GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

Elizabet1204 (offline)

18-07-2013 15:56:01

Cytuj
Insonia
Ja porobiłam, co miałam do zrobienia i też się już lenięsmiling smiley
Na allegro oglądałam łóżeczka, pościele, kombinezony na zimę...i oczopląsu dostałamgrinning smiley
Ja to chyba już na pamieć znam te działy smiling smiley. Znalazłas coś co Cie zaintresowało bardziej?
no właśnie nie wiem czy osobno łóżeczko i pościel z wypełnieniem, czy cały komlet ... jeszcze też chcemy pojeździć po sklepach porównać cenywinking smiley
Myślałam, ze mamy łóżeczko ale nie możemy go znaleźć, a nie pamiętamy z mężem czy je oddawaliśmy, więc kolejny wydatek...a trzeba jakoś te koszta rozsądnie zaplanować, ehsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

18-07-2013 16:08:07

Bydgoszcz
No pewnie, że trzeba bo to wydatek nie lada. Co niektórym panom się wydaje, ze robią zakupy w dwa miesiące jak np. mojemu. Jak by nie ja to pewnie tak by zrobił...eh.
Wiesz co ja chyba wole komplet ale też jak Ty będę robić. Juz znam ceny na allegro i teraz zostaje rozpoznanie na mieście smiling smiley.
A już napewno taniej wychodzi łóżeczko z materacem i szczerze wątpie, ze beda tańsze w sklepie...
Musisz mieć duży dom skoro taki drobiazg jak łóżeczko Ci zagineło grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Elizabet1204 (offline)

18-07-2013 16:10:39

Cytuj
Insonia
No pewnie, że trzeba bo to wydatek nie lada. Co niektórym panom się wydaje, ze robią zakupy w dwa miesiące jak np. mojemu. Jak by nie ja to pewnie tak by zrobił...eh.
Wiesz co ja chyba wole komplet ale też jak Ty będę robić. Juz znam ceny na allegro i teraz zostaje rozpoznanie na mieście smiling smiley.
A już napewno taniej wychodzi łóżeczko z materacem i szczerze wątpie, ze beda tańsze w sklepie...
Musisz mieć duży dom skoro taki drobiazg jak łóżeczko Ci zagineło grinning smiley
hahaha, no mały nie jest, takie rzeczy trzymamy na strychu ale mąż myślał, ze może do piwnicy dał, ale tam też go nie ma...smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

18-07-2013 16:11:51

monteblack (offline)

18-07-2013 16:14:00

Białystok
Ja jeszcze gonie ostatnia pralke,bo mam zamiar jutro na spokojnie się wyprasować i spakowaćwinking smileyObiadek gotowy-szparagowa,ziemniak w mundurku i pomidoreksmiling smileyOczywiście dla mnie bo moja glodzilla sobie cus będzie pichcićsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

18-07-2013 16:14:30

Bydgoszcz
Może jeszcze poszukaj w zakamarkach Swojej willi żeby omineły Cie niespodzianki smiling smiley. radość


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-18 16:14 przez Insonia.

monteblack (offline)

18-07-2013 16:14:50

Białystok
No i ni ma nowego suwaczka...


[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

18-07-2013 16:16:18

Bydgoszcz
Cytuj
monteblack
No i ni ma nowego suwaczka...

Monte no to musiałaś nie zapisać.
Spróbuj jeszcze raz ale zapisz.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


monteblack (offline)

18-07-2013 16:21:26

Białystok
Proba generalna syneczkowego suwaczka winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.