MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

LilaC (offline)

23-12-2013 10:50:30

fafciu trzymam kciuki za Ciebie , będzie dobrze nie martw się, nawet chyba rwanie jest wybawieniem w przypadku kiedy człowiek się męczy kilka dni w bólu sad smiley Daj znać jak tam było u dentysty...

A przygotowania do Świąt powolutku zmierzają ku końcowi, dziś jeszcze trzeba trochę jedzonka porobić (spędzamy z mężem Święta u mojej mamy także dostaliśmy niewiele zadań do wykonania bo ona wszystko robiwinking smiley, dziś robię zrazy, ciacha, jutro babeczki-choineczki, jak mi wyjdą znośne to wrzucę foto grinning smiley a mąż jak co roku zajmuje się rybkami, sam złowił i sam robi, w tym roku będzie robił okonia i szczupaka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

23-12-2013 12:24:07

Wisła
Ewcia!!!!! super że dałaś znać smiling smiley Dziekujemy za życzenia :*
Zokki i jak to sie mówi???? WELCOME TO POLAND tongue sticking out smiley
Fafcia chylę czoław wTwej odwadze u dentysty smiling smiley i powodzenia :*

Ja juz koniec z przygotowaniami smiling smiley Juztro gdzies popołudniu zmierzamy do Mej Mamusi na Wigilię smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

23-12-2013 13:01:19

Myszko a jak u Ciebie ?? Już w porządku ? Razem z mężem jedziecie do mamy ?
Ja też już się nie mogę doczekać nie ma jak w domu i u mamy grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fafcia_87 (offline)

23-12-2013 13:31:23

Jastrzębie-Zdrój
LIlac i myszka przeżyłam niesttey na żywca było wiercenie ale do przeżycia smiling smiley już nie boli smiling smiley ząbek zatruty i w święta będę mogła jeść wszystko tongue sticking out smiley ale ulga mówię Wamsmiling smiley no to teraz dalej do sprzątania i gotowania świątecznego smiling smiley
dzięki że byłyście ze mnąsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


myszka1982 (offline)

23-12-2013 15:06:42

Wisła
Noooooooooooooooooo zuch Dziewczyna Fafcia smiling smiley Medal odważnego pacjenta powinien być w Twoich ręcach :p Wszystkiego najlepszego! Niech będzie taki smiling smiley

Liluś - no jakoś na chwilę obecna dotarliśmy do siebie..... Zastanawiam sie, na jak długo.... Heh... Ale co mi tam - ja mam zamiar mieć fajne święta smiling smiley Jedzie ze mna - ale co potem to sie okaże co i jak bedzie sie zachowywał.... Grrrrrr.


[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

23-12-2013 18:41:37

Świebodzin
LilaC, z tą pracą to mniej więcej wiedzieliśmy że będzie do końca roku. Jechaliśmy tylko żeby zarobić na remontsmiling smiley Ale miałam nadzieję, że mężowi przedłuża umowę. Niestety nie był nawet w tej grupie która szła na rozmowę o dalsze przejście :/ więc stwierdził że nie będzie siedział do 7 stycznia w Niemczech i tak wróciliśmy do Polski. Powiedział że nie pójdzie do pracy w Polsce i w marcu znowu chce wyjechać. No a ja zostanę tu sama sad smiley

Dzisiaj powiedziałam teściowej, że idę prywatnie do lekarza, a za miesiąc na nfz. A ona do mnie: ''Po co tak szalejesz z tym lekarzem, co tak często musisz chodzić? Ja poszłam dopiero z dużym brzuchem, jak czułam ruchy. Poczekaj i pójdź dopiero na nfz''
Ale się zdziwiłam,że ludzie kiedyś byli tak zacofani. I w ogóle zero pojęcia na temat ciąży i jej przebiegu. Teraz my mamy luksusy z tymi wizytamismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

23-12-2013 19:16:25

Fafciu dobrze że obyło się bez rwania smiling smiley Teraz już możesz w pełni cieszyć się świętami grinning smiley

Myszko cieszę się że jest dobrze! nie będziesz się zamartwiać , oby przy teściowej był grzeczny heheh grinning smiley

Zokiki kurcze ale to niefajnie, to jak później zostaniesz sama z dzidziusiem a mąż będzie za granicą ?? Jak już wróciliście to nie lepiej jakby zaczął tutaj szukać jakiejś roboty ? sad smiley Ja bym za żadne skarby mojego męża nie puściła samego grinning smiley
haha niezła Twoja teściowa, mogłaś zapytać czy też masz w polu rodzić ? bo kiedyś dużo kobiet rodziło w polu na gospodarce grinning smiley
ja chodzę na wizytę co miesiąc, a z chęcią czasem jeszcze częściej bym poszła żeby zobaczyć co u dzidzi grinning smiley,
byłam na 5 wizytach i z każdej wizyty mam fotki dzidzi grinning smiley
ale musi być skuza z tej Twojej teściowej :/ po co w ogóle się wtrynia jak nie ma nic mądrego do powiedzenia :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

23-12-2013 19:39:19

Wisła
Liluś - on lubi moja mame i zawsze jest przy niej grzeczny dzieck ona rowerku


[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

23-12-2013 20:33:22

Świebodzin
LilaC, też nie chcę żeby mój mąż jechał samsad smiley ale co mam zrobić skoro on tutaj nie chce pracować?
Moja teściowa jest bardzo dobra i ją lubię tylko po prostu ma takie podejście do lekarzy. Z tym rodzeniem w polu to się uśmiałamsmiling smiley
To byłaś już na pięciu wizytach? Ja dopiero na dwóch ale tak jak mówisz- chciałabym częściejsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

23-12-2013 21:19:47

Kołobrzeg
Cześć dziewczynki smiling smiley
fafcia super że masz już dentystę za sobą i zgadzam się że należy Ci się medal za odwagę. Ja dentystów boję się jak ognia smiling smiley
U nas dzisiaj naprawdę dobry dzień. Niedawno wróciliśmy do domu. Najpierw byliśmy u okulisty i się okazało że oko męża mego się ładnie goi i nawet już je otwiera. Nawet dzisiaj się uśmialiśmy bo znalazł na ulicy 10 groszy - no to już naprawdę widzi smiling smiley
Ja odebrałam dzisiaj wyniki z wymazu z pochwy. I najpierw się ucieszyłam bo moja e-coli poszła w siną dal a później się zmartwiłam bo się okazało że mam jakieś nowe pałeczki doderleina. Pojechaliśmy z wynikiem do mojej gin i się okazało że to jest najlepszy wynik z możliwych bo to są pałeczki kwasu mlekowego który jest naturalną ochroną przed bakteriami. Ta wiadomość to super prezent na święta smiling smiley
U nas przygotowań do świąt prawie nie ma, bo mamy postawiły sobie za punkt honoru że wszystko zrobią i w rezultacie mąż tylko piecze ciasto smiling smiley A ja leżę winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546490, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.