Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

haniaagata (offline)

09-08-2011 18:04:36

Hej dziewczyny !!! M dziś nie jeździł więc jest w domku czyli nie śpi smiling smiley Zabrał małego o 14 i przyszedł z nim po 16 a ja w tym czasie domek ogarnęłam i obiadek zrobiłam. Jak weszli do domku to akurat tak się rozpadało że masakra, mieli wyczucie chwili smiling smiley. Ale za to mały tak zaoferowany tatą dzisiaj że nawet drzemki nie miał i nadal nie chcę się położyc sad smiley a ja wieczorek będę miała przerąbany ...
Mój mały jest wiecznie po kąsany ale niczym go nie psikam mam fenistlil po ale żadko go stosuję mały jakoś daję radę a jak widzę że juz mocno się drapie (komicznie to wygląda smiling smiley) to wtedy ale zapomniałam o sposobach dziewczyn. Dzięki za przypomnienie smiling smiley
katka Miko wczoraj się ze mną wygłupiał i go wystraszyłam a on tak odskoczył że aż upadł i zrobił taka minę że ja ze śmiechu na podłodze ryczałam nie mogłam się opanowac smiling smiley Tęż wszystko powtarza o płacze M idzie go usypiac bo mały z zmęczenia to się przewraca to ciekawe o której mi pójdzie spac wieczorkiem za pół godziny go obudzę.A Marcinek słodziak smiling smiley
diogeneska jęśli chodzi o moje zdanie to popieram dziewczyny ja tez nie chciałabym Cię miec na sumieniu. Ale oczywiście jeśli się zdecydujesz to bardzo nas to ucieszy tylko wtedy spokojnie i ostrożnie. Trzymaj się.
A co do wieku to jak byłam raz w sklepie z moim pięcioletnim braciszkiem to ekspedientka powiedziała że mam ślicznego synka sad smiley więc ludzie różnie nas spostrzegają , choc w sumie jakbym miała go urodzic i byc mamą to miałabym 19 lat więc też nie taka nastoletnia smiling smiley. Ja najlepiej wspominam ten czas już po szkole średniej i do małżeństwa, później się problemy piętrzą i dopiero dowiadujemy się co to życie. Choc za moim czortem też mega bym tęskniła.
Ulala współczuję choróbska też przeszłam korzonki kiedyś ale nie aż tak u mnie były trzy dniowe i bez zastrzyków tylko na tabletkach ale ból masakryczny. Gratki dla Oleńki i oczywiście czekamy na zdjęcia smiling smiley
Justysia fajnie że ci się udało z ta nianią a mała się w końcu przyzwyczai i ty też mam nadzieję że ci się uda smiling smiley
Mały nadal nie spi ....
Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

haniaagata (offline)

09-08-2011 20:07:44

Co do zjazdu to administratorki sie nie odezwały chyba nas jednak za mało aby ebobas objął patronat a M planuje juz trase i ustala plan wyjazdu smiling smiley. Wózka jednak nie bierzemy z racji naszego późniejszego przybycia chyba że weźniemy parasolkę ale to jeszcze musimy przedyskutowac. Mały wstał im chyba jeszcze idziemy na spacerek. Wasze dzieciaczki pewnie juz załapuja sen nocny smiling smiley Pa


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Niuta (offline)

09-08-2011 23:22:58

Sosnowiec
Witam kochane czerwcóweczki!!! Oj dawno mnie u was nie było i zaległośći już wszystkich nie nadrobiesad smiley ale postaram się zaglądać częściej, chociaż dla mnie doba jest za krótka.Postaram się napisać co u nas, no więc tak wróciłam do pracy i jest mi ciężko wszystko ogarnąć, zwłaszcza ze przeważnie jestem z dziecmi sama mój mąż jest kierowcą na międzynarodówce więc go no ogół nie masad smiley Pracuje 12na24 i są dni że mam wrażenie że nie panuje nad sytuacjąwielkie oczy Całe szczęście zdaża mi się to tylko raz na jakiś czas hihi.....
Kacper to już nie złe ziółko oj ma on charakterek jak mu coś nie pasuje to się kłóci jak stary oczywiście w swoim języku.Od miesiąca chodzi, woła kupke i robi ją do nocnikasmiling bouncing smiley
Ma 11 zębów, wąży 10,600 i 76cmdziecko z samochodem
Poza mlekiem i słodyczami je wszystko, nadal cyckujemykarmienie piersią
Co po za tym?Jest uparty jak osioł w nocy budzi się na cyca średno 2-3 razy
No dobra na dzisiaj może wystarczy jeszcze dam parę fotek pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

10-08-2011 00:14:25

Niuta jak miło że zajrzałaś i nadal o nas pamiętasz no faktycznie dawno Cię nie było smiling smiley Super gratuluję cyckowania nadal smiling smiley Ja zakończyłam 22 czerwca więc mój Miko miał prawie 13 miesięcy ale trafiłam w dobry moment bo nadal mam pokarm i ostatnio próbowałam mu dac a on wzioł i zrobił ble smiling smiley Też mam małego czorcika. Czekamy na foteczki i zagladaj częściej prosimy.


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Niuta (offline)

10-08-2011 00:23:27

Sosnowiec
o rany tak długo mnie tu nie było że zapomniałam jak się wstawia zdięciaeye popping smiley próbuje i nic z tego....wariat


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-10 00:26 przez Niuta.

katka (offline)

10-08-2011 08:04:00

Justysia nie mow, ze Madzia ma papelkiwinking smiley, zawsze pisalas, ze z niej taka chudzinka drobinka, na aktualne fotki sie poki co nie doczekalysmy, ale bede miala lepiej, bo ja sobie zobacze na zywo i to juz niedlugosmiling smiley No moj to z zadnej strony na niedowage nie wyglada, chyba ze tulow (ma chudziutki).
Niuta super, ze jestes. Dopiero co pisalam, ze moze kolejne mamy, tak jak Vilemko, tez do nas wroca i prosze oto jest kolejnasmiling smiley Bardzo nam milo! Wyslalam Ci na priv info w sprawie wstawiania fotek, a pozniej sobie zajrzalam do Twojej galerii, wiec juz fotki widzialam. Super chlopczyk, jakie sliczne oczka, a torcik b. wyszukanysmiling smiley Ja tez karmilam w sumie dosc dlugo, bo do 11,5 m-ca i tak jak Tobie Haniu, jak po tym czasie raz chcialam malemu dac to juz sie wyrywal-nie chcialtongue sticking out smiley
Wczoraj bylam z nim w sklepie i non stop w wozku wstawal juz przy kasie, ja wyciagam portfel a ten juz tam rece wyciaga po alkohol, a tam akurat same drogie butelki i szklane i jakas babka z kolejki mowi mu: no kolego, bo wypadniesz, a ja patrze, a ten blisko tej polki, ale zaraz sie wydygalam, ze i stlucze i moze spadnie, wiec go sadzam z powrotem i dalej wyciagam Pani drobne to ten zas cos, wiec go wypuszczam niech biega, ten leci mi na pol sklepu i sobie wozek sklepowy bierze i jedzie z nim, to go kasjerka upomina milym glosem, zeby jej wozkow nie bral, ja znow za nim, wkladam go do wozka i ruszam, to ten znow zaczynal akurat wstawac i by mi przelecial przez te przednia raczke, w ostatniej chwili go zlapalam za reke, a babki w kolejce westchnely. Musialam mu otworzyc chrupki i dopiero placic, ale czulam sie tam jak nieodpowiedzialna matka:/ Pierwszy raz mi takie cos wywinal, ze az wstyd mi bylo za te moja nieudolnosc itd. Czasem ciezko okielznac te dzieciakiwinking smiley
Zaraz tez jade do supermarketow, ale juz nie biore jego wozka, tylko go wrzuce do sklepowego, tam nie ma jak wstac, a w jego w koncu bede musiala zaczac go zapinac...


[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

10-08-2011 10:31:51

Katka zmobilizowałaś mnietongue sticking out smiley Ale teraz mnie znielubicie, tyle zdjęć wstawięwinking smiley Całe zaległości nadrabiamgrinning smiley
Tu zdjęcia z roczku:

Wcinamy torcik:

Jeden z prezentów - domek z piłeczkami:

Najmłodsza żeglarka w rodzinie:


Wspinaczka na zamek Chojnik:

I widoczek w 3/4 trasy:

Taka mała a już sobie rycerza poderwałatongue sticking out smiley

Szukamy złota w Złotoryji:

A potem w Złotym Stoku...

I zwiedzamy zamek Grodziec:

No więc zdjęć teraz a zdjęćtongue sticking out smiley My za to jutro jedziemy jeszcze na długi weekend do moich rodziców, i po powrocie już do pracy...
Niuta super że jesteś! Tak nam smutno było, że nasze forum zubożało ale widzę, że się odradzagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

10-08-2011 11:34:50

Hej dziewczyny !!!
Niuta ja tez obejrzałam już zdjęcia w galerii smiling smiley Słodziak ten twój Kacperek smiling smiley Zaglądaj częściej smiling smiley
katka no to miałaś przygodę smiling smiley teraz pewnie się z tego śmiejesz smiling smiley Ja Miko zawsze przypinam w wózku bo wiem co by zrobił a w sklepie właśnie wkładam go to sklepowego wózka tylko mój mały to obraca się i zakupy wybiera wtedy mu dajemy jakieś małe co nieco i płacimy przy kasie czasami podajemy już tylko sam papierek smiling smiley
Justysia no w końcu pokazałyście się smiling smiley Pięknie a tymi zdj. z Chojnika przywołałaś mi wspomnienia ohhh normalnie zatęskniłam za Karpaczem i górami.... A M ostatnio napominał że bardzo chciałby pojechac ale pojedziemy na wiosnę smiling smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Ulala (offline)

10-08-2011 12:08:29

Warszawa
Justysia super wygląda pranie wiszące na łódeczce smiling smiley Naprawdę podziwiam Was, że robicie sobie z Małą takie eskapady. Dla niej to musiały być wspaniałe przygody!


[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

10-08-2011 12:33:27

Haniu a może latem nie wiosną? Bo my obiecaliśmy sobie, że za rok też jedziemy bo jeszcze mnóstwo do zwiedzenia zostałogrinning smiley
Ulala pranie na łódce to nie lada wyczyn, bo w zimnej wodzie z jeziora dość trudno się pierzesmiling smiley Ale za to nie trzeba płynu do płukania, bo ta woda jest tak miękka, że pranie też mięciutkiesmiling smiley Co do małej to na łódce jej się bardzo podobało i chodzić się dzięki temu nauczyłasmiling smiley Za to w kopalniach w podziemiach nie była zadowolona... Chyba się trochę bała, ale zniosła dzielnie pomysły rodzicówsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.