MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

shpirti (offline)

13-01-2012 09:58:45

zakopane
Hej dziewczyny!!!
My dziś wstałyśmy o 9 ale Martynka jest śpiochem i zawsze śpi do 10.Wczoraj mało co mieliśmy śniegu, a tu dostawa w nocy chyba była bo nas znowu zakurzyłosmiling bouncing smileysmiling smileysmiling smiley
To dzis trzeba znowu się wybrać na sanki zanim jest na czym jezdzić.Uciekam szybko zrobić jaki obiad a potem lecimy frruu na pole,bo jak Martynka się wybryka to i apetyt ma lepszy.A wiecie że już Martynce chyba przeszły te dni strajku z jedzeniem.Teraz je nawet mięso co od kilku miesiecy wogule go nie tkneła.
To papa odezwe sie do was wieczorem jak martynka juz pujdzie spac

pasia24 (offline)

13-01-2012 10:08:37

Kanada
witam, w II dniu słonecznej zimy i zaraz korzystając ze słonca znów wybierzemy sie na WIOSENNY spacer
shpirti - Zosiak szynki, chleba nie jadła do ponad 2roku, właściwie dopiero z Mają zaczęła kosztować tego wiecej.

a ja wstałam dzis obudzona przez Maji potrzebę wstania do wc na siku;/ po 4 i zaczynam juz chodzić po ścianachsad smiley a Maja oczywiście ucięła sobie po 7 drzemkę..życie..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

cendra (offline)

13-01-2012 11:30:45

Szaflary
Witam kobietysmiling smiley wkoncu odzywam sie do Was. U mnie super juz jestem mega zadowolona z mojej decyzji o drugim dziecku bo wczesniej bylo roznie a napewno ciezko bo jak zawsze jestem sama bo maz nadal pracuje w holandi tylko na swieta mial wolne 2,5 tyg i spedzalismy razem z dziecmi bylo super. Wiki wkoncu zaakceptowala swoja siostre i juz jest mniejzazdrosna a co napewn nie pozwala jej plakac ani nudzic sie tylkochodzi i bawi sie z nia czasami dalej jej przylozy ale juz zadziej teraz juz ja daje jej na kolana to jest szczesliwa a Lilianka jest super smiling smiley trzyma glowke jest radosnym dzieckiem zabek juz jej wyszedl strasznie szybko przegonila siostre bo Wiki miala jak miala pol roku a tu 3,5 miesiaca i to gorna prawa jedynka jestsmiling smiley pamietam jak tu byly gratulacje na zabki a tu juz moja druga kruszynka zabka ma jak ten czas leci nie wiem jak by to bylo jak tylko by Wiki byla bylo by mega nudno chyba sad smiley choc jej wiek tez jest super to gadaniee juz wszystko mowi bardzo ladnie owi literki K ,T wyraznie przede wszystkim tak 70% to mowi tylko wyrazne sowa a nawet po 2 slowa juz laczy areszta to po swojemu . My tez mamy duzo sniegu i za oknem nadal pada ju moglo by przestac bo tylko prace daje. A unas w malzenstwie wkoncu sie uklada i nawet jak jest daleko to i tak jest super powiem wam ze ten ostatni klopot nas mega zblizyl Maz wkoncu zrozumial pewne sprawy i dorosnal i stara sie naprawde musze to przyznac.Oj i u nas nadal sie rechabilitujemy Wiki juz jest w miare ok a Liliana juz tez lepiej tylko co wyszloz e Lila tez ma krzywe nogi mamy to genetyczne i dla tego Wiki tak miala straszne krzywe krzywica nie wiele zaszkodzila Wiki tylko geny nasze sad smiley

A widze ze i wasze perelki rosna jak na drzdzach smiling smiley spirit tez jest snieg u was super frajda dla dziecka!

sarahia super rosna ci malarki.
Pasia widzez e karakow to suche miasto a niby tak blisko nas a brak sniegu sad smiley

Ula jak tam coraz blizej spotkania z Ignasiem ? Tak bedzie mial toj synek na imie przygotuj sie ze edzie ciezko dla mnie byly najgorsze 3 miesiace puki Lila glowy nie trzymalabi ciezko zajmowac sie bylo nia i Wiki jak si pchala na kolana a teraz jest juz ok i Wiki lubi ja trzymac i nie ma problemu miec obie na kolnach ciezko jest przy karmieniu i kapaniu bo wtedy Wiki jest jeszcze troszke zazdrosna ale zawsze wtedy probuje jej znalesc jaka zabawe abym miala chwilke dla Lilianki. jak sie czujesz juz przygotowana do szpitala? Fajnie kurde dopiero to ja bylam na koncuwce ciazy i balam sie porodu itd a teraz juz ty sie niedlugo wybierasz na porodowke smiling smiley

Milego dnia wybaczie ze tak zadko sie odzywam ale brak czasu Wiki nie pozwala mi siedziec zabardzo na kapie a wieczorem to o 21 to ja pzrewaznie juz w lozku bo niestety wstawanie do dwuch panien jest ciezkie smiling smiley

Buziaki kochaniutkie


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

13-01-2012 12:12:46

Kanada
witamwinking smiley
rankiem znów świeciło sonce ale juz go mniej, moze faktycznie coś nam z nieba spadnie mam na myśli białe płatki..
Moze do Zakopanego mam blisko ale tesknie za nartami i Wisłąsad smiley
no doczekałam się magnesów na lodówkę ale nie jest to szczyt marzeń;/ babka odpisuje raz na 27godz i nawet nie wspomne jej o poprawkach bo kolejna doba minie a juz czekam od 3 dni na wysłanie;/
url=https://ebobas.pl/galerie/zobacz_zdjecie/73263?utm_source=ebobas_gallery&utm_medium=bbcode_photos&utm_campaign=bbcode_photos][/url]


mam jeszcze 4 inne lepsze ale nie wystawiam bo sa dziadkowie wole nei wystawiać bez akceptacji,

własnie patrze przez okno "co z tym słoncem" bo się ściemniło a tu ŚNIEG WIDZEzaskoczony mikrocząsteczki ale padawinking smiley no zobaczymu poźniej efekty winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-13 12:14 przez pasia24.

pasia24 (offline)

13-01-2012 12:24:34

Kanada
cendra - witajwinking smiley) dawno Cię nie było!!! fajnie ze się odezwałaswinking smiley
No nasze dzieciaczki rosną ale i Twoje panienki teżwinking smiley) Twoje Maleństwo :sleeping_baby_55:JUZ ma 3 miechy zaskoczony ale czas lecizaskoczony smutno że M dalej bez Was się chowasad smiley ojsad smiley no i kolejna osoba snieg ma! Co za czasy by sie temu dziwić gdy "ZIMA" króluje.. Gratulaki ząbkawinking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

shpirti (offline)

13-01-2012 16:17:50

zakopane
Witam wszystkie dziewczyny!!
My jednak z Martynka nie poszłyśmy dziś na pole bo rano był wiatr a potem to tak sypało śniegiem że świata nie było widać.
Tak więc Martynka zjadła obiadek i poszła spać nio i jeszcze śpi więc mam czas żeby coś wam napisać.
pasia ojj współczuję takich rannych pobudek,ja to nie pamiętam żeby Martynka mi tak wcześnie wstawała.No i bende trzymać kciuki może wkońcu i u was spadnie śnieg.Śliczne te wasze foteczkismiling smiley
cendra gratulacje ząbkawinking smiley Fajnie że tam wkońcu się ci układa w życiu.

pasia24 (offline)

13-01-2012 18:01:56

Kanada
shpirti- maja tak nie wstaje - ona zazwyczaj była spiochem, ale od kiedy sika na deseczke TERAZ jej przeszkadza pielucha;/ wiec skoro sie obudziła to i mnie zeby leciec do wc;/ wypiłam juz 3 kawy i nie powinnam zasnąć do 24,
dziś obciełam dziewczynom grzywki - Zosia to normalnie wyglada ale nie mogę przyzwyczaić sie do widoku Majiwinking smiley niby nic ale T na pewno zauważywinking smiley teraz dziewczyny dałam do wanny może to zmęczy Zosie szybciej i pójdzie wcześniej spacwinking smiley no Maja może też choc te 2 spanka w ciągu dnia mogą ją jeszcze trzymać w sile..
Teraz nie pada i chodniki puste od śniegu, tylko na trawie coś zalega, ale tez zamiec mieliśmy, żal ludzi którzy stawiali jej opór;/
Ula sarahia co z Wami?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

13-01-2012 19:16:17

Germany /Bc
Witam....piatek 13stego nie taki straszny...wszystko wyglada na to ze...mnie przyjma!!! Rozmowa trwala dosc dlugo, tak mi sie wydaje...ponad 30minut.. ''maglowaly'' mnie rowno LOL Na pytania odp dobrze i widac bylo ich zadowolenie...same mnie chwalily...Na koniec powiedzialy, ze sa inne osoby jeszcze, ale ja zrobilam na nich b.dobre wrazenie i moge spokojnie czekac na ich telefon...Mialabym zaczac w lutym..wskakuje na miejsce dziewczyny co zaciazyla i juz nie wroci...A to niespodzianka z ta praca....

ula Douglas to perfumeria, drogeria...wykonuje sie tu rowniez makijaze, kontakt z klientkami, szkolenia...praca w moim zawodzie oczywiscie!! Dziekuje za 3manie kciukow!!

Pasia Dzis mialam rozmowe o prace...sliczne fotki dziewczynek i Wasze!! Urocze!! smiling smiley)

Takiej mnie jeszcze nie widzialyscie.. 13stego na galowo smiling smiley







[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

13-01-2012 20:19:49

Kanada
sarahia- no wcale sie nei dziwie że zrobiłaś na nich wrażenie winking smiley) na mnie też winking smiley) ps sad smiley nie wiedziałam ze wybierasz się na rozmowesad smiley coś musziałam przeoczyćsad smiley co nie zmienia faktu że ślicznie wyglądasz i MYŚLAŁAM o Tobie (no może nie o Twojej pracy - bo nie wiedziałam ale co porabiasz gdy nie ma Cie z nami)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

klaudynka26 (offline)

14-01-2012 16:58:32

Rudna Wielka
witajcie dziewczyny Kasia Szum sie klania, konto jeszcze nie odblokowane ja po prostu zalozylam sobie nowe, bo pojawila sie informacja ze do 15 stycznia bede blokowana, nie mam pojecia dlaczego, Sarahia podpowiedziala mi ze pewnie za linki z fb pod komentarzami, a powiem wam ze ja nie wiedzialam ze tak nie mozna, w koncu wiele osob tak robi, ale trudno, wlasnie Magda nie dostalam zadnego ostrzezenia nic, napisalam juz do sympatycznej na fb ale ona nic o tym nie wie i ma sie kontaktowac z admin.
Kochane u nas bialo, Kaludia byla dzis na sankachsmiling smiley bardzo jej sie podobalo, ja postaram was wieczorem nadrobic albo jutro rano bo teraz pisze z mala na kolaanach
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.