GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

Elizabet1204 (offline)

18-07-2013 18:12:06

Cytuj
agnieszka_chojecka
postanowiłam że będę robić zdjęcia brzuszka żeby potem miec pamiątkę jak rosłamsmiling smiley A to fotka z 18 tyg:
[static.ebobas.pl]
No pięknie rośnieciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

18-07-2013 18:39:23

Wrocław
Cytuj
aga8922
elizabetjajko i fasolke ja mialam wczoraj i kalafiorek smiling smiley
Agnieszko ja teraz mam fajnie u mamusi jak mi sie nie chce to leze a ona robi obiad hihi takiej to dobrze smiling smiley

u nas zawsze jak jest jajko sadzone z ziemniaczkami to albo sałata albo kefir (w zależności od pory roku winking smiley Dzisiaj był barszcz bialy z ziemniakami. Ostatnio jestem zalatana przez szykowanie do wyjazdu, więc i z obiadkami się nie wysilam;

No i chyba mam ten sam problem co niektóre z was. Jeszcze nie wiemy na 100% ale prawdopodobnie będzie druga dziewczynka, jakoś mi dziwnie z tą myślą. Ale wydaje mi się, że trzeba się z nią oswajać. Mówię do męża że będzie miał babiniec, a on na to najwyżej będę nalegał smiling smiley

A na podwieczorek będę zaraz wcinać kukurydzę.


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

18-07-2013 18:47:47

Ja obstawiam Felicja, może się wydac komuś dziwne, ale mi jakoś pasuje... Elizabet1204 zabawne, że o to pytasz, bo przyszły tatuś w pewnym momencie mówi "o! a może Kaja?" grinning smiley
Na razie spisaliśmy listę 9 imion, które nam się podobają. Córcia obstawia Łucję koniecznie smiling smiley Mówi, że tylko takie jej pasuje.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

18-07-2013 18:50:21

Wrocław
Cytuj
aga8922
No same mamy slicznotki smiling smiley nam dzis mamusia zakupila sliczne body w paseczki dla synka w cocodrillo z 40 zl na 19 smiling smiley a w przyszlym tyg wybieram sie do miasta czegos poszukac, zoorientowac sie jak to z cenami wyglada smiling smiley

no i ekscytujecie się zakupami, a u nas jak będzie dziewuszka to po zakupach, bo mam wszystko po młodej sad smiley


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

18-07-2013 19:09:11

Białystok
Fajne foteczki i fajny brzusio Agussmiling smiley
Tak jak pisałam,u mnie jest taki tłusto-ciążowy i tylko jak naloze dobre gatki to ladnie wyglądawinking smiley
Mój kupil mi kolejne pareo-tysiac razy lepsze niż moje biedronkowethumbs upJego to tylko na zakupy wysylactongue sticking out smiley
No i zrobil obiadek.Oprocz fasoli,ziemniaczka i pomidorka opindolilam również schabowego.


[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

18-07-2013 19:43:26

Mężczyźni fajni potrafią być.

A ja się zorientowałam, że wszystkie ciążowe zdjęcia, które mam są tylko z brzuszkiem. Od połowy ud do piersi.. to musi się zmienić! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

18-07-2013 20:39:47

Ostrów Wlkp
U nas wlasnie trwa uczta grilowa mmm boczek, kielbacha, filet z kurczaka normalnie wyzerka Tobiasz odrazu kopie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

18-07-2013 20:43:48

Wrocław
Aguś brzuszek śliczny masz, a i ty w ogóle szczuplutka jesteś smiling smiley


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

18-07-2013 21:02:55

Bydgoszcz
agnieszka SUPER BRZUCH, fajnie w ogóle sie prezentujeecie jako ciąża
colaja bo jak sie odwalisz na ta porodowke to Cie rodzina nie pozna smiling smiley tylko bez zdjęć sie nie obejdzie smiling smiley.
elizabet gratulacje udało sie i ślicznie laseczki wygladacie.
monte po uszach od mnie dostaniesz jak nic bo śliczna dziewczyna z Ciebir i wcale na wieloryba nie wygladasz za jakiego sie masz. takie głupoty piszesz, ze juz mi w głowie powstał obraz nie wiadomo jakiej grubej kobiety, osiem pobdrodkow i twarz nie mieszczące sie w kadrze!!!!!
Widac Solarka rządziła smiling smiley smiling smiley smiling smiley czekolada smiling smiley.
justaszek czekamy na Ciebie. Poszukać jaka słit foteczeksmiling smileysmiling smileysmiling smiley
A imię na pewno nie typowe, tak szukam jakiejś felicji w pamięci i cos mi sie kojarzy ale nie moge dobie przypomnieć kto miał tak na imię.
aga ale mi zrobiłam ochotę na grilowania karkowke ... Mmm i skad ja teraz ja wytrzasnesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-18 21:10 przez Insonia.

Insonia (offline)

18-07-2013 21:14:41

Bydgoszcz
Beti byłaś juz u lekarza na wizycie?
Ale mam dopisać Ci córkę czy jeszcze sie wstrzymać bo tak niepewnie napisałas o następnej kobiecie w rodzinie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-18 21:15 przez Insonia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.