MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

LilaC (offline)

22-12-2013 11:28:35

Myszko Ewa ostatnio była, wklejała zdjęcia przepysznych choinek z pierników które robiła z córami smiling smiley Ona pewnie bardziej zalatana od nas, z dwójką szkrabów i jeszcze okres świąteczny, pewnie nie ma kiedy wejść smiling smiley
Długo to trussski i Efci nie było u nas sad smiley Mam nadzieję że wszystko dobrze u nich ....
Fafciu zgadzam się z Myszką, weź paracetamol, może chociaż trochę ulży, a dzidzi nic nie będzie.
Myślałam że dziś masz tą wizytę a to dopiero jutro sad smiley Biedactwo , dobrze że udało Ci się przed świętami, bo to by była katorga na same święta


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

22-12-2013 11:58:46

D-wo-Koszalin
sebata uważaj na siebie w tej Norwegi smiling smiley niech narzeczony dba o Was smiling smiley umarłabym z tesknoty jakbym Meża nie widziała przez 7 tygodni masakra.

Zokiki każdy poród i każda kobieta jest inna smiling smiley nie ma co sie sugerowac porodem siostry smiling smiley bedzie dobrze trzeba być dobrej myśli ale fakt ja też sie boje porodu strasznie.

Fafcia jej to Cię biedulko złapało sad smiley paracetamol mozesz brac tylko nie za dużo smiling smiley dotrwaj do jutra.:joliecouette:

Myszka Ewy faktycznie kilka dni juz nie było na pewno ma trochę pracy przed swietami ale tak jak mówi Lila trussski i Ewfci coś nie widać.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

22-12-2013 16:06:03

Świebodzin
Hej dziewczyny!
U mnie trochę się pozmieniało. Dzisiaj przyjechałam do Polski, już na stałe :-) Muszę załatwić sobie ubezpieczenie w urzędzie pracy. Ale to pewnie dopiero po nowym roku. Teraz chcę iść do lekarza prywatnie. Myślicie że zrobi mi nową książeczkę ciąży? Bo mam tą niemiecką. Wyniki pewnie są ważne tylko nie wiem jak lekarz je przetłumaczy. Nie wiem czy nie będzie chciał robić mi wszystkich badań od nowa. Co o tym sądzicie?

A Tobie, fafcia współczuję bólu zęba. Mnie nigdy ząb nie bolał, po prostu trzeba chodzić systematycznie do dentysty :-)


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

22-12-2013 16:19:45

D-wo-Koszalin
Zokiki no proszę o dopiero zwiedzałaś muzea w Berlinie smiling smiley nie mam pojecia jak to bedzie wygladało z tą książeczką ciaży. na pewno Ci lekarz wszystko powie. ale wydaje mi się ze założy nową ale tą niemiecka trzymaj sobie. do urzędu lepiej idz jak najszybciej sie zapisz, bo nie wiadomo kiedy ubezpieczenie Ci bedzie potrzebne.b wiesz jak to jest.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

22-12-2013 16:32:10

Bielsko-Biała
witam Kochanesmiling smiley
Myszko jestemsmiling smiley
Jak to miło poczytać że ktoś o mnie pamięta i dostrzega moją nieobecnośćsmiling smiley
Ale macie racje- u mnie sporo roboty- jak zresztą teraz ukażdego- no i jak same wiecie- dwójka maluchów na głowie- na prawdę na nudę nie narzekam a raczej na brak czasu- a wieczorem to już jestem tak padnięta że nawet czasem nie chce mi się kompa odpalaćsmiling smiley no i przeprowadzkę mamy na głowie- zaraz po nowym roku zmieniamy lokum- więc z tym też sporo zamieszania załtwień i roboty... oby przeżyć święta i tą przeprowadzkę jakoś- bo brzuchol coraz większy...
Nie wiem Kochane czy uda mi się tu jeszcze zajrzeć przed świętami także i ja dołączam do życzeń:

Zdrowych spokojnych
pełnych ciepła i miłości
Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze
wśród kochających ludzi
Odpoczynku od zabiegania
i szarej codzienności
samych radości
i wzruszeń przy wigilijnym stole
dla Was i Waszych rodzin
składa Ewa z rodzinkąsmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

22-12-2013 16:39:48

D-wo-Koszalin
Ewaban super, ze do Nas zajrzałaś smiling smiley dziekujemy za życzenia Wam też życzymy Wesołych Swiąt i wszystkiego co najlepsze:joliecouette: tylko się nie przemęczaj smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

22-12-2013 16:52:02

Świebodzin
Strzałka, zwiedzaliśmy bo chcieliśmy wszystko zobaczyćsmiling smiley do samego końca nie wiedziałam kiedy wrócimy, ale mąż zdecydował że dzisiaj. Wczoraj wieczorem i jeszcze dzisiaj rano się pakowaliśmy. Umowę ma do 7.01 ale już nie musi przychodzić do pracy.
Teraz w urzędzie mnie nie zarejestrują, ale pójdę zaraz po nowym roku.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

22-12-2013 17:00:44

Kołobrzeg
Cześć kobietki LOL
U nas dzisiaj o wiele, wiele lepiej. I przez to i mi się humor poprawił smiling smiley Nawet razem zrobiliśmy obiad także naprawdę idziemy w dobrą stronę. Mnie jeszcze dzisiaj czeka pakowanie prezentów dla dzieciaczków. Muszę to robić wieczorem bo szpieg Maja wszystko widzi winking smiley Ale tak mnie cieszy ta atmosfera świąt, już nie pamiętam kiedy tak miałam. No i Maja która kręci się obok choinki i tylko zagląda czy coś może już jest smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

22-12-2013 17:49:23

Kasiu mnie też w tym roku jak nigdy cieszą te święta ! Chyba dlatego że mam moją kruszynkę pod serduchem smiling smiley)

Zokiki fajnie że wróciliście, nie ma to jak w domu wśród swoich grinning smiley mąż będzie miał tu jakąś pracę ? skąd taka radykalna decyzja ?
kiepsko tak z robotą ??
Co do tej karty to ja myślę że lekarz jakieś badania na pewno zleci i zrobi bo jednak jak nie zna języka niemieckiego to ni w ząb nic nie zrozumie z Twojej karty grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fafcia_87 (offline)

23-12-2013 07:39:34

Jastrzębie-Zdrój
Hej dziewczynki jakoś dotrwalam i przeżyłam dzisiejsza noc, chociaż ból zęba coraz większysad smiley ale jeszcze trochę i idę do dentysty:/ ciekawe czy będzie rwaniesad smiley najważniejsze żeby przestało bolec i dzidzia wkońcu miała spokój bo ona meczy sie razem ze mnąsad smiley
A z innej beczki jak idą przygotowania do swiat?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-23 07:40 przez fafcia_87.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.