Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

kamila81 (offline)

04-05-2010 21:48:32

W-wa
Ja już nie pracuję od 2 m-cy ale ten czas mi z reguły szybko ucieka.

....sprzątanie...gotowanie...prasowanie...zakupy.... malowanie pokoju (u mnie i mamy)...no i oczywiście czytanie forum smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

wiola08 (offline)

04-05-2010 22:08:57

okolice Częstochowy
Fasulek bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko wporządku!!!!
Ja USG mam robionę na każdej wizycie, lekarz w ten sposób daje mi pewność ze serce maleństwa bije, oprócz tego miałam Badanie genetyczne oraz Echo serca płodu (które też są USG). Dzisiaj na wizycie miałam robionę badanie na przepływość krwi u maleństwa i za tydzień też je będę miała robionę w szpitalu ale ja jestem niestety tym "skomplikowanym przypadkiem" więc dla mojego dobrego samopoczucia mój lekarz robi mi je na każdej wizycie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fasulek (offline)

04-05-2010 22:36:14

Olsztyn
Co do serduszka maleństwa, to na każdej wizycie gin sprawdza detektorem tętna czy serduszko okej bije.
Dobrej nocki kochane, Wyśpijcie się, a jutro od rana życze wam skaczących brzuszków : )


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-04 22:37 przez fasulek.

ewelxx (offline)

05-05-2010 07:40:48

Rudzica/k Bielska-Bialej
chyba pierwsza....smiling bouncing smiley
Kamila tak urodziłam siłami natury, ale nacięcia nie uniknęłam....niestety, z czego m-c nie moglam normalnie usiąśc...
Jaworzno biorę z Ciebie przykład i ostatecznie po 20-tym maja dośc pracy...
Fasulek ja to na nudę nie narzekam, czas umila mi Roksanka i tak po prawdzie to ja chyba w pracy odpoczywam...hihi no i tu częściej bywam....

tak wogóle to lipna pogoda u mnie......



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-05 07:42 przez ewelxx.

Sylwia81 (offline)

05-05-2010 08:13:54

Hej Kochane .
Kamilko ja na migrene miałam przepisywany DEXAK. Nie zawsze pomaga . Musiałam łykać 2-3 na raz ale stosunkowo wcześnie , jak zaczynało się to ćmienie w głowie, wtedy może pomogło . Poza tymi tabletkami nic nie skutkowało .

hessa (offline)

05-05-2010 08:24:06

Żory
Hej dziewczynki,
ale kiepska pogoda, dobrze, że pranie wcześniej zrobiłam i wykorzystałam piękne słoneczko, może po pracy poprasuję...

miałam kiepską noc, strasznie mnie brzuch bolał, myślałam, że urodzę, dosłownie... męczyłam się i zastanawiałam się czy do szpitala nie jechać, ale jakoś w końcu zasnęłam i póki co cisza...


fasulek no ja to nie mam kiedy się nudzić, na szczęście, nadal pracuję...
może jakieś filmy lub seriale na necie, są strony gdzie można oglądać.

Sylwia81 (offline)

05-05-2010 08:58:01

hessa Kochana współczuję takiej nocki . Kurcze , coraz częściej Nam się zdarzają takie nocki .....
Mnie na szczęście głowa prawie zupełnie przestała boleć . Wezmę Apap i powinno przejść ....sad smiley do następnego ataku ....ehhh
Najbardziej się boję , ze złapie mnie migrena jak rodzić pójdę ....to byłby KOSZMAR !! Albo jak już Maleńka będzie na świecie , to jak ja dam radę się Nią zająć ?? Boże .... wolę o tym nawet nie myśleć .

ewelxx (offline)

05-05-2010 09:11:54

Rudzica/k Bielska-Bialej
Sylwia słoneczko nasze, dasz radę....zobaczysz... jak pojawi się ta wyczekiwana kruszynka na świecie to nawet migrena pójdziew zapomnienie...
do poczytania [link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"

Sylwia81 (offline)

05-05-2010 09:13:32

ewelxx Aniołku Ty mój grinning smiley .... pewnie masz racje .
Ps. Ciekawy artykuł :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-05 09:15 przez Sylwia81.

Asik (offline)

05-05-2010 09:30:50

Kraków
Cześć grubaskismiling smiley

Mój brzuszek podskakuje już od rana. Może chce się zrehabilitować za wczoraj.
Paulee śliczny wózeczek i fotelik. No i gratuluję, pierwsza mamusia, która jest na tip top przygotowana i może jechać na porodówke jakby cosmiling smiley Mnie jeszcze tyle brakuje, uff...
Jaworzno cieszę się, że wszystko dobrze z twoim synkiem, ma już piękną wagęsmiling smiley Czy po przesunięciu terminu masz się sugerować tym drugim, czy nadal tym z OM? Tzn. Chodzi mi o to czy jechac do szpitala jak dziecko będzie przenoszone?
Ewelexx WOW! Ale twój Damianek jest duży. Kochana, trzymam kciuki za twój szybki i mało bolesny poródsmiling smiley Myślę, że urodzisz w połowie czerwcasmiling smiley
Niespodzianka, dobrze, że na wizycie wszystko super. Ja mam USG jutro i może dowiem się płci dziecka no i ile waży. A mniędzy naszymi bobasami jest tylko jeden dzien różnicy, więc może ważą podobniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.