MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

ula1219 (offline)

19-01-2012 21:03:32

Lublin
kochane myslalam ze popisze ale skarb sie obudzil, dziekuje za gratki,
my jeszcze w szpitalu, tak jak pisala Kasia, jutro okaze sie kiedy do domku.
calusy dla was.
pa!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

19-01-2012 21:14:38

Rzeszów
ula jak \fajnie ze sie odezwalas, a Twoj suwaczek wskazuje 21 dni do porodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wcale sie nie dziwie ze lutoweczki zaczely sie pakowac


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

20-01-2012 09:25:32

Kanada
witam w słoneczny dzien
no dziewczyny was to bawiło a ja miałam mokrą bluzkę jakbym węgiel przeładowywała a nie z dziecmi na białe spacer wyszłamsad smiley no nic my trawa juz
shpirti- jak znow piszesz ze masz snieg a aja trawe i słonce to jakby z innych kontynentówwinking smiley
Ula - hot smileysuper ze sie odezwałaświnking smiley)) tez miałam kompa 2 razy w szpitalu winking smiley))))))przy dzieciach i kilka w innych przypadkach winking smiley a nie mówiłam ze za miesiąc bedziesz juz z Ignasiem na kolana i miałam racjewinking smiley hot smiley
a ja nie wiem dlaczego ale z zadnego forum nie dostałam info ze piszeciesad smiley - nie sledzi mi wątkusad smiley
ja powinnam sie teraz pakować na śląsk i chyba bede tam nei tylko na weekend ale i do 30:/ a magnesy dotarły ale sa gorszej jakosci niz jak kupowałam u innego juz nie wspomne ze czas oczekiwania 8 dni porazka;/ i babka z Krakowa na dodatek;/...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

shpirti (offline)

20-01-2012 10:53:25

zakopane
Witam wszystkie dziewczyny w ten piękny słoneczny dzień.Dziś już nasz śnieg powoli zaczyna topnieć,więc nie wiem czy pujdziemy na sanki chyba lepiej wziąść wózek.
kasia a wiesz że dzisiaj Martynka siadła na nocnik bez problemu i żadnych awantur,dałam jej zabawki zeby sie zabawiła i siedziała na nim dość długo jak na nią ale niestety nie doczekałam się siusiu.
ula super że sie odezwałaś.Zyczymy dużo zdrówka dla ciebie i Ignasia i żebyście jak najszybciej wyszli do domu.Po powrocie do domku jak znajdziesz troszkę czasu to wklej nam foteczke Ignasia maleńkiego skarbka

pasia24 (offline)

20-01-2012 11:11:49

Kanada
shpirti -my nie mamy zbytnio doswiadczen z nocnikiem bo ja od razu na deche sadzałam Maje, ale robiłam tak ze dałam flache soczku i po 15 min sadzałam i zabawiałyśmy z Zosia i jeszcze falche soczku dawałam winking smiley) i nagle był sik winking smiley)))))) hot smiley nawet do tej pory Zosia jak Maja sobie przesiaduje na deseczce przynosi jej picie winking smiley
a tak to mniej więcej wyglądało winking smiley

no i zdjęcie zwycięscy winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

20-01-2012 11:54:14

Rzeszów
spirtipodstawa to nie sadzac na sile, moja Klaudia siada tylko wtedy kiedy sama chce, na poczatku tez wiecej siedziala niz sikala, wiec spokojnie dasz rade cieprliwosc
pasiasuper zdjeciasmiling smiley ja tez w koncu musze sie zaopatrzec w nakladke na sedessmiling smiley
a my z Klaudia wybieramy sie na zabawe choinkowa we wtorek do szkoly, mala troche poszaleje z innymi dziecmismiling smiley pamietajce o konkursiku na ebobasie prosze o glosy dla mnie i sarahiismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

20-01-2012 11:59:23

Kanada
kasiaszum - Kasia jak kiedy kiedys czytalam na jakims forum ze "moje dziecko nei sika na nocnuk tylko na deske.." pomyslalam BZDURA dopoki Zosie nie zaczełam uczyć... Wlasnie załapała deske a nei nocnik, a Maja wale nocnika nie widziała jeszcze.. i nie zobaczy gdy jestesmy w domu gdzie sa dzieci i nocnik sadzamy na normalna deche, winking smiley) fajnie ze klaudia się wybawi bo to małej tez potrzebne,


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

shpirti (offline)

20-01-2012 15:03:28

zakopane
Martynka śpi więc ja tutaj do Was zaglądam.Dzisiaj byłyśmy chyba 2 godz na sankach i Martynka tak się domęczyła że jak przyszłyśmy do domu to zjadła tylko poł banana co kupiłyśmy w sklepie i resztę padła nie jedząc nawet obiadu
pasia superowe zdjęcie,twoje dziewczynki to takie grzeczne aniołki i jakie madre.A ja mam problem bo my mamy ubikacje na dole a my mieszkamy na górze i za każdym razem musiała bym gonic z Martynka zeby zrobila na deske.Tak w dzien mozemy gonic tylko gorzej juz wieczór bo u nas w korytarzu zawsze jest zimno a jak bende brac Martynke po kapaniusad smiley
kasia no ja Martynki nie daje na siłe na nocnik bo wiem ze tak mogla by sie zrazic ale bende probowac moze wkoncu cos z tego wyjdzie.A jak nie to z ta deska to poczekam najwyzej jak zrobi sie cieplej bo nie chce zeby Martynka chorowała przez te moje gonitwy na doł po kapaniu.No i życzymy udanej zabawy,potem nam napiszcie jak sie bawiłyscie

cendra (offline)

20-01-2012 19:59:43

Szaflary
Witam!

Kasiaszum super ze zabawa sie wam szykuje Klaudia napewno bedzie mega zadowolona. Postanowienie jest i ja jestem smiling smiley

Ula jak milo ze zagladlas do nas koniecznie fotke wrzuc Ignasia smiling smiley

shpirti unas rano byl odwilz ale tak o 15 zaczelo padac starsznie ze swiata nie widac sad smiley Musialas ja mega zmeczyc na sankach jak taka zmeczona byla smiling smiley

pasia wybacz ze sie smialam z ciebie. Pakowac na slask myslalam ze juz na dluzej osiadlas w kraku. Ja na swieta robilam magnesy to w miare szybko dostalam tez w krakowie robilam u babki ale jakosciom to one nie grzeszyly karki pierwsza klasa a magnesy tak 4 conajmiej sad smiley Zdjecia cudne jaka opiekuncza siostrasmiling smiley grzeczne te Twoje aniolki ty sie nie skarzysz na nie nie to co jasad smiley a i Zosia zasnie gdzie popadnie super dziewczyna z niej jest.

Unas dzien na maxa pzrerabany pierwsze koszmar mis ie snil taki ze balam sie klas spowrotem a w dzien dzieci rozrabialy Wiki nosilo chyba na snieg a Lili zeby dokuczaja znowu te zebole druga jedynka wychodzi juz ja pomalutku widac smiling smiley zmykam cos ogarnac dom bo wygladfa jak po bitwie jakiej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.