa!

PS. Kubuś w niedzielę zaczął chodzić!


[link widoczny po zalogowaniu]

"Dla Ciebie moje serce bije,
tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Renata1984 (offline)

01-06-2011 15:55:57

A właśnie przekażcie swoim dzieciaczkom słodkie buziaki oraz życzenia dużo zdrowych i radosnych chwil z rodzicami***)
Mój m właśnie wrócił z pracy z niespodzianką dla Majeczki dostanie kostkę edukacyjną i swój własny telefon komórkowy hihi


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hessa (offline)

01-06-2011 15:56:17

Żory
ivonka - brawo dla Kubusia...

miałam iść na spacer i na pocztę i tak mi się nie chce ;P

Renata1984 (offline)

01-06-2011 16:01:56

Mamusska twój Aleks podwójnie dziś świętuje więc przekaż mu więcej buziaków i dużo zdrówka.
Ivonka gratulacje dla Kubusia i super że już zdrowysmiling smiley
Hessa mi też się nic nie chce jak usiadłam tak ciężko wrócić do robotywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 16:03 przez Renata1984.

hessa (offline)

01-06-2011 16:02:05

Żory
Renata1984 - coś mi się przypomniało odnośnie telefonu.. dzisiaj na spacerze spotkałam pewną Panią, która spacerowała z wnuczkiem 14-miesięcznym, w rozmowie powiedziała m.in., że wnuś ma swój telefon i nieraz na policję dzwoni, hehe... ale domyślam się, że Majeczka dostała telefon taki zabawkowy? co?
trochę przesada chyba z prawdziwym telefonem dla 14-miesięczniaka.. zatkało mnie normalnie.. a może to ja zacofana ;P
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548680, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.