MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

kasiaszum (offline)

28-01-2012 05:40:37

Rzeszów
witajcie majoweczki weekendowo
pasia zdjecia slubne rewelacja, a maja w lozeczku tez wymiata, moja Klaudia mocno sie wierci przez sen, ale nie az taksmiling smiley
cendradzieki ze pytasz, poki co mala zdorwa, a moja waga na razie stoi w miejscu a co do klawiatury to ja tez musialam kupic nowa bo kaludia moja mi zalala woda i nie dzialalay literki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cendra (offline)

28-01-2012 06:40:29

Szaflary
Dzień dobry smiling smiley

Kasiaszum widze że mnie wyprzedziłaś ale musialam Lile karmić i dlatego Teraz ja noga lulam i pisze do Was. Super ze Klaudia zdrowa mam nadzieje ze ja to ominie dziadostwo, a Ty stoisz z waga ja zaczynam od jutra dukana bo dzis ide na imieniy z dziewczynkami glupio tak sie nie poczestowac tymbardziej ze to nowa kolezanka z porodowki winking smiley nawet tam mozna uzyskac kolezanke winking smiley Ojciec ma mi zrobic zakupy mam nadzieje ze wytrwam bo bylam juz na dukanie i stracilam 10 kg i bedac na tej diecie zaszlam z Lilianka w ciaze wiec puzniej wychodzilam itd przez okres ciazy przytylam tez 10 wiec sie wyrownalo ale za to teraz przez 2 miesiace znowu przytylam podjadajac w nocy i powiedzialam dosc!!!!!!!!!!

pasia piekne zdjecia wcale nie widac ze to zima tylko choinki ale jak na drugi dzien zasypalo to niezle. Zazdroszcze takiej podruzy jak dziewczynki z nosza jazde? Oj to M ma wychodne? Fajnie mu.

Mi sie tez chce wyjsc z kolezankami ale nie na % tylko tak pogadac wyrwac sie poprostu z ddomu od dzieci bo bzika dostaje nigdzie nie wychodzac prze caly tydzien to moze z3 godziny sa jak sie urwie i wyjde tzn 1godzina to kosciol a rszta to moze sklep i cos tam tylko tym razem w czwartek bylam u fryzjera bo mialam odrosty juz bo robilam jak Lilka miala 2 tyg.Zarezerwowalismy juz termin dokladny wakacji od 30 lipca do 8 sierpnia i tutaj jedziemy bliziutko anulki ciekawe czy sie spotkamy smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu] zmykam bo Wiki juz nie spi sad smiley ranny ptaszek zniejsad smiley
Milego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

28-01-2012 14:02:05

Lublin
Cześć Dziewczynki!

Wczoraj do Was popisałam i zamiast kliknąć wyślij, kliknęłam - zamknij stronę!! angry smiley jakaś nieprzytomna byłam!
No i juz mi sie nie chciało drugi raz pisać.

sarahia pięknie macie w swoim gniazdku smiling smiley a ze zmywarki to i ja się cieszyłam - to moja najlepsza przyjaciółka winking smiley bo ja bardzo nie lubie zmywać
pasia fotki ślubne śliczne, a Ty jaka w męża wpatrzona smiling smiley czy tak do dzis jest? mam nadzieję, że tak smiling smiley
widziałam że temat spania poruszyłyście, mój Miłosz ma niestety różne fazy, dziś w nocy pięknie spał całą nockę do rana, ale np wczoraj budził sie i marudził nie wiadomo czemu... Chyba pół na pół mamy nocek bez wstawania i z wstawaniem. Ale za to Ignaś póki co głównie śpi grinning smiley nawet w nocy karmię go o 23, a później dopiero około 5 rano, więc póki co to wyspana chodzę smiling smiley
cendra zazdroszczę wakacji! ja uwielbiam morze, mogłabym jeździć zawsze i o każdej porze roku. Czekam aż chłopaki troche podrosną i też będziemy planowac jakieś wyjazdy smiling smiley
trzymam kciuki za dietę i dzisiejszego udanego spotkania życzę. Ja tez w szpitalu poznałam fajne dziewczyny, ale zobaczymy czy znajomości się utrzymają. Byłoby fajnie mieć takie "bliźniaki" z jedną datą urodzone smiling smiley
kasia Ty to wytrwała jestes z tą dietą! gratuluję sukcesów! kurcze, ja tez muszę się wziąć za siebie, ale jak na razie tak bardzo mi sie nie chce.... super Klaudia bawi sie na śniegu. U nas został śnieg na trawnikach, ale ulice i chodniki czarne, więc wyjazdów na saniach nie będzie. Poza tym mróz -10 stopni, czyli siedzenie w domu nas czeka. Dobrze że Klaudia zdrowa i nie zaraziła sie to szkarlatyną, niech juz tak zostanie!

A my powoli do przodu, ja czuję się ok, maluszek śpi, Miłosz jest go bardzo ciekawy z tego co widzę, bo ciągle zagląda do łóżeczka. Najbardziej mi sie podoba jak całuje i głaska Ignasia smiling smiley aż się ciepło na serduszku robi... ciekawe na jak długo wystarczy tej braterskiej miłości.

uciekam i miłego weekendu dla Was
pa!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

28-01-2012 15:09:32

Germany /Bc
Witam sobotnie .... powiem Wam, ze strasznie przejelam sie sa sytuacja z porwaniem...rety nie ma dnia abym nie myslala o tym malenstwie i modle sie by jak najszybciej wrocilo do rodzicow.. nie wiem co o tym myslec, ale mieszane mam uczucia, tyle niejasnosci sie pojawia...ciezko obwiniac rodzicow, ale jak dla mnie przesada wychodzic z dzieciatkiem gdy zapada juz zmrok...Moja tesciowa kilka razy zwrocila nam uwage, ze jestesmy przewrazliwieni na punkcie naszych dzieci, ale staramy sie unikac takich sytuacji, ze ja sama np. chodze z dziewczynkami po zroku. Tutaj czujnosc rodzicow zostala uspiona...i takie nieszczescie sad smiley(

ula Dziekujemy:joliecouette: Super, ze czujesz sie lepiej i oby do przodu winking smiley) No i Marcelek super pierwszy kontakt z braciszkiem sie sprawdza!! 3mam kciuki aby juz tak zostalo!! smiling smiley)
pasia super zdjecia i faktycznie choineczki widac smiling smiley Pieknie wygladaliscie!
cendra Dziekuje :joliecouette: Fajnei, ze wakacje macie juz zarezerwowane! My tez pojedziemy nad morze ale nie rezerwujemy jeszcze, moze blizej wakacji dopiero smiling smiley Ale chce mi sie juz laaaaaaaaaaaaaaaaaaaataaaaaaaaaa!! smiling smiley)


Milego weekendu Wam zycie...nas jutro nie ma, jedziemy swietowac z babciami i dziadkami





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

28-01-2012 23:29:38

Lublin
Hej dziewczynki,
No i kolejny dzień nam uciekł. Zaraz ide spać, ale jeszcze zaglądnęłam na chwilkę.
Dziś już mama pojechała do domu, ale był Tomek, więc chrzest bojowy - ja kontra dwóch chłopaków, mam przełożony na poniedziałek. Jejku, jak ja ich ogarnę?
Najgorzej z karmieniem, bo trwa jednorazowo przeważnie ponad pół godziny do godziny, mam nadzieję, że nie będą w tym czasie różne nieprzewidywalne psoty wchodziły Miłoszkowi do głowy smiling smiley

Zresztą mama obiecała że przyjedzie jak tylko powiem, że potrzebuje drugiej pary rąk smiling smiley

sarahia ja tez ciągle myślę o tej dziewczynce. Mam nadzieję, że ją znajdą i wróci do rodziców, chociaż nie wiem czy są na to duże szanse sad smiley no ale trzeba wierzyć mocno, że tak sie stanie. Ludzie to potwory, że potrafią zdobyc sie na taki czyn.

dobrej nocki Wam życzę, bo mi juz oczy sie zamykają pa!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

29-01-2012 08:14:16

Rzeszów
witajcie niedzielnie
sarahia wiesz ja tez ciagle mysle o tej malenkiej i jej rodzicach, powiem wam ze nie ma nigdzie bezpiecznie, ja tez jestem przewrazliwiona na punkcie malej, dmucham i chucham na nia i wychodzi ze tak trzeba, tez po zmroku raczej z mala nie chodze, ale nie wiadomo jakie byly okolicznosci dlaczego tam szli i wogole, porazka ja mam nadzieje ze to malenstwo sie znajdzie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

29-01-2012 20:19:51

Lublin
Dobry Wieczór Dziewczynki!
Ale tu pusto! U nas zimno więc cały dzień w domu, Tomek tylko po chleb poszedł, to mówił, że mu nos w środku zamarzł smiling smiley Ale się zima zrobiła!
sarahia przypomniało mi się - jak tam praca? dzwonili do Ciebie?

wiecie jeszcze do mnie tak do końca nie dochodzi, że mam dwójke dzieci... pewnie jak będę miała pierwszy podwójny koncert to dojdzie winking smiley

uciekam i miłej nocki dla Was!
pa!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

30-01-2012 09:32:09

Kanada
witajcie, jestem juz u siebie - uf teraz po weekendzie moge odpocząć na swoim winking smiley
Papiery po które na cito jechalismy na sląśk prawie co do minuty w urzedzie "PUBLICZNUM" oddane;/ porazka publiczny a do godz 15;/ i trzeba sie zwalniac by zdążycangry smiley bylismy o 14:48eh i nerwy do tego czasu. No ale juz PO i teraz ich biurokracja- i 4 tyg oczekiwania na nowe;/
Kasia- Maja z reguły trzyma sie górnej belki - barierki łózka, ale raz sadła w połowie tam gdze barierka juz sie skończyła, naszczescie spała wiec skonczyło sie na łomocie i odstawieniu Maju na miejscewinking smiley
cendra- no właśnie wcale nie widać było zimy- udało nam sie, dobrze ze chociaz przez przypadek ktos zrobił fotke z ta choinkawinking smiley co do podróży to Zosia ma chorobe i w schowku mam zgrzewkę reklamowek i ubranka na prezbranie i pokrowiec na fotelik tez specjalnie zamawiałam ( 160zł koszt) a jezdzimy duzo;/ M miał wychodne 1 na moich 3 wiec równowaga zachowanawinking smiley zwłaszcza gdy miałam pomoc T ktora zajeła sie usypianiem Zosiwinking smiley) a Maja sama mi w 2 min padłahot smiley Cendra- byłas na dukanie? i tyle schudłaśzaskoczony wo super!!!!!!!!! ja była tylko tydzien;/ moj błąd bo nie zrobiłam wczesniej zakupów;/ no ale skoro masz doswiadczenie to mozesz podpowiedziec jakies dania szybkiewinking smiley)))
Ula- super ze Ignas tak Ci sypiawinking smiley) Maja z Zosią też były ludzkiewinking smiley) ale dzis Maja wstała o 4,21 poleciała do salonu po ciemku wrociła zrobiła raban ze choinka nie swieci, musiała wstac zapalam choinke a Maja juz usadowina wygodnie na wersalce do ogladania bajek w TV, no i co robic zapodałam bajki i padłam koloniej, wstajac co ok 20min na "SIIII"- sikuangry smiley czuje jakbym miała noc zarwana;/ co do wpatrywania w M ..coz było MINĘŁOsad smiley ps pamietam jak wyprowadzilismy sie z pod 1 dachu z T, do mieszkania oddalonego o 250km od nich, od moich 350km i wtedy bałam sie I dnia zostania z 2 dziecizaskoczony teraz sie zmieje ale nei pojmuje co ja głupiego wymysliłam ze na I obiad zrobie mielone... matko! 2 rece zajete brudne, maluch w łóżeczku, Zosiak gdzies kolo mnie;/ a ja upaprana;/ eh no cóżwinking smiley))) teraz wybieram łatwiejsze potrawy mimo ze jest o wiele lepiej winking smiley) Ula TAK masz 2chłopaków - superwinking smiley)))
a ja dostałam książke "dziewczynka w zielonym sweterku" [link widoczny po zalogowaniu] czyta sie 1 tchem, czutam rano po przebudzeniu jak dzieci są jeszcz mało mobilnewinking smileyi nie przeszkadzają. 2 dni mam książkę na 60 str - dobry wynikwinking smiley w tym tempie, koniec lutego książka bedzie od deski do deski przeczytanawinking smiley a Prokopa i Hołownie na 110strwinking smiley podwyzszam statystyki Polaka czytajacegowinking smiley) czyli mama na etacie i ksiażki nie tak trudny zawódwinking smiley)
a co malenstwa- kiedys Maja była w szpitalu 9 DŁUUGICH dni i mama tam nie mogła być;/ dom był pusty, cichy.. przezywalismy z to z M, co musza przezywac rodzice i rodzina zaginionego malcasad smiley potworne!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

30-01-2012 10:30:10

Rzeszów
witajcie dziewczyny, zostalysmy znowu same, maz wroci dopiero w piatek wiec zaczynamy kolejny tydzien, a powiem wam ze moze tez wybeirzemy sie nad morze, tak wczoraj rozmawiallismy ze to nie taki duzy ksozt i moze nam sie udasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

30-01-2012 11:20:22

Germany /Bc
Witam po weekendzie smiling smiley Mam meza w domu do poludnia, wiec i czasu przy kawce nie mam na Fo smiling smiley Plus jest taki, ze teraz jak taka zimnica na dworze-bez sniegu..., to wozi Claudie do przedszkola a ja nie wychodze z Lilka tak wczesnie rano! No i tak przez 2tygodnie ma popoludnia smiling smiley Wczoraj bylismy w Bc, swietowalismy dzien Babci i dziadka, milo bylo, dziewczynki wybawily sie z babciami-dziadkow wymeczyly-wesolo i milo bylo winking smiley Fakt, ze krotko bo wieczorem juz w domku, ale zawsze to kilka godzin milego spotkania smiling smiley

ula ajj nikt nie dzwonil jeszcze i juz powoli trace nadzieje, ze zadzwonia z praca..widocznie znalazl sie ktos lepszy, kogo przyjeli...choc jeszcze lutego nie ma, ale chyba juz powinni zadzwonic z kolejnym temrminem spotkania, a tak to cisza...Szkoda, bo obiecujaco przebiegla rozmowa i liczylam, ze ten czas czekania to tylko formalnosc bedzie a tu ciagle cisza...:/ coz.....

Kasia Super, ze uda sie Wam pojechac nad morze!! My koniecznie jedziemy chocby na sam weekend tylko. Wracamy w to samo miejsce, bo wrazeniue mile mamy, czyste plaze, malo ludzi bylo (czerwiec), dobre jedzinko i duzo za niska cene smiling smileyA i zakwaterowanie mielismy luksik, przy samym morzu- bez wczesniejszej rezerwacji tak nam sie trafil domek na kilka dni...smiling smiley Im blizej bedzie lata, to jakas rezerwacje zrobimy smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.