Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

natalia1645 (offline)

15-06-2010 17:59:28

hej hej
ale dzisiaj dzien maly caly czas marudzi, pospi 5 min i placz. niewiem moze to na ta pogode
katka ja podaje i to i to. W szpitalu mi kazali i d3 i k chociaz jak byla u mnie polozna to mowila ze k nie jest konieczna, no ale skoro juz kupilam to mam podawac. Śliczny Twoj synek:
ola Martynka rozkosznasmiling smiley
a to moj babel ktoremu wreszcie udalo sie usnac

pozdrawiamy i wszystkim mamusia jeszcze nie rozpakowanym zyczymy aby kruszynki wyszly na swiatsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

milka (offline)

15-06-2010 20:19:26

ja też daję witaminę d i c, ponieważ karmienie jest jeszcze mieszane to wit. k mam nie podawać. Dzisiejsza nocka samotnie bez mojego m... i płakać mi się chcesad smiley
Małą dziś ważyliśmy i ładnie przybrała na wadze nawet położna stwierdziła, że się zaokrągliła - ufff. smiling smiley. PO tej herbatce z hippa to ja dziś jakiegoś wzdęcia miałam - więc nie wiem co dalej z piciem będzie ?



/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

milka (offline)

15-06-2010 20:28:58

ola ja kapie w emolium i skórka ładnie już wyględa - nie łuszczy się tak. No i używam oliwki :/ ale musze chyba jednak zakupić emulsje też zresztą emolium. Chociaż wszystko jest po niej ok., to jednak może zatyka pory. Ale z drugiej strony kiedyś jechali tylko na oliwce i było db. ... Jeśli chodzi o Oilatum to czytałam, że nie daje takich efektów jak własnie emolium.



/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

milka (offline)

15-06-2010 20:38:55

a i jescze mam pytanko - w czym śpią wasze maluchy? chodzi mi o to czy pod kołderką czy w rożku??



/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

Vilemko (offline)

15-06-2010 21:18:32

Sosnowiec
hej
mam trochę spokoju maluch wykapany, nakarmiony i smacznie śpi smiling smiley z każdą chwilą się zbliża powrót mężusia jupii smiling smiley już się nie mogę doczekać.
milka na pewno dasz radę i tak nie ma wyjścia chyba, że sobie kogoś zamówisz na noc, mój maluch śpi pod kołderką ale myślę nad śpiworkiem bo już się kręci po łóżeczku raz mi się schował smiling smiley a teraz to śpi ze mną w łóżku jak nie ma jego tatusia wiem, że się nie powinno ale jakoś tak się czuję bezpieczniej jak mam go pod kontrolą smiling smiley
My idziemy w czwartek na pierwszą wizytę do pediatry się pomierzyć i poważyć też ciekawa jestem ile już waży mój skarbuś bo jak ja się z nim ważę to mi wychodzi jakieś 3500 ale to chyba coś nie tak bo jak wychodziliśmy ze szpitala to ważył 3040 hi hi hi na pewno waga przekłamuje.
A no i nie podaję mu żadnych witamin, może teraz lekarz jakieś przepisze zobaczymy.
dziewczynki fajniutkie te Wasze maluchu tak sobie słodko śpią
to miłej nocki mamusią z maluchami oby była spokojna i mamusią z brzuszkami aby przyniosła to co chcecie, żeby przyniosła :*

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

manolka (offline)

15-06-2010 21:38:23

witajcie
ja podaje malej wit d, bo jest karmiona butla i piersiasmiling smiley
moja mala tez od wczoraj placze caly czas, i tak jakby glos jej ochrypl, nie wiem dlaczego. jak jutro tak nadal bedzie to chyba musze z nia isc do lekarza zeby ja zbadal czy jej nic nie dolega, biedactwo tak mi jej szkoda jak tak bardzo placze...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

milka (offline)

16-06-2010 08:49:15

manolka a dlaczego karmisz butlą i piersią? bo ja dlatego,że mam mało pokarmu...:/ qrcze już tak sobie myślę, ze jestem złą matką bo nie daję małej w pełni tego co najlepsze i zdrowsze-czyli moje mleko, tylko jakieś mieszanki....



/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

16-06-2010 09:07:04

Dziewczyny GOYA napisała rano:" W poniedziałek wyszliśmy ze szpitala. Udało się opanować sprawę i od rana wtorku gorączka spadała. Wieczorem zaczęłam krwawić z rany po cc a o 24 leciało mi już jak z kranu. Leżę na ginekologii, mały w domu z mężem a ja nie wytrzymuję psychicznie. Dziewczyny trzymajcie kciuki bo jest strasznie..."

Biedna GOYA... Zamiast teraz spędzać szczęśliwe chwile z maluszkiem to sama w szpitalu zostałasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kachaa1985 (offline)

16-06-2010 09:31:37

Białystok
Hej Wszystkim!!!
Mam nadzieję, że troszkę mnie pamiętacie, choć odezwałam się chyba ze 2 razy tylko, bo mój straszy synuś nie daje mi spokoju hehe. Jejku ale zazdroszczę tym mamusiom co już trzymają swoje skarby w ramionach, bo u mnie nadal nic sad smiley. Wczoraj miałam termin z okresu a tu Adaś nie śpieszy się na ten świat. I nie wiem muszę iść do lekarza dzisiaj ciekawe co mi powie i mam pytanko czy w szpitalu tak normalnie przyjmą mnie nawet jak poród się nie zaczął? chodzi mi o to że to po terminie i czy badać będą bez problemu czy wystarczy tylko mój ginekolog??? Pozdrawiam wszystkie mamusie smiling smiley)
Wasze maleństwa są prześliczne smiling smiley

Sympatyczna (offline)

16-06-2010 09:35:24

GOYA - współczuję... wracaj szybko do zdrowia i do dzieciątka...

Kacha - jeśli masz wizyte u lekarza wyznaczoną to idź, niech Cię zbada, najwyżej na ktg skieruje - nie ma przecież obowiązku stawiac się do szpitala, skoro nic się nie dzieje... zresztą po co??





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548520, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.