GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

anasir (offline)

18-07-2013 09:53:39

Kraków
OJ TAK JAK PISZE COLAJA JA W RAJUMr. Green TYLKO POWIEM WAM ŻE AŻ STRACH SIĘ PRZYZNAĆ NIE WIEDZIALAM ŻE PO 17LATACH MAŁUZEŃSTWA TAK BĘDE TĘSKNIĆ ZA Mmłody kozak


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

18-07-2013 09:53:43

Ostrów Wlkp
A moj synek chyba lubi sloneczko wyszlam na podworek usiadlam w sloncu - oczywiscie zasloniety brzuszek i maly zaczal sie taj wieercic ze szok smiling smiley no i musze stwierdzic ze madry z niego chlopiec wczoraj kopnal mamusie ja odpukalam a on znow smiling smiley tak szybko kojarzy co robic ze jestem w szoku smiling smiley
monia z praca jest ciezko, ja akurat mialam szczescie tam gdzie odbywalam prakryki odrazu zostalan na stazu i teraz juz 5 rok pracy leci wiec jesten zadowolona, trafilo mi sie smiling smiley w ogole u nas to najlepszy salon kosmetyczny w okolicy wiec z zarobkow tez jestem zadowolona, tylko teraz laba tyle czasu moje klientki o mnie zapomna sad smiley
colaja mam nadzieje ze to tak jak u mnie fizjologia i te twardnienia poprostu sa a nic z szyjka nie dzialaja smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

18-07-2013 09:55:53

Ostrów Wlkp
anasir wzruszajace takie wyznanie smiling smiley powiedz mu o tym niech sie chlop ucieszy smiling smiley ja jak mojemu na skype mowie ze tesknie to mu sie oczy szkla i jak zawsze raz na jakis czas slyszalam ze mnie kocha to teraz codziennie smiling smiley odleglosc czasem dobrze dziala smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

18-07-2013 09:56:41

Kraków
DZIŚ MAMY MEGA UPAL JAK WSTANĄ MOJE SPIOCHY TO JEDZIEMY NA BASENMr. Green
CZUJE SIĘ OK BIORE TE LEKI CO KAZAŁ I ZOBACZYMY CO POWIE 8SIERPNIA BO MAM WIZYTEprzewracjący oczami
TUTAJ BUDZE SIĘ TYLKO RAZ KOLO 2 W NOCY DO WC A W KRAKOWIE TO I Z 5:neutral:


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

18-07-2013 09:59:05

Kraków
Cytuj
aga8922
anasir wzruszajace takie wyznanie smiling smiley powiedz mu o tym niech sie chlop ucieszy smiling smiley ja jak mojemu na skype mowie ze tesknie to mu sie oczy szkla i jak zawsze raz na jakis czas slyszalam ze mnie kocha to teraz codziennie smiling smiley odleglosc czasem dobrze dziala smiling smiley
HEHE NIE SIEDZE Z NIM NA SKEYPIE ALE DOSTAJE CZUŁE SMS LOLALE NAPRAWDE DAWNOO TAK NIE MIAŁAM ZAWSZE MÓWIŁAM NIECH JEDZIE NA MIESIĄC GDZIE DO PRACY CHYBA RACZEJ NIE CHCIAŁA BYMzarumieniony


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

18-07-2013 10:28:30

Cytuj
anasir
OJ TAK JAK PISZE COLAJA JA W RAJUMr. Green TYLKO POWIEM WAM ŻE AŻ STRACH SIĘ PRZYZNAĆ NIE WIEDZIALAM ŻE PO 17LATACH MAŁUZEŃSTWA TAK BĘDE TĘSKNIĆ ZA Mmłody kozak
Ładuj akumulatory i baw się, cieszę się, ze tak fajnie spędzacie czassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

18-07-2013 10:32:33

A ja sobie przerwę w pracach domowych zrobiłamsmiling smiley
Obiadu za bardzi dziś nie robię, córcia u babci a ja mam wolne od gotowania, mąż późno z pracy wróci i mówił, ze kaszankę sobie na kolację zrobi a ja jak mi się coś zachce to coś sobie przygotujesmiling smiley
Może jajko sadzone i fasolka szparagowa, zobaczymysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

18-07-2013 10:57:05

Ostrów Wlkp
elizabetjajko i fasolke ja mialam wczoraj i kalafiorek smiling smiley
Agnieszko ja teraz mam fajnie u mamusi jak mi sie nie chce to leze a ona robi obiad hihi takiej to dobrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

18-07-2013 11:14:42

Białystok
Hehe ja fasolke,czeresnie i kalafiorka mam prawie codzienniegrinning smileyCiazowa fazka zywieniowasmiling smiley
Dzien dobry tak w ogolesmiling smiley
Ja od rana na nozkach.Dzien zaczelam od kolejnej rozpierduchy w garderobie.Duzo rzeczy za dużych,jszcze więcej za małych a wsio lezy w chacie bez sensu.Moj był przy moich przymiarkach i mowi mi,ze wyzgrabniałam w tej ciąży a brzuszek mi pasujesmiling smileyMiod na moje tłuste uszy,hihi,bo ostatnio czuje się jak wielka torba.Jestem raczej z tym wielkich ale płaskich,a teraz jak mi brzuch rosnie,to robie się taka kulka,i nie mogę się do tego przyzwyczaićsad smiley
Mój cus ostatnie dwa dni za bardzo się nie rusza...Albo mi ucieka to mrowienie...Bylam tez w Biedrze,kupilam chuste,moze być-za 15 zl nic lepszeg bym nie znalazła.A wieloryba nad morzem i tak nic nie upiększygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

justa (offline)

18-07-2013 11:40:03

Witam

Monteblack jaki wieloryb kobito przewracjący oczami

Anasir fajnie, że urlop udany i tęsknota odżyła radość, oj mój G. jak czasem ma zlecenie gdzieś dalej i musi wyjechać to tęsknie strasznie, on też i choć jesteśmy 10 lat po ślubie to potrafi z W-wy 410km przejechać spędzić z nami późny wieczór i noc a rano wraca z powrotem, szczerze to nie wyobrażam sobie sytuacji, że któregoś dnia miałby wrócić do domu po pracy i mnie nie objąć i pocałować, no cóż my dla siebie jesteśmy jak powietrze i oby tak zostało przewracjący oczami

Colaja braku snu nie zazdroszczę bo mam to samo, po kilka razy w nocy się budzę, na łóżku się rzucam a rano jak pobita wstaję diabełek

wczoraj do mamy pojechałam urodzinki miała to z życzeniami wpadłam i przy okazji dzień lenistwa mi wpadł, bo mama obiadek zrobiła, ciastem karmiła i nic robić nie kazała Mr. Green

a propos zakupów, w poniedziałek w tesco byłam i przeceny na ubranka dzieciowe były, więc pierwsze ubranka dla małego zakupiłam, za trzy pak pajacyków zamiast zapłacić 55zł to dałam 38zł, za komplet pajacyk, body, śliniaczek, czapeczka 34zł obniżone z chyba 45zł, i buciki śliczne białe 14zł z 24zł, pamiętam, że przy Krzysiu bardzo lubiłam markę F&F z tesco te ciuszki były w miarę wytrzymałe i ładne, teraz co prawda za wiele tam nie poszaleję bo z takich ciuszków sporo mi pozostawało po starszym smyku, za to skupić się musze na typowych ubrankach typu koszule, spodnie, dresiki itp. bo tych coś mało mam w zapasie przewracjący oczami

ech mam dziś w planie sprzątanie łazienki, ubikacji i kuchni ale żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce przewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-18 11:41 przez justa.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.