MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

11-03-2014 16:23:41

D-wo-Koszalin
Lila dobrze, ze chociaż brzucho przestał bolec smiling smiley oby jabłuszko pomogło. Założyłam konto imię Strzałka nazwisko Strzałka nie umiem sie tym facebookiem obsługiwać grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

11-03-2014 16:26:07

D-wo-Koszalin
Ale szczerze mówiąc wolę pisac wolę pisać z Wami tutaj niż na facebooku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

11-03-2014 17:29:41

Świebodzin
Strzałka, tragedia z tym co piszesz :/ Skoro jeden lekarz wystawia skierowanie to inni powinni bez narzekania je przyjąć. Przecież lekarze to jeden zawód, więc nie powinni podważać swoich kompetencji. Dobrze, że z malutką wszystko w porządku.

Paula, słodki małpiszon z Ciebie, fajowy masz brzuszek smiling smiley A jak się piesek wabi? Wszystkie się nim zachwycamy tongue sticking out smiley

Myszka, współczuję Ci z tymi lekarzami. Zawsze musisz czekać i się dopraszać, żeby Cię przyjęli. Skoro masz tą cukrzycę to nie ma na co czekać. Skąd masz wiedzieć co możesz jeść a czego nie? Moja siostra jak miała cukrzycę w ciąży to leżała w szpitalu, tam jej ustalili dietę i jakoś dała radę.

Lila, moze rzeczywiście maleńka coś Ci uciska, dziwne, że tak długo nie możesz się załatwić.
Super pomysł miałaś z tą grupą na facebooku smiling smiley

Kasia, a jak Twoje plecy?

A ja od rana mam jakiś denny dzień, nic mi się nie chce, ale wszystko w domu zrobiłam grinning smiley Kurier przywiózł nam kabinę prysznicową i teraz muszę się szykować na remont łazienki. Oj, chciałabym, żeby wszystko było już zrobione, bo męczy mnie ten nieporządek tongue sticking out smiley
Oglądacie może program "Sekrety chirurgii"? My z mężem oglądamy już trzeci sezon. Teraz przyszła babka, która chce się pozbyć fałdy na brzuchu, która została jej po ciąży. Ja bym się na taką operację nie zdecydowała. Przecież z tym można żyć smiling smiley Co o tym myślicie? Warto się tak ciąć?


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-11 17:30 przez Zokiki.

LilaC (offline)

11-03-2014 18:28:17

Strzałka wysłałam Ci zaproszenie smiling smiley jak przyjmiesz to będę mogła Cię zaprosić do grupy.
Ja dalej mam nadzieję ze tutaj będziemy sobie pisały, bo można bardziej się rozpisać i sobie odpowiadamy, ale wlaśnie widzę po aktywności że coraz ciszej u nas sad smiley Mamuśki wpadają na "chwilę" . dziewczyny przychodzą po miesiącu odpiszą coś i znowu znikają na miesiąc ... w końcu zostaniemy we trzy, cztery osoby tutaj więc w razie co żeby nie stracić kontaktu to niech chociaż ten fejs nam zostanie.

Zokiki kochana to u Was prace pełną parą oby jak najszybciej Wam poszło smiling smiley Nie przemęczaj się tylko zbytnio ;p
Ja czasem oglądam ten program, oczywiście niektóre przypadki są śmieszne hehe ale pewnie gdybym miała kasy jak lodu to też bym sobie zrobiła, a co !
hehe jeżeli można poprawić i się świetnie czuć a nie mieć fałdek zwisających do kolan. Tylko trzeba mieć kasę na takie zabiegi grinning smiley
większość tych pięknych ciał w show biznesie po ciąży to niestety nie są tendencje do takiego wyglądu tylko skalpel ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

11-03-2014 18:46:46

Kołobrzeg
Lila a jak się nazywacie na fb bo nie mogę Was namierzyć
myszka no to możesz liczyć na wizytę w sprawie cukrzycy ciążowej jak urodzisz, to dobrze już wtedy do szczęścia będzie Ci to potrzebne smiling smiley Nasza służba zdrowia i jej kolejki sad smiley
Strzalka u Ciebie z lekarzami też mało ciekawie sad smiley Jakaś żenada, to tak jakbyśmy my kobiety w ciąży same chciały leżeć w szpitalu i się dodatkowo stresować a nasz lekarz prowadzący wymyślał jakieś farmazony, ale jakby odpukać się coś stało to by winnych nie było sad smiley
Zokiki dzisiaj prawie cały dzień przeleżałam i z plecami jest trochę lepiej, ja ogólnie mam stwierdzoną dyskopatię i boję się że już może być gorzej ze względu na rosnący brzusio, ale jakoś trzeba dać radę smiling smiley Mnie też już męczy nasz remont sad smiley Mam wrażenie że wszystko jest brudne, ale prawdopodobnie jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w poniedziałek i we wtorek przyjadą moi rodzice pomóc w sprzątaniu i będzie cacy smiling smiley Ja też oglądam Sekrety chirurgii i tak myślę że raczej bym się nie zdecydowała na operację, to prawda że po ciąży brzuch jest inny ale można z tym żyć i normalnie funkcjonować smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

11-03-2014 19:34:52

Dziewczyny a więc mój czworonożny zwie się Tajson smiling smiley
Myszka normalnie cyrk w tej służbie zdrowia. Wizytę mieć po porodzie no normalnie chore.. Chyba pozostanie Ci pójść prywatnie. Ale ja tak się zastanawiam nie można tego gdzieś zgłosić? no przecież tak nie może być w końcu w ciąży jesteś i tu chodzi też o dzidzie a w szczególności o nią.
Strzałka to samo u Ciebie w szpitalu normalnie jak czytam to krew zalewa. Jakbyś na własne życzenie tam pojechała. Jakie szczęście, że ja przechodzę ciążę bez pobytów w szpitalu.
Lila pojedz kapusty kiszonej i popij mlekiem to Cię pociśnie od razu tongue sticking out smiley Ja staram się zaglądać i na fb i tutaj i jak mam chwilę to zawsze coś skrobnę.
Zokiki ja nie oglądam bo moim zdaniem Ci ludzie (ale nie wszyscy oczywiście) mają jakieś dziwne problemy. Oglądałam raz tylko jak była dziewczyna co sobie tyłek zrobiła bo coś jej tam nie pasowało i stwierdziłam, że to głupota ten program.
Ja dzisiaj poprasowałam trochę, zrobiłam sałatkę z zupek chińskich a teraz leżę bo mi plecy wysiadają. Byłam chwilę w mieście bo butów szukałam ale tak ciężko mi się chodzi.. brzuch ciągnie, łażę jak jakaś kaleka
Acha a czy was też bolą nogi w pachwinach? Ja jak się położę na tapczan to nie mogę nóg podniść do góry ani się na bok przekręcić bo boli



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-11 19:35 przez PaulaBrak89.

Maalenstwo90 (offline)

11-03-2014 21:07:00

Lublin
Cześc kochane smiling smiley

Przepraszam za dłuuuugą nieobecność. Starałam się Was czytać na bieżąco ale niestety mi to za bardzo nie wychodziło. U mnie teraz zaczął się taki młyn, jak to na roli. Ciepło się zrobiło to trzeba wychodzić na dwór, a mój mąż ma z tym ciężko. Rodzice go nie brali do takich prac i jeszcze w to wszystko nie jest wgryziony więc mu jest strasznie ciężko, zwłaszcza, że wszystko jest jakie jest :/ Staram się go wspierać, chociaż postać koło niego żeby nie musiał sam wszystkiego robić. I tak leci dzień za dniem, teraz też niedawno wróciłam do domu i siadłam przed komputer.. nareszczie

Na studiach na szczęście mam wszystko do przodu smiling smiley jeszcze mam tylko egzamin ostatni w ten weeken i narazie będe wolna smiling smiley Staram się umawiać z prowadzącymi o wcześniejszy termin egzaminów i zaliczeń jeszcze przed porodem , na szczęście okazują sie bardzo wyrozumiali więc może czerwiec nie będzie aż taki strasznysmiling smiley

No i nareszcie zrobiłam porządek z ubrankami grinning smiley jestem z siebie naprawdę dumna smiling smiley Ale szczerze powiedziawszy musiałam, przyszła do mnie moja sąsiadka i tak mi pomagała wszystko przebierać, że niby było to posegregowane ale niekoniecznie tak jak ja bym chciała. A pokój wyglądał jak po przejściu tornada, mój mąz nawet tam nie wchodził tongue sticking out smiley i ja na początku też. Ale teraz mam już nawet trochę ubranek poprane i poprasowane :]

Z tymi lekarzami to macie jakiś koszmar. U mnie niby szpital w małej miejscowości ale nie mogę powiedzieć, że pacjentki są jakoś olewane. W sumie myśle, że lekarze na oddziale dbają o ciężarne, większość położnych też jest miła. Nie musiałam się zapisywać do jakiś specjalistów ale nie słyszałam też o jakiś ogromnych kolejkach. Jedyne na co mogę narzekać, to to że moja gin nie robi mi USG. Kieruje mnie na badania moczu, krwi ale usg na fundusz nie moge się doprosić bo są tylko 3 refundowane, a ja miała jedno na początku i drugie w szitalu no i oczywiście w mniędzyczasie prywatnie . Dlatego teraz wybieram się do niej znowu prywatnie na 3d i myśle że warto bo ma jeden z lepiej wyposażonych gabinetów w okolicy nie to co ten w przychodni.

Mam nadzieję, że znajdę czas żeby częściej pisać bo fajnie mieć z kim pogadać kto też jest na tym samym etapie ciąży smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

11-03-2014 21:20:59

Świebodzin
Lila, obyśmy wróciły tutaj po porodach, wtedy będą dopiero pustki tongue sticking out smiley

Kasia, dobrze, że rodzice pomogą Ci w sprzątaniu. Remonty są fajne, ale jak krótko trwają.

Paula,mmm lubię taką sałatkę. Zjadłoby się tongue sticking out smiley mnie nie bolą nogi w pachwinach. Jak dłużej pochodzę to ewentualnie łydki dają o sobie znać.

Maleństwo, nareszcie do nas zajrzałaś. To Wy macie u siebie gospodarstwo? Macie jakieś zwierzątka? Dobrze, że wspierasz męża, na pewno to docenia. I super, że na studiach masz takich miłych profesorów. A z ubrankami u mnie podobnie - niby wszystko posegregowane, ale coś bym pozmieniała jakbym miała więcej miejsca smiling smiley A z usg to przykre, że nie robią na każdej wizycie. Według mnie co miesiąc powinna być rutynowa kontrola, żeby sprawdzili czy u dzidzi jest wszystko w porządku.

W tych "Sekretach chirurgii" zazwyczaj są dziwni ludzie - ja takich nie spotykam. Wszyscy tam płaczą i dramatyzują. Niektórzy są po prostu śmieszni. No , ale cóż, dostają operację za darmochę i sprzedają się pod publikę. Ale lubię to oglądać, czasem się pośmieję, a czasem jest mi szkoda tych ludzi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-11 21:29 przez Zokiki.

StrzalkaMa (offline)

11-03-2014 21:30:13

D-wo-Koszalin
Zokiki remont pełną parą smiling smiley ja nie oglądam tego, ale może jakbym miała pełno kasy i serio zwisajacy brzuch do kolan to chyba bym się zdecydowała. Ja lubię oglądać na TLC wstydliwe choroby smiling smiley

Lila zaproszenie przyjete ale nie wiem jak tam sie połapie LOL

Kasia to już w ogóle nie ciekawie z tymi plecami. Dobrze, że rodzice pomogą w sprzątaniu.

Paula mnie nogi w pachwinach nie bolą ale jak pochodzę to tez brzucho ciągnie i chodzę jak kaczka smiling smiley

Maleństwo jej straszne to co piszesz ze tak mało usg na nfz miałas. ja chodzę na nfz i tylko na jednej wizycie nie miałam robionego usg. a tak to za każdym razem. w szoku jestem. oby maleństwo ładnie się ułożyło tylko na 3d smiling smiley

Wiecie co szoook. ta dziewczyna co przyszła ze skierowaniem na cesarke z tym mięsniakiem bedzie miała poród normalny. dostała już 1 pszczółkę. Masakra, dziewczyna jest przerażona...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.