Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

kamila81 (offline)

01-06-2011 00:04:55

W-wa
Poniżej zdjęcie z Naszego sobotniego spotkania

EwaBeata i Renia- mam nadzieję że sie nie obrazicie na mój żarcikwinking smiley

Chyba nie muszę Nas przedstawiać??

Jakby co to:
ja jestem z lewej, w środku jest Ewa a z prawej Renia smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 00:08 przez kamila81.

marusia (offline)

01-06-2011 07:11:48

Wrocław
Dzień dobry!!!

DZIĘKUJĘ ZA KOMPLEMENTY DLA IGNASIA!!smiling smiley

Kamila zabiłaś mnie z rana tym zdjęciem hahahaaaaa...dobra przeróbkasmiling smiley Blondyneczki wyglądacie świetnie!!! Kurcze, ja też chciałabym się w końcu z Wami spotkac....a gdzie pinkowe wdzianko Paulinki?

Renatko faktycznie wyglądasz całkiem inaczej niż na awatarku - normalnie nie poznałabym Cię...do twarzy Ci w tym kolorze!

ewabeata dołki zdarzają się wszystkim (niestety)...będzie dobrze, zobaczysz!!smiling smiley Ostatnio stwierdziłam, że na wszystko przychodzi czas, więc i Twój M na pewno ( w końcu) dostanie pracę, o synku nawet nie wspomnę, bo cały czas trzymam kciuki za pozytywne wyniki egzaminów!!! Co do siostry - współczuję sytuacji z dzieckiem (pewnie niezłego stracha się najadła i teraz już za każdym razem będzie przypinała fotelik).

Asik GRATULUJĘ WIĘKSZEGO LOKUM i zazdroszczę zarazem...marzy mi się moja/nasza własna przestrzeń...rozbawiłaś mnie tym przekręcaniem głowy do obejrzenia filmikugrinning smiley ja przekręcałam laptopatongue sticking out smiley Powodzenia na spotkaniu z rehabilitantką!!

Wizytancja alergologiczna w skrócie:
- diagnoza: AZS;

- bebilon pepti od zaraz!!!;
- zakaz podawania soczków, czerwonych warzyw i owoców oraz produktów mlecznych;
- do smarowania zakupic krem ELIDEL (jedyne 70zł za 15g - niestety nie kupię!!!);
- zyrtec w kropelkach;
- kąpac w emolientach (typu emolium, oilatum...blablabla...) mamy sobie wybrac i przetestowac;
i natłuszczac, natłuszczac, natłuszczac...
za tydzień mamy się zgłosic do kontroli...

A w piątek idziemy do innej alergolożki - zobaczymy co ta nam powie...

urodzinowe balonikiWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA!!!!urodzinowe baloniki

marzenka, kasia83, jaworzno, marta gdzie jesteście?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 07:12 przez marusia.

mamusska (offline)

01-06-2011 08:08:17

Netherland
Witam z rana w ten cudowny pierwszy dzien dziecka naszych dzieci !!!!

My wstalismy przed 8 znowu, mamusia zjadla platki z mlekiem, a alus bawi sie swoimi nowymi zabawkami młody kozak KOchany jest, ze tak sie potrafi sam soba zajac smiling smiley Wczoraj byl pan z wielkimi niebieskimi oczyma i pyta co slychac, ja mu, ze mam popoludniowki, on ze zauwazyl i ze przeprowadzil maly wywiad i wie, ze mam bobo itp grinning smiley haha no dobre tongue sticking out smiley ogolnie dzien w pracy zlecial, teraz kawka i wlosy trza umyc. Dzis na golebie jade do dziadkow, wiec obiadu nie trza gotowac tongue sticking out smiley

aarleta no ja pije tak 4, bo potem ide do pracy, wiec nie mam czasu na kawe tongue sticking out smiley ja lubie kawe, wiec upal, czy nie musze sie napic grinning smiley

marusia ale pampuszek slicznie drepcze smiling smiley hehe

asik super, ze juz na swoim smiling smiley

rodako co do sexu, to moj gada, ale nie za duzo, bo rzadko sie widzimy, a jak juz to nadrabiamy zakurzona kanapa, ale gadac gada tongue sticking out smiley

kamila hahah fota niezla, najlepiej wyszla zosia od ewybeaty grinning smiley hahahah




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

01-06-2011 08:54:06

witam z rańca,
Czytam,czytam i konca nie widać. Musiałam nawet wypić tigera bo po dzisiejszej nocce jestem żywy trup.
O ile wieczór był przyjemny,bo remek szybko zasnął a potem z mężem dopełnialiśmy małżeńskiego obowiązku to w nocy syncio się rozszalal.przewinęłam,dałam jeść ale nic nie pomogło,posmarowałam dziąsła też nic,zaczęłam go lulać na rekach potem m w łóżeczku,rozwyl sie.to poszlam spac do korytarza ale tak plakal ze szok..
w koncu m poszedl spac do auta bo trwalo to juz ponad godzine i tak dobrym trafem R.zasnal o 4:30..
arletka my dzis jak widac mieliśmy ciezką noc
kamila81 świetne fotki.!!!!!przyszedl już basenik i kulkismiling smileymoge dac Ci linka:
[link widoczny po zalogowaniu] to na pileczki
[link widoczny po zalogowaniu] to na basenik on jest super
skusilam sie tez na spacerówke chociaz po naszych wybojach to trzesie niesamowicie,smart baby,remkowi pasuje to najwazniejsze..babcia zasponsorowala na dzien dziecka.sprawdzilam wczesniej u kolezanki jak i co:
[link widoczny po zalogowaniu] aha i jest mega lekki
marusia musimy sie dzisiaj zgadac,koniecznie,szałwia?ciekawe..
asik ja tesknilam,wlasnie wczoraj myslalam ze pochlonelas sie tą przeprowadzką,a remek tez jeszcze nie chodzi bo ma slabe bioderka..jedynie stoi w lozeczku trzymajac sie barierki albo jak go prowadzam,moze sprobujcie zajec na basenie bo rozluźniaja miesnie albo hydromasaże?
hessa świetnie ze oskarek juz chodzi,a remek też niewiele mówi...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 09:10 przez beatrix.

beatrix (offline)

01-06-2011 09:03:41

mamusska z Ciebie kawoszka jak z mojej mamy...ja to 2standard,albo wyzej wspomnianego tigera bo z lodowki,lubie tez kawę latte no ale nie mam jak zrobić
marusiaIgnasia jeszcze nie zdążyłam oblookać,2.przesadzaja z tymi kremami,drożyzna..nie pamiętam czy Ty czy marlenka też kiedys po wizycie mialyscie zakupic jakiś megadrogi krem..probki powinny być !!! bo co zrobic jak nie pomoże?reklamacja?to my mamy maść robioną za 5zl.+syropy,jeden max 15zl.humanę sl za 11 tylko to balneum najdroższe sie okazalo 60zl..a mloda czy starsza ta lekarka,jakie wrażenia?ja mam jeszcze 2 sztuki bebilon peti2 to moge Ci wyslac bo mi zalega..co Ty na to?
a dziewczyny chyba się opalają..
marlenka,marzenka,kasie...gdzie jesteście?


[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

01-06-2011 09:34:44

Netherland
aleks spiocha, mamusia zrobila przemeblowanko, od razu lepiej smiling smiley w koncu siadlam i pije moja upragniona kawusie grinning smiley heeh pogoda jakas dziwna, duchota jak cholera, ale co tam. Wczoraj siedzialam na kasie i zaczelo lac jak z cebra .. Ja klapki, letnie wdzianko, a tu taka ulewa.. ale na szczescie przestalo, bo parasola tez nie mialam.. ech


beatrix fajny wozek i basenik z kulkami tez smiling smiley tez myslelismy nad zakupem takiego czegos, tylko tak se mysle, jak zmienimy mieszkanie na mniejsze, to nie wiem, gdzie nam sie to wszystko pomiesci.. a kawoszka, czy ja wiem.. ekspres do kawy tez mamy, ale jakos wole moja nescafe .. latte obleci, sorka T zawsze robi, jak tam jestemy, maja taki ekspres ..




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monia8323 (offline)

01-06-2011 09:41:44

Kowale
Witam...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Ja tylko na chwilke bo przed praca mam tyle badan do zrobienia bo takie maja wymogi ze niem mam za bardzo was poczytac

Ale chcialam napisam male sprostowanie .
On porostu nie chcial zeby te dziewczyny ktore nie przyjal widzaly które przyjał ...
I dlatego wynikla taka dziwna sytuacja ,Strasznego zrobil zamieszania,ale tak ogólnie to spoko koles ..
Mowil mojemu M ze jak beda przyjmowac to mnie wezmie no i dotrzymal słowa ..
W koncu jakos sie odbijemy od dna bo juz bylam zalamana na maxa..


A co do dzieci to z mezem bedziemy sie wymieniac zmianami ,a jak bedzie trzeba babcia zostanie z dziećmi..
No tu akurat sie niesprzeciwila dlatego bo ta praca jest blisko naszego domku i dobrze platna wiec szkoda by bylo przepuscic taka okazje..
Ale mam stresa boje sie 1 dnia w pracy a to prawdopodobinie bedzie 13 czerwca...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

01-06-2011 09:46:12

monia wspaniała wiadomość,zwłaszcza ze nie będziesz traciła dużo czasu i kasy na drogę do pracy.wszystko się ułoży,trzymam kciuki


[link widoczny po zalogowaniu]

kamila81 (offline)

01-06-2011 09:54:10

W-wa
Dzieńdobereksmiling smiley

Wszystkiego dobrego dla wszystkich Naszych dzieciątek z okazji Dnia Dziecka

oraz

wszystkiego dobrego dla Aleksikasmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

monia8323 (offline)

01-06-2011 10:00:25

Kowale
STO LAT DLA ALEKSA

Ale mu to fajnie wypadło smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Beatrix w koncu sie udalo bo myslalam ze zwariuje smiling smiley
Mam nadzieje ze szybko opanuje te maszyny to jest praca głownie dla palców u rąk i nóg bo trzeba bedzie stac 8 godz no ale mysle ze nie bedzie żle..
Nigdy nie pracowalam na produkcji zawsze to byl sklep albo knajpa...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.