Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

adrianka28 (offline)

10-08-2011 13:39:06

Łańcut
Hejka my mamy wieeeeelkie pakowanie zaczynam wariować ! Prasuję wszystko co mi w ręce wpadnie a starszemu synowi każe chodzić w tych samych ciuchach albo w takich najgorszych bo wszystkie lepsze zabieramy ze sobą no i Kuby też wszystkie ciuszki zabieram o masakra a gdzie ja? Dobrze że łóżeczko mamy turystyczne to mało miejsca zajmie a wanienkę mają na stancji. My już w tą sobotę wyruszamy więc muszę się jeszcze z Wami Kochane nagadać radość
Co do @ to właśnie wczoraj dostałam całe szczęście to jeszcze w domku się pomorduję a nie tam.
Dziewczynki jeśli mogę wtrącić moich parę słów nie przesuwajcie zjazdu, przypuszczam że i po przesunięciu mało dziewczyn by przyjechało a tak jak się spotkacie wstawicie fotki i my Wam pozazdrościmy i za rok na pewno nas więcej będzie.

Hania ha ha ha tak myślałam że pogodziłaś się z rodzinką całe szczęście teraz to wreszcie masz spokój i zaczyna się wszystko układać. Gratki CIOCIU !!!!

Katka zaczynam poszukiwania chleba bez drożdży a co spróbuję! Fajne fotki śliczną karnację ma Twój Skarbek! Katka kondolencje z powodu śmierci wujka trzymajcie się!

Wswp a ta Juleczka zaczyna charakterek pokazywać a to dopiero początki smiling smiley

Natalia śliczne fotki a Kacperek cudny jak dziewczynka winking smiley Sytuacja domowa nie ciekawa, ale musicie jakoś dać rade - będzie ok, po burzy zawsze wychodzi słońce smiling smiley

Diogeneska ja pierwsze dziecko urodziłam mając 20 lat i studiowałam i jestem z tego zadowolona a teraz taka różnica mam 28 lat czyli 7 lat różnicy ale za to jaka doświadczona hi hi jestem smiling smiley Co do ciąży proszę leżeć i odpoczywać jeszcze się najeździmy na zjazdy smiling smiley

Ulala wreszcie jesteś! Gratki za pierwsze kroczki i ząbalki ! Dużo zdrówka Ci życzę!

Justysia i zazdroszczę i podziwiam powrotu do pracy gratki i wytrzymałości! Świetne zdjęcia szczególnie te na łodzi.

Niuta witaj my się jeszcze nie znamy bardzo mi miło! My też nadal cyckujemy także witaj w gronie!

No młody wstał idę jedzonko podgrzewać ...

Vilemko (offline)

10-08-2011 15:43:56

Sosnowiec
Hej ja tak na szybko pewno polowe zapomne co chcialam apisac smiling smiley siedze w pracy wiec sad smiley
Katka maly cudowny posiadacz pieknych wielkich czarnych oczu, faktycznie trudno uwierzyc ze chudzinka moj maly tez ma taki pucki i wielki brzuchol ale jak go dac na wage to az przykro
Niuta super ze wrocilas
Ulala o tobie tez ostatnio myslalam fajnie ze zajrzalas gratulacje dlamalej ze chodzi chyba tylko moj taki leniwy smiling smiley
Justysia super zdjecia super przygody wogole dla malej a mala przeslodka
Oki uciekam bo pracy troche a na telefonie akurat pisze i mi trooche nie wygodnie
Buziaki
Zajrze jeszcze wieczorkiem





[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-10 15:46 przez Vilemko.

haniaagata (offline)

10-08-2011 18:35:07

Hej !!!
wswp teraz Ciebie wywołuje gdzie się podziewasz kobietko !!!! smiling smiley
adrianka współczuje tego pakowania my jedziemy na weekend na zjazd a ja juz się zastanawiam co wziąśc smiling smiley Fajnie bo w końcu będe miała komu ciuszki oddac smiling smiley
A co do chlebka to mi M czasami przynosi ten na zakwasie, jest ciężki w robieniu bo daje się do niego tylko zakwas chlebowy i mąkę żytnią wyrabia sie go dośc długo, 3 godziny czeka i 3 godziny piecze na początku jest strasznie twardy ale z dnia na dzień miękki i jest w smaku dośc kwaskowy. W ogóle dziewczyny które jada na zjazd mogę coś przywieź bo M robią ekologiczne produkty bez chemii. A M z chęcią przyniesie smiling smiley Ten na zakwasie robią tylko dwa razy w tyg. niby tania robocizna ale ciężki w wyrobie.
Justysia zobaczymy czemu nie smiling smiley
Ulala zaglądaj częściej smiling smiley
My idziemy na spacerek. Pa


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

MamusieCzerwcowe2010 (offline)

10-08-2011 18:55:20

Cała Polska
Hej dziewczyny to ja haniaagata jeśli nie będziecie miały mi za złe to założyłam nam wspólny profil na którym każda z nas będzie mogła wrzucic zdjęcia i przedstawiac nas wspólnie przed społecznością ebobasa to tu też będą zdjęcia z zjazdu każda chetna dostanie odemnie wiadomośc priv z hasłem do konta i chciałabym abyśmy wspólnie tworzyły ten profil smiling smiley co wy na to ? Pozdrawiamy


Zawsze będziemy kochac !!!

natalia1645 (offline)

10-08-2011 20:49:26

Hejjjjj
Zbieram sie juz od paru godzin zeby napisac.... mam dwie wiadomosci jedna zla druga dobra. Zaczne od dobrej moj K dostal prace... a teraz druga ta gorsza nie bede moglabyc na zjezdziesad smileysad smileysad smileysad smiley okazuje sie ze praktycznie kazda sobota pracujaca a niedziela co trzecia wolna.... niewiem dokladnie jeszcze jak to bedzie wygladac ale watpie ze caly weekend tak odrazu bedzie miec wolny, szanse sa praktycznie zerowe. Jest mi strasznie glupio, smutno i wstydsad smiley mam ochote zapasc sie pod ziemiesad smiley wybaczycie??? bardzo was przepraszamsad smileysad smileysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

11-08-2011 00:29:16

natalia sad smiley szkoda sad smiley ale siła wyższa nie przeskoczysz. Gratki dla M smiling smiley I w sumie z całego forum zostały nas trzy .... sad smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 00:30 przez haniaagata.

Justysia84 (offline)

11-08-2011 11:46:23

Natalia sama nie jesteś w stanie jakoś się zjawić? Bo strasznie przykro będzie jeśli nie będzie Ciebie - pierwszej pomysłodawczyni zjazdu...
Niuta Kacperek śliczny chłopczykgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

natalia1645 (offline)

11-08-2011 12:25:00

Justysia oj samej nie ma opcji, za duzo przesiadek, bezposdrenio nie ma nicsad smiley jedyna opcja bylaby GOYA jesliby jechala i chciala mnie zabrac no ale z tego co widac nie wybiera sie

Kacperek dzgnal sie nozyczkamisad smiley wzial takie wielkie nozyki, i spadl na nie buzkasad smiley ma szrame 2 cm jakies 1 cm od okasad smiley Nawet sobie nie wyobrazam co by bylo jakby trafil w okosad smiley masakra a chwila nie uwagi


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 12:28 przez natalia1645.

haniaagata (offline)

11-08-2011 16:58:15

Hej!!! Ale się cisza zrobiła....
natalia właśnie dziś do mnie zadzwoniła P.Zabrodzka jakby czuła sytuację i powiedziałam jej że będziemy w trzy tylko, w sumie jak napisałaś że M nie będzie mógł to juz tak podejrzewałam że sama się nie wybierzesz i się nie obraź ale jak juz zadzwoniła babka sama do mnie to jej powiedziałam jaka jest sytuacja. Tym bardziej że zgłosiły jej się osoby chętne na pokoje. Ja juz sama nie wiem . M mówi ze jedziemy i już zaliczka zapłacona i nie ma co przerywac tylko nie możemy juz nazwac tego zjazdem tylko spotkankiem. Tak się stało ale ciesze się bardzo że twojemu M udało się z pracą. A co do Kacperka to wam się przyznam że Miko mi tez wczoraj numer odwalił na korytarzu mamy nie zabezpieczony kontakt bez oprawki dosłownie bolce i kable na wierzchu i mały mi tam dobiegł i rowerkiem uderzył w kontakt, płakał strasznie a mi w mieszkaniu korki wywaliło sad smiley Najgorsze że nie było mnie przy nim tylko koleżanka z swoim malcem a ja się zbierałam do wyjścia. Paluszek nadal czerwony i czuwanie. Masakra. Ja mam wszystko pochowane a nozyczki na jak najwyższej półce aby nie dorwał. Ja juz czasami mam wrażenie że nasze maluchy są nie do upilnowania.


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.