MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

monika8700 (offline)

13-04-2010 20:14:06

Mi tez sie cieszko oddycha a szczególnie jak sie położę ...

Ja musze kupić jeszcze buteleczki, smoczki , i takie inne pierdołki..




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ulusia (offline)

13-04-2010 20:54:25

Rzeszow///Irlandia
z oddychaniem tez mam problemy sad smiley a jeszcze teraz mam okropny katar sad smiley. Mąż mi mowi ze zaczełam chrapac co mi sie nigdy nie zdarzyło :/:/

kasiaszum czyzby dzieciatko juz chcialo wyskoczyc?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Latkosie (offline)

13-04-2010 21:09:23

Strzekęcino
Witamy serdecznie. Powtórnie moja żona zostanie Majóweczką radość.
Pierwsza córka urodziła się 21 maja 2006 roku.
Druga córeczka - Martynka również urodzi się w maju - termin 13 maja 2010 :bebe:.
Zaczynamy już odliczać dni do planowanego porodu. Zakupy zrobione. Jeszcze zostało torbę spakować.

Pozdrawiamy wszystkie Majóweczki uśmiech.

.. :: Latkosie :: ..

:romantic_dinner:

kasiaszum (offline)

14-04-2010 07:32:03

Rzeszów
witaj latkosie wsrod nas
ulusia wlasnie nie wiem, ale ostatnio tak sie tlucze mi w brzuchu ze szok, mam juz problem z chodzeniem, spaniem, okropnosc. Mam nadzieje ze juz niedlugo, bo przez te ostatnie dni jestem bardziej zmeczona niz przez cala ciaze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

14-04-2010 08:39:39

Rzeszów
dziewczynki idę dziś znowu do lekarza, mam nadzieje, że nie będzie mi kazała przychodzić do siebie co tygodnia bo to trochę męczące. Zobaczymy co dziś powie mi ciekawego.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

PiNuSieNkA (offline)

14-04-2010 09:37:32

Toruń
kasiaszum wydaje mi się że zostało Ci już niewiele do porodu pewnie teraz w każdej chwili możesz urodzić, ale będziesz dziś u lekarza to może Ci powie coś więcej.
Mi też już jest coraz ciężej a gdzie tu do maja...


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martyna25 (offline)

14-04-2010 09:40:01

Warszawa
czesc laseczki,ale mialam dzisiaj nocsad smiley chrapalm jak dzika,za glupiosmiling smileyMaz sie nie wyspal do pracy,a ja nie wiem czemu tak jest w ciazy,nigdy nie chrapalam:0ale coz,jeszcze tylko 6 tyg i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy.
Pogoda dzis u mnie straszna,pada,ciemno i nieprzyjemnie,tylko lezec w lozkusmiling smiley
Milego wam zycze w takim raziesmiling smiley

monika8700 (offline)

14-04-2010 10:49:24

Kasiaszum powodzenia na wizycie no ciekawe czy jeszcze wy zamykana na 4 spusty jesteś :laugh_new:

Martyna pogoda chyba w całej polsce dzis taka ponura, aż zyć sie niechce !! JA CHCE LATOOOO :joliecouette:

Latkosie witaj . Mamy jednego rodzynka na forum :>??? pisz częściej do nas...

Pinusienka ah nie tak daleko do maja ... Mi zostało 24 dni do porodu winking smiley Kasiaszum tez a inne mamy suwaczki z tygodniami;/;/;/
ciąża




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

14-04-2010 10:51:05

asialo ja to bym co dzień przekładała te malusie ciuszki heee ..winking smiley hot smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

14-04-2010 10:53:08

Rzeszów
Dostałam już skierowanie do szpitala, no i mam czekać. Ale okazało się, że mam jakieś bakterie w moczu i stan zapalny pęcherza, chociaż ani mnie nie boli, ani nie piecze. No ale badania coś tam pokazały, dostałam antybiotyk Amoksiklav. Lekarka powiedziała, że dziecku już nie zaszkodzi, a lepiej teraz wyleczyć tą infekcję, bo jak po porodzie zacznie boleć to wtedy może być nieciekawie. Zresztą poranione krocze, ból po porodzie i jak jeszcze doszłoby zapalenie pęcherza to nawet nie chce myśleć. Więc od razu wykupiłam leki i mam brać przez pięć dni. No i magnez bo strasznie cieprną mi końcówki palców, a zwłaszcza jak zegnę rękę w łokciu, to przestaje je czuć.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547080, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.