Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

magmal23 (offline)

28-03-2014 22:21:42

Dębiarze
No i wyglada na to ze sie wszytkie rozpakujemy przed koncem marca smiling smiley przynjamniej z tych udzielajacych sie czesciej. smiling smiley

filipinka no te jelitka niedojrzale chyba wiekszoci nam tu dokuczaja. mam nadzieje ze szybko poprzechodza. super ze twoj maluch taki zakochany w siostrzycce.

carallowa oby malemu nic sie nie rozwinelo po tych jazdach po przychodniach.


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

29-03-2014 09:13:37

Dębiarze
Witam, nie zdążyłam wczoraj nic napisać co u nas to teraz się pompując skorzystam z okazji.
Wczoraj postanowiłam zrobić Experiment i wrócić do karmienia piersią tylko, chciałam zobaczyć czy mała będzie mieć kółę wieczorem no i czy ilosc pokarmu wzrosla na tyle żeby mala zadowolic. I kolki nie miała, ale cały dzień od 9 rano do 10 wieczorem nie dało jej się uspic, była niespokojna, jakby głodna (chociaż dwa razy odpuscilam i dokarmilam mleczkiem z formuła. Nawet się jej nie dało odłożyć nigdzie bo zaraz był płacz, już myślałam ze mnie zaczyna terroryzować i tylko na rękach chce siedzieć, ale cos ewidentnie ja wzbudzało Gdy sie jej przysnęło ze zmeczenia.
A wieczorem dałam jej mleko w proszku i spokojnie mi 4 godzin Przespała
Już sama nie wiem czym ja karmic, czy mieszac piers z flacha czy nie.
Gdyby nie te moje rozterki z karmieniem to wszysko naprawde było by fajnie. A tak to już opadam z sil probojac jakos dogodzic i nie zaglodzic ta moja kruszynke.
.


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

inexprimable (offline)

29-03-2014 19:00:20

Kraków
magmal23,
ja miałam spotkanie w szpitalu z doradcą laktacyjnym, też miałam problem z przystawieniem małego do piersi.
Pamiętaj, że pokarm będzie wzrastał, na początku musisz cierpliwie przystawiać do piersi nawet co 30 minut- u mnie tak było, teraz spokojnie przesypia 3h. Wiadomo, że na butli prześpi ci dłużej, bo to mleko jest inaczej trawione. Nie zrażaj się do karmienia. Ja pierwszej nocy (nie przespaliśmy 5 minut), tak się męczyłam z młodym, że on płakał i ja płakałam, bo tak się nie mogliśmy w sprawie karmienia "dogadać". Pamiętaj, że jak ona dostaje butle to się rozleniwi bo przecież to łatwo leci, a przy piersi się musi trochę pomęczyć, żeby coś zjeść. Ważne też, że przez pierwsze minuty leci tzn. piciu (2-3minut). A i może być tak, że będzie jadła przez 40 minut z jednej piersi i potem będziesz musiała ją dać na drugą. Napisałam ci to co mi pomogło w tych pierwszych chwilach( sama wahałam się czy będę karmić piersią po tych przebojach). Musisz się zawziąć i to da efekt. U mnie się udało.

Sory, że bez słowa wstępu, ale czytam twój post, wiem jak to jest się stresować bo sama to dopiero co przerabiałam i musiałam napisać smiling smiley

magmal23 (offline)

30-03-2014 01:55:55

Dębiarze
inexprimable, dziekuje za rade. I ze napisalas o tym, troche mi ciezko, bo wlasnie nie wiem czy to kiedykolwiek sie uda. i dobrze wiedziec ze u ciebie sie oplacilo to i moze u mnie. tak jak mowisz musze sie wziac za czeste przystawianie i tyle. bede sie starac smiling smiley
dzis juz dzien lepszy, ale za kazdym razem po piersi dokarmiam 20ml sztucznie z czego zjada tylko polowe, wiec moze moj pokarm wzrasta, dzis w nocy udalo mi sie odciagnac 50ml. teraz nie wiem ile jest bo mala przystawiam odrazu do piersi a potem flacha. do tego dalam jej dwa razy kropelki na brzuszek i chyba dzilaja bo mala spokojniejsza , a wczoraj kolki nie bylo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

30-03-2014 03:00:06

Dębiarze
w koncu udalo mi sie jakies zdjecia dodac. bo z tel probowalam i nic. a przeslac z tel na kompa tez mi sie nie udalo tylko te dwa :






[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

30-03-2014 03:05:00

Dębiarze

Ansienn (offline)

30-03-2014 15:52:15

Gdańsk
Witam wszystkie mamusie smiling smiley
Wszystkim gratuluje wspanialych bobaskow :bebe:
Moj Allanek przyszedl na swiat 16 marca przez cc z waga 3330g. Niestety nie udalo sie urodzic naturalnie, mimo,ze wszystko przebiegalo pomyslnie przez kilka godzin to jak juz mialam skurcze co 2 minuty malemu przy skurczach znacznie spadal puls i niestety szybko musiala byc przeprowadzona cesarka. Najwazniejsze, ze z maluszkiem wszystko jest dobrze no i ze mna rowniez. Dzidziusia karmie piersia i sztucznym mleczkiem. W trzeciej dobie po porodzie maly stracil duzo na wadze i musialam wrocic z nim do szpitala na obserwacje. Chcieli wykluczyc choroby i robili malemu wszystkie badania, ktore wyszly super i co za tym idzie to to, ze maluszek nie najada sie mleczkiem z piersi i musze go dokarmiac. Lekarz zalecil przystawianie do jednej i drugiej piersi a jak maly bedzie marudzil to wtedy flacha, no i tak ciagne caly czas ale przynajmniej wiem, ze Allanek sie najada i co dobre to nadal chetnie ssie piers. To tak w skrocie smiling smiley Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciatka smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-30 15:55 przez Ansienn.

Ansienn (offline)

30-03-2014 15:55:09

Gdańsk
Kochany synus :*
[/url]

CarAllowa (offline)

30-03-2014 19:13:29

Warszawa
Czesc Dziewczynysmiling smiley

Jak tam u Was weekend?smiling smiley w koncu sie pogoda zrobiła i mozna troche na dworku poprzebywacsmiling smiley fakt faktem, ciepło jest tylko na słoncu no alewinking smiley dobre i tosmiling smiley
ostatnio mowiłam ze jestem dumna z synka ze tak ładnie przy wozku chodzi- pochwaliłam go za wczesnietongue sticking out smiley zaczyna sie znów uciekanie i zero posłuchu:/ czasem sie zastanawiam kiedy i czy w ogóle on zmądrzeje i zacznie sie słuchac. o tym co sie w domu dzieje to juz nie wspomne- bo to jest istna masakra i aramgedon!grinning smiley aa no i oczywiscie nie ominał go katar >sad smiley walcze z nim teraz bo zaraz znów beda uszy chore.
mała robi sie coraz bardziej aktywna, duzo mniej spi i jeszcze wiecej chce przebywac na rączkachgrinning smiley taka krolewna z niej sie robiwinking smiley

magmal corcia boska! a jakie ma dluuugie włoskigrinning smiley slicznusia!
te kropelki na pewno cos pomagajasmiling smiley a kolki nie musza byc codzienniewinking smiley i oby jak najrzadziej sie pojawiałay u córcismiling smiley no i oczywiscie nie rezygnuj z przystawiania do piersi tak jak Ci napisała inexprimablesmiling smiley ja np nie miałam takiego problemu- wszyscy sie w szpitalu dziwili ze mam tyle pokarmu bo kilkoro dzieciaków bym obdzielila.

Ansienn kochana, gratulacje oczywiscie!smiling smiley
synek sliczny!fajnie ze sie odezwałas i pochwalilas swoim dzidziusiemwinking smiley
czasem trzeba dogarmic zeby dzidzia była najedzona!smiling smiley najwazniejsze ze wszystko u niego jest ok!
odzywaj sie w miare mozliwosci!winking smiley

filipinka kochana, to myslisz ze po nabiale mecza gazy córcie?
fajnie ze synek sie cieszy z rodzeństwa!smiling smiley

youknowho ojj i jutro Twoj wielki dzien!smiling smiley
trzymamy kciuki oczywiscie!!!smiling smiley i czekamy na relacje jak juz bedziesz powinking smiley

inexprimable to sie tez z synkiem nameczyłas na poczatkusmiling smiley ale wazne ze sie nie poddałas. nie ma co rezygnowac od razusmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.