Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

AarletaA (offline)

16-06-2010 15:36:29

1mama1 no to faktycznie juz chyba sie nie doczekasz skoro juz 2 lata mineła...ale masz racje nie ma co sie prosic. Nie ma jak własna mamunia jednaksmiling smileysmiling smileysmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

Aneta81 (offline)

16-06-2010 15:36:48

AarletaA dziekuje za podpowiedz.A to jest nasza tajemnica żartowniś


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

hessa (offline)

16-06-2010 15:39:01

Żory
Aneta81 GRATULUJĘ CÓRECZKI.
Jeśli chodzi o te napisy z imieniem dziecka to - Kliknij w któryś napis i otworzy się strona, potem wpisujesz tam imię i wybierasz, który chcesz wzór.
Następnie musisz nacisnąć ten czerwony przycisk generate code, skopiować ten drugi kod i wstawić w mój profil - ustawienia forum i wkleić do okienka mój podpis, dajesz zapisz i gotowe.

A suwaczki wstawiasz tak samo, tylko najpierw musisz znaleźć sobie jaki chcesz suwaczek są np. tu [link widoczny po zalogowaniu] uzupełnić jak podane w krokach i wklejasz w mój profil - ustawienia forum i wkleić do okienka mój podpis, dajesz zapisz i gotowe.

chyba nic nie pomyliłam smiling smiley

hessa (offline)

16-06-2010 15:39:46

Żory
no to się naprodukowałam a tu AarletaA mnie uprzedziła grinning smiley

ewelxx (offline)

16-06-2010 15:47:00

Rudzica/k Bielska-Bialej
nie no dziewczyny ale się rozpisałyście, jak w takim tempie będziemy pisać to urodzić nie zdążymy...hihi--> żartuję@
Hessa chyba bym "zabiła" za tego teletubisia, masakra jakaś@
Jaworzno ten Twój Mateuszek ma bardzo przytulny kącik, gratuluje pomysłu, no i bryka też niezła!
Arletka Arkadiuszek też ma się czym poszczycić!@
co do kosmetyków to się zgadzam bubchen są extra, ale tak jak Arletka mówisz w Rossmanie u mnie też nie ma , zmuszona byłam kupić z Hipp też są fajne, ale i tak okaże się po urodzeniu, każda z nas wypróbuje, jednak jonhsona nie polecam, bo uczula..
Anetko 81 witam! również gratuluję córci@



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-16 15:49 przez ewelxx.

monia8323 (offline)

16-06-2010 15:48:03

Kowale
Anetko 81 gratuluje córeczki smiling smileysmiling smiley
Mamy taki sam termin porodu smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

1mama1 (offline)

16-06-2010 15:52:24

Arleta oj tak własna mama to skarb. Ja mam ten komfort, ze mieszka niedaleko nas, i zawsze jest pod telefonem. Jak jej potrzebuję, dzwonie i zaraz się zjawia. Ile razy pomogła mi przy Jasiu to tylko ja wiem, jest kochana! Jaś ją uwielbia, woła na babcię bibi smiling smiley sam ją tak nzawał, fajnie co? smiling smiley jak teraz zacznę rodzić to kto? oczywiście niezastąpiona babcia zajmie się Jasiem, a mąż ze mną na porodówkę smiling smiley
teściowa zadeklarowała pomoc przy Jasiu jak urodzę, chciała przyjechać na parę dni, ona uwielbia gotowac, wiec zaraz cały dzień w garach by stała. Podziękowałam ładnie i powiedziałam, ze powinniśmy sami sobie jakoś dać radę, w razie czego jest moja mama. Oczywiście tą jej pomoc dzielę przez 10, pewnie już nie pamięta co mówiła, standard


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hessa (offline)

16-06-2010 15:55:18

Żory
1mama1 - TAKA MAMA to skarb, też mam blisko mamę, która zawsze jest na zawołanie

ewelxx - zrobiło mi się przykro, bo ciężki brzuch, krocze boli to chodzę jak pokraka, pewnie stąd ten teletubiś ;P, no ale już przebolałam winking smiley

kamila81 (offline)

16-06-2010 15:58:01

W-wa
Arletko - fajny wózeksmiling smiley Konstrukcyjnie jest podobny do mojego.

Hessa - humor dnia z tym Teletubisiem - trzeba było dać w łeb torebką..... Mr. Green

Anetko81 - na pierwszej stronie jest tabelka z naszymi nicami i terminami porodu. Imię ładniutkie wybraliście dla córci smiling smiley Dobrze, że teraz w miarę dobrze się czujesz, ja i większość dziewczyn mamy typowe dolegliwości z III trymestru: np. częste siusianie czy mega zgagęsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

masia (offline)

16-06-2010 16:16:43

Limanowa
Cześćsmiling smiley ja też rodzę w lipcu, mam termin 13 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.