Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

nina23 (offline)

23-08-2013 12:01:29

Lublin
Dziewczyny, u mnie jednak będzie ślub cywilny. Rodzice olali sprawę, najpierw sami zaproponowali, żebyśmy wybrali sobie: ślub kościelny z weselem, albo cywilny... Wybraliśmy najpierw kościelny z weselem, ale z braku zainteresowania decyzja padła na cywilny... Nie wiem czy się cieszyć, czy nie. Bardzo się cieszę, że będę żoną, ale jestem na 95% pewno, że już kościelnego i wesela nie będzie.. sad smiley A zawsze o tym marzyłam. Zamierzamy ustalić termin w urzędzie na początek października, żeby mieć czas na zamówienie obrączek itp. Dzisiaj rozglądałam się w necie za sukienką, ale jakoś ciężko mi idzie. Jakoś sobie tego wszystkiego nie wyobrażam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

Kasiek0 (offline)

23-08-2013 12:19:41

Gdynia
Nina23 nie szkodzi smiling smiley pytałam bo tyle sie mówiło o tym becikowym o zmianach przepisów i sie zastanawiałam czy tylko ja jeszcze nie mam karty ciązy załozonej. My tez będziemy brać cywilny niestety kościelny troche kosztuje nie ma co ukrywać i cięzko by nam było wyprawiać wesele, a mi się juz wydatki śnia po nocach :/ Planujemy na Wigilie mam nadzieje że będę w stanie smiling smiley

magan23 to super że Zuzia tak Ci pomaga smiling smiley Kacper lubi małe dzieci, zawsze zaczepia, podchodzi do wózków, jak sie go pytam czy chce dzidzie to mówi, że tak i że bedzie mi pomagać, zobaczymy jak wyjdzie w praniu smiling smiley obecnie jest na etapie zabierania w piaskownicy swoich zabawek, nie chce się dzielić niczym, moje tłumaczenie nic nie daje, a za to sie strasznie obraża.
Ja się tym razem upomne o karte ciąży bo tez chciałam sobie schować na pamiatke.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aniaobn (offline)

23-08-2013 13:34:24

Szczecin
Dziękuje Ninus :*
Wizytę mam o 15:20.. Bardzo się boję bo znów mam plamienie... sad smiley ech..
Trzymajcie proszę kciuki!
Dam znać po..
Caluję!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

23-08-2013 14:30:27

Dębiarze
Czesc dziewczyny, a ja się tez dziś obudziłam w nocy i o Ani pomyslalam. Niemoge się doczekać żeby uslyszec jak tam maluszek i czu już płec będzie widać ;P Ania trzyam kciuki. I nie denerwuj się plamieniem. Ja mam już od poltora tygodnia :/ stress jest ale nie mogę latac na pogotowie caly czas bo mnie za hipochondryka wezmna. Badania wychodzą dobrze, dzidzia zdrowa, tlumacze sobie ze to ten krwiak i ze to nie jest besposrednio zwiazene z dzidzia tylko obok. Na szczęście te plamienia tez sa takie u mnie przynajmniej ze zanim zauważę ze krew jest to już się konczy i potem tylko już takie brazowe pozostalosci sa. I brzuch mnie nie boli wiec musi być ok wysztko.

Magan23 , fajie ze masz takie grzeczniutkie dzieciaki, ciekawe jakie będzie to trzecie. Musimy utrzymać kontakt żebys nam mogla kiedyś powiedzieć winking smiley

Kasiek0 , to Kacperek w tym buncie dwulatka jest co nie? Przynajmniej zapewnia ci rozrywke winking smiley dobrze ze lepiej się już czujesz w tej ciąży.

Nina23 przykro ze tak rodzice nie zainteresowali się. Ale jeśli bardzo będziesz chciała weselicho i kościelny to nawet za pare lat się uda. U mnie już prawie 2 i pol roku jest. I sami sobie robimy bo rodzice nie sa w stanie nam pomoc. Ale jest satysfakcja i szczesliwa jestem ze z rodzina cala będę swietowac. Zawsze o tym marzyłam  mam nadzieje ze krwiak się wchłonie i ze troszkę będę mogla potańczyć :p ale to nie najważniejsze. A wiesz jak będzie fajnie jak za pare lat się zdecydujecie na kościelny i maluch będzie z wami na zdjęciach i będzie wokół was latal winking smiley wiem ze dziś się wydaje ze pewnie się to nigdy nie zdarzy ale kto wie co będzie za rok albo dwa winking smiley
A tak jak CarAllowa mowila, i jeszcze ktoś nie pamiętam niestety tongue sticking out smiley i miały dziewczyny bardzo fajne cywilne sluby. Będzie dobrze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

23-08-2013 14:46:57

Jaworzno
Aniu KOCHANA TRZYMAMY MOCNO KCIUKASY !!! NIC SIĘ NIE DENERWUJ I MARTW NA PEWNO Z MALUSZKIEM WSZYSTKO DOBRZE!! smiling smiley CZEKAMY NA WIEŚCI PO smiling smiley


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiek0 (offline)

23-08-2013 15:03:03

Gdynia
Ania kciuki zaciśnięte!! smiling smiley na pewno wszystko jest w porządku, ciekawa jestem czy sie ujawni dzidziuś tongue sticking out smiley

Magmal23 oj tak własnie ten bunt przechodzi teraz, rozrywe hehe mozna tak powiedzieć smiling smiley
o tym samym pomyslałam ze ślubem, jak maluch biega miedzy rodzicami, super smiling smiley

A to mieszkanko mojej fasolki smiling smiley

].[/url]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

23-08-2013 15:25:40

Dębiarze
kasiek0 jaki piękny brzusio, i jaki duuzy winking smiley
Ja wlasnie w tamtym roku bylam na takim subie gdzie już mieli młodzi dwulatka. Jak wychodzili już od ołtarza po ceremonii to maly do nich wybiegl na srodek i szedł później już do wyjścia znimi. Widok przeslodki winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

yshkar (offline)

23-08-2013 15:34:19

Kraków
Kasiek0 Super brzusio smiling smiley

Ania też trzymam mocno kciuki. Wszystko będzie dobrze smiling smiley

nina23 u mnie sytuacja podobna ze ślubem. Ja mam termin ślubu cywilnego wyznaczony za 3 tygodnie. Już nie mogę się doczekać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiek0 (offline)

23-08-2013 15:53:54

Gdynia
Magmal23 oj tak strasznie szybko mnie wysadziło tongue sticking out smiley
kurcze taki maluch to nawet może obraczki do ołtarza przynieść to dopiero byłoby słodkie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aniaobn (offline)

23-08-2013 18:42:19

Szczecin
Hej Mamusiesmiling smiley

Dziękuję że o mnie myślałyście i trzymałyście kciuki!smiling smiley
Z moim skarbem jest wszystko dobrze!smiling smiley Badania genetyczne pokazały że rozwija się prawidłowo i nawet jest prawie o tydzień starszy co do suwaczka bo to 14 tyg i 2 dni i ma 8,3cmgrinning smiley Więc zaraz muszę wprowadzic zmianysmiling smiley
Niestety nie poznałam jeszcze płci maleństwa.. Tak się kręciło i wierciło...grinning smiley I ciągle było odwróconesmiling smiley Ale trudno, najważniejsze że jest wszystko dobrze!
Uffff...
Lekarz trochę uspokoił mnie co do moich plamień-krwawień.. Powiedział że to częste u wielu kobiet i najważniejsze że nic więcej się nie dzieje a maluszek dobrze się rozwija.. Więc mam leżec, odpoczywac i cieszyc się dzidzią smiling smiley

Dziewczyny, wychodzi mi teraz że urodzę około 20 lutego.. Mogę zostac z Wami....???????

A oto i moje serduszko:




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-23 18:57 przez aniaobn.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547430, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.