Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

wswp (offline)

05-09-2010 10:37:45

rogalik- ja juz sie tyle razy przejechalam na sluzbie zdrowia, ze teraz wszystko prywatnie zalatwiam:/... tylko ile kasy na to idzie... Swoja droga Julka tez przekrzywia glowke na jedna strone i ma taki jakby przykurcz,-mi lekarz mowil ze to ulozeniowe,-ale nie kazal chodzic na rehabilitacje tylko samej rozmasowywac.
diogeneska- cudna suknia!!


[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

05-09-2010 21:04:21

hejka! alez tu cisza dzisiaj... az wrocilam do pierwszych stron naszego forum i z sentymentem poczytalam sobie co pisalysmy bedac w ciazysmiling smiley ahhh nie tesknicie czasem za brzuszkami?za tymi kopnieciami i tym wspanialym uczuciu jak nosi sie pod sercem nowe zycie?? fajnie bylosmiling smiley a teraz jest juz nowy etapsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

06-09-2010 10:07:36

Szczecin
hej Mamusiesmiling smiley Bardzo dziekuje za miłe słowa dotyczące suknismiling smiley mam nadzieje, że mezowi też sie spodobasmiling smiley Troszkę poprawiła się u nas pogoda, więc można było spacerować. Do tego zakupy - nareszcie zamówiłam strój do chrztu dla Tosismiling smiley oby nie był za duży. Teraz robi sie już zimno i muszę uzupełnić Tośkową gardebrobę o cieplejsze ubrankasmiling smiley
manolka czy możesz podać adres tej stronkismiling smiley
Justysia84 zgadzam się te gotowe słoiczki są okropne- więc ja też bede sama przygotowywać, a jakieś zdjęcia z chrzcin0 pochwal się Madziąsmiling smiley
rogalik81 brak słow na naszą slużbę zdrowia, ale ja mam podobnie jeśli chodzi o nefrologa...
marrina u mnie jest jeszcze, ale taka jasna. Jednak nadal widaćsad smiley choć z drugiej strony jak mam zaraz być znowu w ciązy, to może nie znikaćsmiling smiley i wolę tą kreskę niż mieć rozstępy.
wswp ja często wspominam okres ciązy, a wczoraj to w ogole się rozmarzyłam( co wizyta podawałam datę 5 września jako ostatnią miesiączkę) teraz patrze na moją rozgadaną córeczkę i nadziwić się nie mogę , że kiedyś była w moimi brzuszkusmiling smiley Czasami czuje się jakby ktoś wyrwał mi kawałek serca i już zawsze będę czuć strach o moją Tosię.
miłego dnia dziewczyny






Vilemko (offline)

06-09-2010 10:22:48

Sosnowiec
hej
my dziś znowu lecimy do lekarza po skierowanie smiling smiley ale do swojej przychodni eh nie lubię tej lekarki no ale co zrobić wtorek neurolog czwartek szczepienie ale narzekam ale to dlatego, że wszystko sama no może jutro mąż ze mną podjedzie przed pracą
marrina ja już nie mam kreseczki i o dziwo nie dorobiłam się też rozstępów no ale kilogram wolno spadają sad smiley i mam jakieś dziwne czerwone kreski (to są chyba jedyne rozstępy) na piersiach a w sumie nie karmiłam długo no ale cycki urosły
rogalik no dokładnie brak słów na tą służbę zdrowia niby służba a wszystko najczęściej z łaski aż ciekawa jestem jak to będzie z tymi naszymi ćwiczeniami przecież nie będę czekać w kolejce aż mały skończy 2 lata skandal normalnie no ale dam znać jutro co załatwiliśmy
diagoneska tak to już jest teraz to się całe życie będziemy martwić nawet jak już nasze skarby będą miały swoje smiling smiley
wswp ja też często wspominam okres ciąży i teraz muszę powiedzieć, że mi się podobało to chodzenie z brzuszkiem, no i mogłam iść gdzie chciałam w każdej chwili, chciałam do sklepu wyskoczyć fik w autko i byłam a teraz trzeba kogoś do dziecka zawołać albo dziecko zawieść ale i teraz jest cudownie gdy się wstaję rano a w łóżeczku leży taka mała słodka istotka i uśmiechem wita nowy dzień i mamusię smiling smiley
co do tego jedzonka to popieram w 100 % ja też będę podawać raczej swojej roboty zupki i te inne pyszności było nie było my też takie jedliśmy smiling smiley
a ze mnie w końcu poleciało i leci smiling smiley tak, że wychodzi na to, że mam już drugi tydzień @ tylko, że w tamtym to chyba było tylko jakieś preludium ależ ta natura pokręcona a co się z mężem nastresowaliśmy to nasze no i nauczka, że niektóre zabawy tylko dla dorosłych winking smiley
przy okazji dzwoniłam dziś w sprawie powrotu do pracy i tych dwóch tygodni u nas też najpóźniej 7 dni przed końcem macierzyńskiego trzeba złożyć wniosek więc od listopada witaj praco he ciekawe czy mi przedłużą umowę
ale się rozpisałam
zmykam coś porobić bo mały uciął sobie pomleczkową drzemkę


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natalia1645 (offline)

06-09-2010 10:38:11

hejjjjjjjjjj
dawno mnie nie bylo, ale zalatana jestem.
wswp oj mi tez brakuje tego brzuszka, i tych slodkich kopniaczkowsmiling smiley no ale teraz za to moge sie napatrzec na moje szczesciesmiling smiley
diogeneska no juz nie dlugo bedziesz w Wiecborku wiec trzeba sie umowic na maly :wozek: tylko w takim miejscu zeby w razie co mogla nakarmic mojego glodomorkagrinning smiley
no a my w sobote mamy chrzciny i rocznice wyprawiamy wiec troszke roboty mnie czeka, juz bym chciala miec to za soba. No ale jeszcze pare dnismiling smiley
ale ciszaa sie u nas zrobila, no ale sie nie dziwie, ja jak nie maly to sprzatanie i tak w kolko. Wlasnie patrze na ten balagan i niewiem za co sie zabracsad smiley eh
pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

06-09-2010 12:42:28

Kraków
Cześć dziewczyny!
Trochę mnie nie było ale nadrobiłam (chyba) wszystkie postywinking smiley
W niedzielę mamy chrzciny Filipka...jest trochę roboty...robimy jednak w domu, bo okazało się, że 2 osób będzie tylko 16 więc chyba nie jest tak źle winking smiley
Tort obiecała upiec moja babcia, a ona robi pyszne torty ... mniam ...
U nas dzisiaj beznadziejna pogoda, pochmurno i raz na czas pada deszcz..:/ ale udało nam się wyjść na chwilkę na zakupy i do lekarza.... Filip od paru dni robi kupki o zapachu octu...kolor i konsystencja są ok ale ten zapach...kupka lekarz powiedział, że przy karmieniu piersią zdarzają się takie rzeczy i mam poczekać do tygodnia aż samo przejdzie, jak nie to mam się zgłosić po lakcid.
A nasz Fifi w piątek skończył 2 miesiącesmiling smiley z tej okazji mamusia zjadła lody tongue sticking out smiley
diogneska teraz już tak będzie...nasze dzieciaczki to nasze oczka w głowie i chociaż będą rosły to dla nas i tak zawsze będą tymi malutkimi okruszkamismiling smiley
a Twoja suknia.... super! bardzo ładna! smiling smiley
wswp czasem sobie wspominam jak to było z brzuszkiem... a teraz uwielbiam patrzeć i patrzeć na nasze uśmiechnięte słoneczkosmiling smiley
rogalik służba zdrowia-bez komentarza!
marrina mnie ta kreseczka na brzuchu blednieje a rozstępy jeszcze są widoczne ale smaruje kremem winking smiley
manolka i ja poproszę o tego linkasmiling smiley
Jeśli chodzi o jedzonko to i ja popieram Was w 100%, sama będę coś gotować dla Fifi, no chyba, że raz na czas kupię słoiczek ale tylko deserek winking smiley
Ciekawe co u haniaagata i ola1982?
Mój mąż wczoraj powiedział, że chciał kupić mi prezent z okazji urodzenia Filipka ale nie wiedział dokładnie co i wczoraj wymyślił, że może w ramach prezentu zrobię sobie prawko winking smiley ależ się ucieszyłam grinning smiley Tak więc prawdopodobnie od połowy września zaczynam tongue sticking out smiley a że jako tako umiem już jeździć, bo mąż mnie wyszkolił hehehe to myślę, że pójdzie mi to sprawnie smiling smiley

osz... ale się rozpisałam... no ale długo mnie nie było winking smiley
ok zmykam, bo Fifi chce karmienie piersią

P.S
Co ile Wasze szkraby jedzą? Bo mój teraz woli jeść co 3 godziny.. winking smiley


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 12:44 przez sweetmeg.

Justysia84 (offline)

06-09-2010 13:26:19

Oto zdjęcia z chrztu Magdusismiling smiley
Tu w kościółku


Magdusia się znudziła więc poszła spaćwinking smiley

Z rodzicami chrzestnymi:

Dama w pełnej krasiewinking smiley

Jedyne zdjęcie z całą sukienkątongue sticking out smiley

Ojj jaki ten prezent ciężki!!!


Dużo zdjęć wstawiam, bo już dawno żadnego nie wrzuciłam, nigdy nie ma na o czasu... Mam nadzieję że się nie zanudzicietongue sticking out smiley
A za brzuszkiem to i ja tęsknie troszkęsmiling smiley Fajny to był czas trzeba przyznać, pełen obaw i wątpliwości ale jednak piękny!
Moja kreseczka na brzuchu trzyma się twardo, troszkę zbladła ale chyba nie ma zamiaru prędko sobie pójśćwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

rogalik81 (offline)

06-09-2010 16:41:47

Łańcut
wswp - troszkę mi sie za czasami z brzuszkiem tęskni, człowiek był wolny i nie musiał najdrobniejszej rzeczy planować z wyprzedzeniem. Ale z drugiej strony bardzo się denerwowałam czy z Wojtusiem wszystko w porządku, a teraz mam go przy sobie i widzę na bieżąco co i jak. No i też się denerwuję winking smiley
diagoneska - ja wczoraj z okazji dokładniej takiej samej "rocznicy" jaką obchodziłyśmy (też jako datę ostatniej miesiączki podawałam 5 września a między naszymi Szkrabami jest prawie dwa miesiące różnicywinking smiley dostałam..... okres!!!! Myślałam, że się załamię. Kurcze, a miałam nadzieję, że przez cały czas karmienia piersią to mnie nie spotka.
Justysia - super fotki, rzeczywiście masz piękną damę.
Ola - witaj z powrotem, super, że już wróciłaś do nas. Martynka przeurocza. Buziaki dla niej od e-cioci.
Mój Wojtuś zasnął jakiś czas temu a ja miałam czas, żeby ugotować obiad i zajrzeć na forumsmiling smiley Znowu "walczę" sama, bo mąż w delegacji. Ale na szczęście jutro wracają inne posiłki, moi rodzice.


Mama Madzia

marrina (offline)

06-09-2010 18:32:06

Justysia prześlicznie wyglądałaq w tej sukience !!! Nie mogę się napatrzećsmiling smiley

wswp a ja właśnie nie tęsknię za brzuszkiem. Oglądałam wczoraj filmik z czasów ciąży i tak dziwnie było zobaczyć siebie z takim brzucholkiemgrinning smiley Zdjęcia ok, ale na filmiku masakrasmiling smiley

Ola Witajsmiling smiley Rośnie ta Twoja Perełkasmiling smiley Oczko już w porządku?




marrina (offline)

06-09-2010 19:46:30

ola u nas to samo, ostatnio bylo jeszcze gorzej niz na poczatku, bo w nocy zaklejalo sie tak, ze nie mogl oczka otworzyc i musialam ta zaschnieta ropke dlugo moczyc. 13 mamy wizyte u okulisty dzieciecego.




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.