Marcowe Mamy 2016

Wysłane przez anszelik 

xklaudiax94 (offline)

19-04-2016 18:09:38

anszelik ja wlasnie zrobiłam zamowienie i od 199 zł nawet kurierem masz za darmo przesyłke do domu winking smiley takze nawet do apteki nie musze isc grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

edytka123 (offline)

19-04-2016 21:30:53

Świecie
Dziewczyny czytam Was codziennie ale jak mam logować się na tel to mi się nie chce... Oli strasznie marudzi praktycznie cały dzień nawet po jedzeniu nie wiem czy to kołki czy ból brzucha?? Cały czas wypluwa smoka i za chwile za nim płacze o tak cały dzień zje i za chwile mam wrażenie ze jest glodny... W dzień je co 2 godz czasem czesciej... Kor wspomnę o tym ulewanie po tym mleku Bebilon Ar wydaje mi się ze jeszcze gorzej niż po moim . O tak same problemy... Do tego jeszcze ma trądzik, chwilami mam dość nie mam cierpliwości do niego. A pózniej żałuje tej złości. Jutro mój wraca do pracy o zostaje sama

Wrzesinka88 (offline)

20-04-2016 08:32:07

Chodów
Hej.
Marutka zazdroszczę spa, ale super , ze będziesz miała chwilę tylko dla siebie smiling smiley
Anszelik ja już po @ dostałam po 7 tygodniach.trwał praktycznie tydzień a dwa dni miałam tak silne krwawienie, ze momentami zastanawiałam się czy to nie jakiś krwotok bo leciało tak ze nawet tampon przepuszczal. Boję się tylko żeby mi takie obfite nie zostały...
E dytka fajnie, ze się odezwałaś. Każda z nas przechodzi kryzysy.nie martw się dasz sobie radę ;*

marutka (offline)

20-04-2016 10:51:15

Oj tak juz nie moge sie doczekac tego spa! Maź wykupił mi karnet na 5 dowolnych zabiegów! Co prawda masaż ciała odpada, bo na brzuchu z moimi cyckami sie nie położę, do tego zalałabym masażystę mlekiem, ale twarz, manicure i prdicure jak najbardziejwinking smiley Nie wiem tylko czy i jak Oluś bedzie jadł bo na butle reaguje wręcz agresja! Kupiliśmy butle spec. dla dzieci karmionych piersia, cena zawrotna 80 zł , a mały pluje i ma odruch wymiotny na smoka! Trudno dzisiaj kolejne próby!

Ja o miesiączce sie nie wypowiadam, bo u mnie to raczej odległa sprawasmiling smiley

Edytka - jak chcesz sobie poprawić nastrój to pomysl o mnie, jestem sama z 4, wszystko na mojej głowie, a mały jest nieznośny!
Wczoraj wieczorem tak wrzeszczał jakby go obdzierali ze skory, w nocy budził sie co 2h , a samego usypiania i przewijania ze 40 min, takze w zasadzie nie spałam, bo corcia na wycieczkę jechała, zbiórka o 6, wiec zeby ja wyszykować nie spie od 4...niestety maź cycka mu nie da, a Oluś lubi zjeść! My juz uzywamy ubranek 68, mały zaczyna obrastać w fałdki... Co nie ukrywam cieszy i daje satysfakcje!

Zajrzę pozniej bo Olis nakazuje matce chodzićsmiling smiley


pasqda (offline)

20-04-2016 11:04:52

Babiniec
Ja dziś noc miałam troszkę niespokojną, Dominik dostał kataru i się męczył z oddychaniem.Tak jak panikarą nie jestem, tak teraz się troszkę martwiłam, szczególnie że mąż właśnie kończy chorować, a mnie przeziębienie bierze :/ Czym robicie inhalacje takim maluszkom? wodą, solą czy czymś jeszcze?

Poszukuje też jakiegoś bujaczka, bo Mały już nie chce oglądać świata z pozycju leżącej. Możecie podrzucić jakie macie bujaczki/leżaczki/krzesełka/czy inne ustrojstwa które Wam się sprawdzają?

agnieszka_zwolinska (offline)

20-04-2016 12:49:43

pasqda my mamy ten bujaczek: [link widoczny po zalogowaniu] często, bo wiadomo nie zawsze się sprawdza winking smiley a teraz Mały już nawet zaczyna się zwierzątkami wiszącymi interesować smiling smiley

kurcze powiem Wam, że przy ostatnim karmieniu jak podnosiłam Wiktorka do odbicia to ulało mu się chyba z połowę pokarmu... dosłownie z niego chlusnęło... A teraz cały czas marudzi, nie wiem czy z głodu czy coś mu tam dolega sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

20-04-2016 13:22:13

Łódź
Edytka a odbijasz go po jedzeniu? Mój Dawid tak marudzi jak dobrze nie odbije. Jak mi się nie uda na ramieniu to go kładę na brzuszku i wtedy sobie sam poradzi. A nie przejmuj się nerwami, ja też tak miałam zwłaszcza koło 3-4 tygodnia. Wtedy jak już nie mogłam wyrobić zostawiłam męża z Dawidem i po prostu wyszłam na zakupy do głupiego tesco. Niby nic, a pomogło baaardzo.
Amelucha, Wrzesinka dzięki za odpowiedź, ja właśnie myślałam że wczoraj coś, ale to jakieś plamienie jeszcze się przyplątało. Ciekawe kiedy dostane. Wizyte u gina mam na 5 maja dopiero, mam nadzieję że nie dostanę przed.
Marutka mam nadzieję, że uda Ci się przyzwyczaić Olka do smoka żebyś mogła wyjść chociaż na trochę. Pewnie jak zgłodnieje to i z butelki zje winking smiley Ciekawe ile Wasz Olek waży skoro już wchodzicie w 68... Pewnie na wielkość są podobni z Dawidem, bo my też już zaczynamy 68, bo 62 jest za krótkie, a wszelkie kaftaniki mają nawet rękawy na 3/4 grinning smiley
Agnieszka Wiktor chyba Wam często ulewa, więc może po prostu to to. Nie martw się tak bardzo na zapas. A on je łapczywie? Bo to może od tego że się nachapie powietrza i zamiast odbić to wszystko wylatuje. Moja mama zawsze opowiada że ja taka byłam i ona od razu dwie butelki szykowała, bo pierwszą zawsze wyrzygałam :/

My już po szczepieniach. Nasz smok waży 6kg! Ma 97 centyl i ze wzrostu i z główki i wszystkiego. Kawał chłopa i tyle. Płakał przy szczepieniu przy ukłuciach, ale szybko go spacyfikowałam. Nie dostał rotawirusa, bo nie mieli w przychodni... A dzwoniłam i mówiłam :/ Właśnie się budzi na jedzenie. Odezwę się później smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena17174 (offline)

20-04-2016 13:59:47

Leżajsk
Ja bylam dzisiaj u lekarza z bartusiem i jestem zalamana ale napisze wieczorem o co chodzisad smiley ja dzisiaj znow dostalam okres ale slaby jak na razie czyli w 5 tyg wtedy tez byl bo tego samego dnia miesiaca a ponoc przy karmieniu mialo go nie byc tak szybko...lekarz zabronil mi uzywac tamponow przez 3 okresy minimum bo to wszystko jeszcze sie oczyszcza


[link widoczny po zalogowaniu]

byNika (offline)

20-04-2016 14:38:37

Słupsk
Cześć Dziewuszki!

Marutka, u mnie wciąż ból spory przy karmieniu... zazdroszczę że u Ciebie już po! Zwłaszcza, że Twój Olek lubi zjeść więc wiem co to znaczy. Mój jakby już trochę dłuższe przerwy sobie robi z jedzeniem, lubię wtedy jak mi się zrobi już taka pełna pierś i on tak fajnie ją opróżnia smiling smiley Ostatnio koleżanka mnie pocieszyła, że ją bolało 3,5 miesiąca!

Edytka, nie przejmuj się nerwami! Ja też miałam tak jak Anszelik 2-3 tydzień kryzysy jak miałam ochotę po prostu wrzucić małego do łóżeczka, wyjść i nie wracać, a naprawdę nie był aż taki nieznośny żeby sobie na to zasłużyć. Teraz mam już więcej cierpliwości, a jeszcze jak widzę te pierwsze uśmiechy to już w ogóle go lubię grinning smiley

Pasqda, my mamy ten bujaczek [link widoczny po zalogowaniu] Jest o tyle fajny, że ma huśtanie i wibracje, a prawie wszystkie mają albo to albo to. U nas narazie sprawdza się średnio bo ani jedno ani drugie małego za bardzo nie uspokaja, ale z czasem na pewno bardziej mu się spodoba smiling smiley

Ja odkryłam sposób na uspokojenie, który zawsze się sprawdza! Biorę małego na ręce i skaczę na piłce, takiej jak na porodówkach są i Aleks w sekundzie się uspokaja i przysypia grinning smiley

Już nie pamiętam, która z Was pisała że dziecko walczy podczas karmienia po kąpieli. U nas od kilku dni jest to samo... Wszystko jest ok do momentu jak kilka razy pociągnie jedzonko i jest ryk i tak przez kilka minut jest walka aż w końcu zaśnie albo się uspokoi i doje. Nie wiem o co chodzi...

Amelucha, u nas tak samo w nocy z gazowaniem... ostatnie dwie noce budził się co godzinę i gazował i znowu zasypiał i tak w kółko, a w pieluszce prawie nic nie było. Dopiero całkiem rano robił porządnie i niestety znowu dzisiaj odsypia więc pewnie kolejna taka sama noc... nie wiem czy go budzić w dzień żeby w nocy spał? Tak ładnie miał ułożone, że w nocy wiedział, że się śpi więc karmienie i zasypiał bez problemu, a teraz przez te noce mu się może przestawić sad smiley


anszelik (offline)

20-04-2016 14:52:43

Łódź
Marzena daj znać bo aż się martwię co tam się u Was wydarzyło tym razem...
byNika u mnie tak było po kąpaniu z tym jedzeniem. Dajemy espumisan i działa no i odbijam go do skutku... Niestety jesteśmy w wieku "kolkowym" jak to dziś nasza pediatra powiedziała. Dawid czasem jak przez sen odgazowywał to az się budził z płaczem i płakał jeszcze bardziej bo był zmęczony...
U nas na tą kupe co dwa dni taką średnio ładną poleciła dawać dicoflor, może zadziała. Jak nie to zmienić mleko na takie o mniejszej zawartości laktozy. Co ciekawe nie rzuciła żadną nazwą... Na razie pojadł i śpi, zobaczymy jak wieczorem po tym szczepieniu będzie. Dostał 3x w nóżki, bo to te na nfz... Coś mi kwili przez sen... Mam nadzieję, że nie będzie się nic działo...




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.