Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

Niuta (offline)

18-06-2010 19:23:12

Sosnowiec
dziewczyny a napiszcie mi czy podajecie i od kiedy witaminy swoim szkrabkom no i jakie?dziecko ze smoczkie - old style


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Niuta (offline)

18-06-2010 19:24:38

Sosnowiec
haniaagata Mikołaj jest cudny przekaż mu buziaczka od ciotkibuziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

18-06-2010 22:49:09

Niuta - mam fotkę smiling smiley uzupełniłam w kompie, ale żeby co chwila nie przetwarzać - paint, fotosik... poczekajmy na pozostałe dzieciaczki smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Vilemko (offline)

19-06-2010 08:42:26

Sosnowiec
hej
ale dziś beznadziejny dzień taki ponury i deszczowy i na spacer chyba raczej z małym nie pójdziemy sad smiley
Niuta nam pediatra zapiasał D3, strasznie trudno mu to podać do dziubka smiling smiley
dziewczyny a te mleczka modyfikowane, którymi karmicie maluchy to musi lekarz przepisać czy nie ? Pytam bo coś czuję, że mam co raz mniej sad smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

19-06-2010 09:32:17

Hej.
Vilemko ja podaje nan 1 H.A. ale staram sie jak najmniej. Teraz tez siedzimy przy cycu od 8 rano. A nasz rekord to 5 godz. To mleczko jest bez recepty w prawie każdym sklepie ale walcz o swoje ja pije herbatke na laktacje i troche pomaga. Miałam super pokarm ale mały niby za mało przybierał i połozna kazała mi podawac modyfikowane i swój prawie straciłam a pediatra powiedziała mi ze nie musiałam go podawac i teraz jest problem z odstawieniem. A ja musze karmic piersia bo małego nie szczepimy narazie.
Ja witaminek narazie niemam podawac puki dostaje jeszcze modyfikowane ale jak odstawie to połozna powiedziała ze bedzie trzeba wit.K i D3.
Głupia byłam ze jej posluchałam mimo moich pretensji kazala podawac puszke i juz teraz strasznie zaluje bo trzeba ratowac sie. Pediatra mówiła ze na zadanie i juz. Pozdrawiamy.
U nas tez spacer dzis odpada pogodac straszna.


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

sweetmeg (offline)

19-06-2010 09:38:51

Kraków
Hej!
Ja nadal 2 w 1 winking smiley
haniaagata fajnie, że wróciłaś i piszeszsmiling smiley Mikołaj uroczy...smiling smiley
U nas też pogoda beznadziejna.... ech...
Ciekawe co u diogneska? Nie odzywa się.... może tuli Tosię?

Pozdrawiam(y)!


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

natalia1645 (offline)

19-06-2010 10:09:19

hejjjjsmiling smiley
macie racje pogoda dzis do kitu. My tez spacerek odpuscimy. Tymabrdziej ze wczoraj bylismy na dosc dlugiej przejazdzce i maly troche psika. U nas nocka dobrze, maly troszke marudzil, ale to bylo bardziej takie jego "gadanie" i robienie minek. a to moj maluszek w bujaku ktory praktycznie dostal w prezenciewinking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Niuta (offline)

19-06-2010 12:39:50

Sosnowiec
Vilemko ja podaje witaminę k a od kiedy podawałaś D3?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

milka (offline)

19-06-2010 13:32:24

Sympatyczna DANE DO TABELKI UR. 2.06. GODZ. 17.45 SN, 3360 56CM.



/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-19 13:32 przez milka.

milka (offline)

19-06-2010 13:38:57

Ja podaję wit. D3 i Cebrim (wit. C). PIerwszą wciskam przy karmieniu do dzióbka, a drugą na łyżeczkę i też popijamy mleczkiem smiling smiley Wit. K nie dajemy, bo karmię 2-3x butlą. Zaczęliśmy je podawać po tygodniu.
A moja mała jakaś dziś niespokojna - chyba przez tą pogodę. MNie zresztą też głowa nawala...sad smiley




/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.