Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

CarAllowa (offline)

20-06-2014 19:45:45

Warszawa
heyy

Po dośc długiej nieobecności.. chciałam na wstepie powiedziec ze o Was absolutnie nie zapomniałam, po prostu nie mam pojecia jak to sie dzieje ale nie jestem w stanie usiąśc do komputera. Dopiero teraz ( godzina 23,30) mam chwilkę zeby napisac- akurat moje dziecko obudziło sie na karmienie - i wykorzystam ten moment co by choc częśc posta napisac. Aniaobn mnie zmotywowałagrinning smiley heh, chyba myslalami ja sciągnełam! bo juz sobie myslalam o tym ze lekkie przegiecie z mojej strony z tym nie odzywaniem sie i pewnie zaraz sms bedzie "co sie ze mną dzieje" grinning smiley i prosze bardzo, jest;P
generalnie u nas wszystko dobrzesmiling smiley jak wspomniałam wczesniej nie mam kiedy usiąśc i napisac bo jak nie jedno to co drugie coś chce ode mnie, a wieczorem gdy syn idzie spac to przewaznie usypiam z nim i juz nie jestem w stanie napisacsmiling smiley mała rośnie oczywiście, mieliśmy drugie szczepienie jakis czas temu- nawet dobrze to znioslasmiling smiley a gorszych rzeczy, zauwazyłam ze idą jej dolne zebygrinning smiley takze moja panna zanim skonczy 5 miesiecy to pewnie bedzie juz gryzcwinking smiley szybko jej one wychodzą co wcale mnie nie cieszy, ale co zrobic, oby rownie szybko co wyszły nie wypadły. co tam u synka.. hmm.. to juz cieższy temat- jest niegrzeczny, glosny i... mam wrazenie ze zlośliwy. i nie działa proszenie i kary.. z kar to mi sie zaczał ostatnio smiac, ogolnie jestem w pewnych momentach bezsilna co do niego. ztych milszych rzeczy, pojechał z babcią nad morze na 10 dni i mam nadzieje ze troche zpokornieje. nie płacze za mną, ma tam swoją najulubiensza kolezanke, takze jest ok. ja odpoczywam od dziecko a ono ode mnie, jakkolwiek to brzmi, takie cos było nam bardzo potrzebne. ale powiem Wam szczerze ze juz na drugi dzien jego nieobecnosci teskniłam za nim i rano pierwsze co poszłam robic to były płatki dla niego na sniadaniegrinning smiley złapałam sie na tym bo przeciez wcale nie musiałam ich robic- malca nie było w domuwinking smiley
zorganizowalismy, tzn zaklepalismy terminy na chrzcinygrinning smiley heh.. w koncu! wyobrazcie sobie ze nasz synek jeszcze nie ochrzczony- im pozniej tym gorzej było ze zebrac, az w koncu zaszłam w ciąze i robimy podwojne! a co! moze ksiądz nas nie wyrzuci z kościoła za to- bo on jeszcze nie wie ze starszy syn ma 2 lata, wie ze dwojka dzieci ale nie ma pojęcia w jakim wiekutongue sticking out smiley hehgrinning smiley to bedzie niespodzianka.
co u mnie.. u mnie powoli do przodu.. są lepsze i gorsze dnismiling smiley ogolnie nie chce narzekac bo wiem ze zawsze mogłoby byc gorzej.
mama nadzieje ze u Was wszystko ok. ze dzieci zdrowo rosną i pięknie sie rozwijająsmiling smiley
tutaj moja dziunia:




buziole dla Was:*:*:*:*:*










[link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

21-06-2014 20:38:24

Dębiarze
CarAllowa no juz sie martwilam tez, zagdladalam czy cos piszesz ale cisza. ciesze sie ze dzieciaki rosna zdrowo. i ze sobie odpoczywasz od lobuza winking smiley pewnie ze taki maly odpoczynek potrzebny, byleby go tesciowa jeszcze bardziej nie rozpiescila na tych wakacjach winking smiley ale tobie i malej dobrze zrobi taki czas tylko dla was dwuch. sliczna jest winking smiley synek tez smiling smiley zabki mowisz ida. no dosc wczesnie ale dziewczyny tez juz na fb pisaly ze ich dzieciakom tez sie zaczynaja. u nas tylko wielki slinotok :p

pozatym u nas z jedzeniem spokojniej. juz przestalam sie przejmowac. je dosc malo, i duzo mniej niz powinna . ale ladnie przybywa na wadze. i jest radosna i wogole. moze do meza rodziny sie podala i bedzie drobna i niejadek. (nie za bardzo mnie to niejadkowanie cieszy) ale wazy 5800 a ma 3 miesiace. czyli od urodzenia dokladnie dwa kilo przytyla. wiec chyba ok . troche kaszlala i kichala wiec ja wzielam do lekarza , na szczescie to nic powaznego i wszystko czysciutko w srodku wiec troche zpanikowalam z tym jechaniem do lekarza ale uwazam ze lepiej wiedziec niz potem zalowac.
troche sie tez przejmowalam ze mala nie przekreca sie sama, ale w sumie potem poczytalam i do 6 miesiaca ma czas, na brzuszku sie podnosi (jak oczywiscie jest w humorze) a od dwuch dni na boczek lewy sie przekreca i utrzymuje ta pozycje dosc dlugo wiec pewnie w swoim czasie i przekrecanie przyjdzie. stram sie podczas zabawy z nia troche cwiczyc raczki i nozki i wyprzekrecam ja na wszystkie strony, ale tak zeby nie zaczela plakac , zeby sie jej zle nie kojarzylo przekrecanie. i to u nas chyba na tyle.


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

02-07-2014 22:51:57

Ostrzeszów
Cześć dziewczyny!
Na wstępie swojego pierwszego tutaj posta pragne pogratulować wszystkim szczęśliwym mamusiom ich pociech smiling smiley
Teraz coś o mnie- jestem mamą już prawie 7 miesięcznego synka smiling smiley Odkąd zaszłam w ciaze aktywnie udzielam sie na ebobasowym forum. Kiedy urodziłam i poszłam na macierzyńskie spedzam duzo czasu w domu i niedawno powstanowiłam zgłosić fotografie z moim synkiem do ebobasowego konkursu. Niestety aby miec szanse na wygrana trzeba mieć albo dużo znajomych na ebobasie albo mieć szczęscie i spotkać życzliwych ludzi którym może spodobaja sie zdjecia i zechcą pomoc smiling smiley
I tutaj moja prośba do was smiling smiley Podam wam linki do zgłoszonych przeze mnie zdjeć - jeśli wam sie spodobaja i uznacie że powinnismy zdobyc wyróżnienie mam nadzieje ze zagłosujecie - jeśli nie to moze wsrod zgłoszonych zdjec odnajdziecie takie które wam sie spodoba i pomożecie komuś innemu przybliżyc sie do zwycięstwa smiling smiley Nie namawiam - prosze jedynie o minutke i zerkniecie w galerie. Jesli jednak którejś z was spodobaja sie nasze zdjecia to aby zagłosować wystarczy przepisac pod zdj kod do bialej ramki - można głosować 1 raz na 24h wiec jak juz wam sie spodobaja i zechcecie oddać głos prosiłabym o ta minutke dziennie - dodajcie link do zakładek i głosujcie smiling smiley głosowania trwaja do 25 lipca smiling smiley Z gory dziekuje jesli na nas zagłosujecie a jesli spodobaja wam sie zdj kogoś innego to w imieniu innych uczestników również dziękuje i życze samych pięknych chwil z waszymi pociechami!
Oto linki :
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
Nie moga byc w 2 kartach otwarte jednocześnie dwa zdjecia Trzeba włączać po kolei - najpierw jedno później drugie inaczej sie strona zawiesza


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

paulusia1333 (offline)

10-07-2014 14:36:01

kunowo
OMG jak mnie tutaj dawno nie bylo smiling smiley co prawda jestem na biezaco na fb ale nie wszystkie macie tam konta smiling smiley ale w koncu sie udalo... jezu dziewczyny wasze dzieciaczki sa super slodkie i cudowne smiling smiley ojjj ciezko mi teraz bedzie nadrobic wszystko wiec opisze po krotce co u mnie a raczej u mnie i u basiuni smiling smiley mala jest cudowna 20 lipca bedzie miala 5 miesiecy. jest bardzo grzeczna od urodzenia i kazdy sie dziwi ze jak mozna byc takim grzecznym dzieckiem ( oczywiscie jak kazde ma swoje humorki czasem cos boli itp ) ale ogolnie jest super od 3 miesiaca przesypia mi cale nocki od 22 do 7-8 rano smiling smiley po za tym jest super, Michalek uwielbia ja ciagle by calowal przytulal bawil sie sama slodycz. no a teraz w neidziele mamy chrzciny smiling smiley

paulusia1333 (offline)

10-07-2014 14:43:21

kunowo

Ansienn (offline)

08-12-2014 13:36:38

Gdańsk
Witam Was dziewczyny. U Nas wszystko w porzadku, maluszek rosnie zdrowo i dobrze sie rozwija, do wszystkich sie usmiecha ale broi juz za dwoch smiling smiley Szukalam grupyna fb ale znalezc nie moglam. Chcialabym do Was dolaczyc czy ktoras z mamusiek pomoze mi dolaczyc do grupy? Z gory dziekuje smiling smiley
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciatka smiling smiley

Ansienn (offline)

08-12-2014 13:38:35

Gdańsk
Mały śmieszek smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.