MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

kasia1179 (offline)

09-03-2014 21:01:11

Kołobrzeg
Lila naklejki superowe smiling smiley Muszę podesłać linka mojej koleżance bo jej 5-letni syn ma bzika na punkcie dinozaurów i zwierząt smiling smiley
Paula u mnie z chodzeniem też ciężko, jak tylko trochę pochodzę to wszystko boli sad smiley Ja też odliczam dni do maja i chyba teraz najbardziej mi się dłuży
Ja właśnie wróciłam byłam z Mają u mojego chrześniaka na torcie, bo dzisiaj skończył 14 lat, nie wiadomo kiedy zleciało a pamiętam jak go w wózku woziłam smiling smiley Byłyśmy same bo mój mżonek się rozłożył i dzisiaj ma ponad 39 stopni gorączki, jutro muszę go pogonić do lekarza. I jeszcze do tego kaszel jakby miał płuca wypluć sad smiley
U nas dzisiaj pogoda niby ładna ale wiało, taka ta pogoda jeszcze zdradliwa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

09-03-2014 21:38:08

D-wo-Koszalin
Paula superański ten balkonik sobie wymyśliłaś smiling smiley ja tak samo jak słoń się poruszam smiling smiley i brzucho zaraz ciągnie.

Kasia ten czas strasznie leci szybko mam brata w wieku Twojego chrześniaka i ja pamiętam jak on malusi był. niech Mąż zdrowiej jak najszybciej. dużo zdrówka dla niego. masz rację wyślij go do lekarza. tak jak mówisz teraz pogoda jest najbardziej zdradliwa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

10-03-2014 10:18:36

Wisła
Lilus i Strzałeczka - wzielam jedna jedyna no-spe i jest ok smiling smiley w ogole Wam powiem, tak jak wiecie ze jestem jeszcze na jednym forum.... i tam laski non stop narzekaja, z byle pierdolami (doslownie pierdolami) lataja na IP... Nie wiem.... Moze jestem bezczelna ze tak pisze, ale na kazde pierdniecie sa na IPie..... Masakra.... Mnie naprawde nic nie ma w tej ciazy..... Wlasnie wtedy mialam takie dziwne ciagniecie jakby na bol miesiaczkowy i jedna nospe wzielam jak wiecie smiling smiley

Rozumiem Was jak Lilusie te szpitale bo to nie przelewki i inne co byly na hospitalizacji - ale mialyscie ku temu bardzo wazne powody... A tamte.............. Łomatko :p

Dzis u mnie lato w pełni - SZOK smiling smiley ide zaraz na spacer smiling smiley

A i wczoraj zrobilam OSTATNIE PRASOWANIE CIUSZKOW smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Wiec zostalo mi tylko zapakowac torbe na porodowke i wyczekiwac smiling smiley

Z aptekami nie bede szalec, kupie tylko linomag dla malej, dla siebie podlakdy te bella mamma i te majtki siateczkowe i podklady na lozko, i pampersy do szpitala i do domku i mysle ze to na start starczy a reszta bedzie w praniu wychodzic smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

10-03-2014 10:19:38

Wisła
Kiedy nasze brzuszki wstawiamy?????? Jakies zdjecie????? Bo to Nasze ostatnie 2 miesiace Mamuśki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

10-03-2014 12:38:41

Paula no masz rację, malować czy odświeżać komuś to trochę lipa, inaczej jak się robi u siebie a tak to szkoda kasy :/
Ogródek świetny ! kurcze fajnie mieć tak pod ręką najpotrzebniejsze warzywka, może sama przekonam mojego do takiego czegoś , nie zwracałam wcześniej uwagi na takie rzeczy ale ten co wstawiłaś ogródeczek na balkonie jest po prostu przekozacki hihi grinning smiley
Fajnie że teściówka pomoże , masz rację jak już ma siedzieć to niech się na coś przyda ;p

Kasiu niech mąż się kuruje, uważaj żebyś się nie zaraziła, teraz masz racje taka pogoda zdradliwa, niby już tak ciepło a teraz najłatwiej coś złapać.
Tak te dzieci rosną kurcze nie wiadomo kiedy, ja pamiętam jak moja siostra rodziła i mały był taka kruszynka a już 6 lat kurcze i taki byk duży z niego,
czasem szkoda ze ten czas tak leci szybko.

Strzałka daj znać jak po wizycie smiling smiley

Myszko hehe my Polacy tak mamy że narzekamy już dla zasady ;p
Ja jak byłam w szpitalu na izbie to babeczki opowiadały że w nocy to potrafi np. 5 ciężarnych przyjechać że dziecko w nocy się nie poruszyło i opowiadały jak kobiety panikują a że dziecko ma chyba prawo w nocy spać , z jednej strony je rozumiem bo one już mają dosyć pewnie czasem ale z drugiej strony rozumiem też te kobietki, bo boją się o życie swoich dzieci, tyle się słyszy o tych sytuacjach , te ruchy tak każą liczyć i też straszą że jak poniżej 10 to bla bla że człowiek później ma łeb jak sklep i sobie wkręca ,,,, zazwyczaj niepotrzebnie, tak jak ta Twoja koleżanka z tamtego forum jakby nie zareagowała że coś jest nie tak to ciekawe też jakby się skończyło i czy by Zosieńka (chyba dobrze zapamiętałam) przeżyła.
Także ciesz się kochana że możesz normalnie funkcjonować i że masz taki charakter że nie bierzesz sobie do bani i nic Wam nie dolega grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

10-03-2014 14:19:28

Szczecin
myszka jej juz wszytsko poprasowne... ja to sie jeszcze nie zabrałam... czekam na maj grinning smiley hihi.. maz przyjedzie to sie za to zabiore..chyba ze wczesniej bede miała wene grinning smiley

dobrze ze wziełas nospe.. mowilam ze pomoze grinning smiley ja to ciagle cos biore..maggnez albo buscopan jak ciagnie brzuchol grinning smiley

dzias mały wystawił kolano (chyba) chyba to bylo kolano..i tak jezdził ze az bolało hihi grinning smiley ale niech sobie hasa w bzuszku grinning smiley jeszcze 8 tygodni grinning smiley

juz niemoge sie doczekac kwietnia bo wtedy bede miała konkretny termin cesarki smiling smiley bede rodzic w 38 tygodniu jakos pod koniec wiec koło 10 go maja grinning smiley

niech czas szybko leci sobie..w czwartek wizyta u doktorka i usg grinning smiley zobacze jak moje szczescie urosło sobie grinning smiley

kasia i lila macie racje..wiosna na dworze ale to jeszcze zdradliwa pogoda... tera cieplutko..ale z rana mróz jeszcze był ... cholercia niewiadomo jak dzieciaki ubierac.... grinning smiley ja tam juz w adidasach smigam i kurtce wiosennej w ktorej sie nie zapinam oczywiscie bo nie bede kupowala specjalnie ciazowej na te pare dni... ale szaliczeka na szyje jeszcze obowiazkowo bo toniby ciepło ale..... winking smiley

milego dnia majóweczki :*:*:*:*


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

10-03-2014 15:13:14

Lila, Strzałka ja mam chęć posadzić sobie ze dwa krzaczki pomidorów koktajlowych. Sałata, koper, rzodkiewka i szczypior swój też mniam smiling smiley Mąż już skrzynkę skombinował teraz będzie trzeba nasiona kupić.
Kasia ja pamiętam jak mój brat był mały i mu dupsko ufajdane myłam. A już ma 15lat. Mówię mu cały czas, że skoro ja mu myłam tyłek to teraz on mojemu dziecku będzie pampersy zmieniał to się bulwersuje od razu haha grinning smiley
Myszka ja mam zdjęcia z wczorajszego spacerku i brzuchala widać to później wstawię bo muszę z aparatu zrzucić.
Ja dzisiaj jednak zrobiłam pranie ciuszków. Poprałam też koce, rożek i ręczniki teraz schną. Wszystko co nowe to poprałam ręcznie bo jak wsadziłam wcześniej nowe body do pralki to kolory mi straciły sad smiley 3 godziny walczyłam ale nie mogłam sobie odpuścić w taką pogodę piękną. Jutro wstawię białe a teściowa będzie prasować jak przyjedzie winking smiley
Sebata ja też chodzę w kurtce sprzed ciąży albo gruba bluza i kamizelka odpięte bo na brzuchu już się nie zapina nic grinning smiley Ale bez sensu kupować już teraz. Po ciąży wolę sobie fundnąć jakąś ładną kurtkę. Ja chustę też noszę i to nawet latem bo mi wystarczy, że owieje szyję i jestem od razu chora :/

Zokiki (offline)

10-03-2014 17:50:38

Świebodzin
Witajcie kochane!

Lila, super, że już jesteś w domku. Literki są naprawdę słodkie. A powiedz mi czym je przykleiłaś do ściany?

Kasia, no to teraz macie z Mają zajęcie: podsłuchiwać dzidzię w brzuchu tongue sticking out smiley Życzę zdrówka dla męża. Mój też się przeziębił, ale to nic poważnego. Ma szczepionkę na grypę, więc śmierć mu nie grozi tongue sticking out smiley

Ewaban, Ty to na pewno masz ręce pełne roboty, ale przynajmniej się nie nudzisz. Ja to już wymyślam czasem co tu robić, żeby się nie zanudzić.

Paula, świetny ogródek sobie wymyśliłaś. Chyba zgapię od Ciebie ten pomysł i zrobię sobie taki jak będę mieć taras grinning smiley Ja też zawsze sadzę sobie w doniczce cebulkę na szczypiorek.

Myszka, dobrze, że Ci ból przeszedł. Mi się wydaje, że od ostatniego zdjęcia brzuch mi nie urósł tongue sticking out smiley ale jak będę miała jakąś fotkę to wstawię.

Sebata, fajnie masz, że już w kwietniu dowiesz się o terminie cesarki. Też bym chciała znać dokładną datę porodu tongue sticking out smiley A nie tak z zaskoczenia - skurcze.

Pobyt u rodzinki był jak najbardziej udany smiling smiley Spałam u siostry i zajmowałam się siostrzenicą. A rodzice mieszkają w mieszkaniu za ścianą, więc chodziłam tu i tam. W domu nie piekę ciast to chociaż dla siorki zrobiłam ciasto czekoladowe tongue sticking out smiley Siostrzenica - Danusia stwierdziła, że "przez ten gruby brzuch zrobiłam się nudna" grinning smiley Wiadomo: wcześniej z nią szalałam i biegałam, a teraz musiałam ograniczyć ruchy.
Czas szybko zleciał i trochę żałowałam, że nie mogę zostać dłużej. Ale w sobotę po południu byłam już w domku. Musiałam wszystko posprzątać, zrobić obiad, zająć się zwierzakami. Także nici z Dnia Kobiet :/
Za to w niedzielę sobie poleniuchowałam. I dopiero dzisiaj zebrałam się, żeby coś napisać smiling smiley U mnie wiosennie na dworze i byłam na przechadzcce w lesie.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-10 17:55 przez Zokiki.

kasia1179 (offline)

10-03-2014 18:07:57

Kołobrzeg
sebata fajnie że już będziesz wiedziała kiedy, chociaż ja bym chciała rodzić naturalnie, a jak będzie to się okaże smiling smiley
Zokiki witaj po nieobecności smiling smiley Fajnie że odpoczęłaś i się zrelaksowałaś. Ooo o takim skutku ubocznym ciąży nie słyszałam, że robimy się nudne winking smiley
Lila ja też potrafię zrozumieć i jedną i drugą stronę. Pielęgniarki mają czasami dość jak kobiety marudzą z byle powodu ale my przyszłe mamy strasznie się martwimy o nasze nienarodzone dzieciątka, tym bardziej jak słyszy się tyle strasznych rzeczy dookoła.
Paula ogródek śliczny i bardzo fajnie zrobiony smiling smiley Ja mam też co roku swoje warzywka z ogródka i szklarnię pełną pomidorów bo u nas wszyscy uwielbiają pomidorki smiling smiley
U mnie też pogoda super smiling smiley Ja coś od trzech dni mam coraz większy ból w plecach i ciężko się ruszyć


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

10-03-2014 19:45:14

Szczecin
noo pielegniarki pewnie maja dosc coniktórych.. wiadomo ze kazda z nas martwi sie codziennie i wogole o swoje malenstwo ale sa faktycznie dziewczyny które ewidentnie przesadzaja

!!!!! i mam nawet w swoim otoczeniu taki przykład.. dziewczyna poprostu pobija wzytskie rekordy głupoty!!! zaczynajac od tego ze szuka lekarza ktory jej zrobi cesarke na zyczenie bo boi sie ze jej pochwa nie wroci do stanu sprzed ciazy i maz ja zostawi!!!przewracjący oczami przez to ze nie robi zakupow dla malego bo zabobony i czarna magia wogole porazka... i wcale sie nie dziwie ze połozne maja dosc smiling smiley


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546490, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.