GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

monteblack (offline)

09-07-2013 12:41:54

Białystok
No Ty to chudzinka jesteś Insonia...


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

09-07-2013 12:59:25

Ostrów Wlkp
Dziewczyny az sie poplakalam przed chwilka moje malenstwo dalo o sobie znac mocniej niz dotychczas smiling smiley narazie czulam delikatne trzepotanie a dzis jakies 15 min temu w tym miejscu gdzie jest dziecko poczulam tak jakby trzepotanie i delikatny ruch taki inny niz zawsze nawet mozna to nazwac delikatnym kopniaczkiem teraz jestem pewna ze to dziecko smiling smiley tteraz tak mysle czy te twardnienia od pierwszych ruchow sie nie robia hmm


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

09-07-2013 13:13:38

Bydgoszcz
Monteblack nie wiem czy chuda... Przy 175 cm waze 60,5 to chyba nie jest tak złesmiling smiley
Aga fantastyczne wieści! No to juz maluszek sie rozruszal na dobre u mamy smiling smiley. Alez Ci zazdroszczę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


aga8922 (offline)

09-07-2013 13:16:03

Ostrów Wlkp
Nie wiem czy to nie za szybko na 1 ciaze ale jestem pewna ze to malenstwo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

09-07-2013 13:18:39

Białystok
Insonia--->dla mnie jesteś szkieletorsmiling smiley60,5 kg to ja w przedszkolu wazylamgrinning smiley
Agus Adas sliczne imiewinking smileyTylko u mnie imie dla synka skreślony bo bylby junioremwinking smiley
Wiecie co?Ja co tydzień wrzucam sobie w googlaka tydzień ciąży i czytam co tam maluch odpierdziela i na każdej stronce p-wsze co pisza to o bolach plecow w tym okresie...Kregoslup się wygina,srodek ciezkosci przenosi...Wiezadla rozluzniaja...
Wstawilam obiad...Z jedna noga na taborecie,zeby nie bolało ale udało sięwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

09-07-2013 13:56:17

Warszawa
Cytuj
aga8922
Dziewczyny az sie poplakalam przed chwilka moje malenstwo dalo o sobie znac mocniej niz dotychczas smiling smiley narazie czulam delikatne trzepotanie a dzis jakies 15 min temu w tym miejscu gdzie jest dziecko poczulam tak jakby trzepotanie i delikatny ruch taki inny niz zawsze nawet mozna to nazwac delikatnym kopniaczkiem teraz jestem pewna ze to dziecko smiling smiley tteraz tak mysle czy te twardnienia od pierwszych ruchow sie nie robia hmm
ale super! Zapamietaj ten dzień i powiedz lekarzowi


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

09-07-2013 14:21:31

Wrocław
Ja dla chłopaka chciałam Gabriel, ale mojemu mężowi się nie podoba sad smiley
A dla dziewczynki Aleksandra winking smiley


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

blondii1985 (offline)

09-07-2013 14:22:54

Mysłowice
Hej dziewczyny smiling smiley My jeszcze nie-wiemy co urodzę, z jednej strony licze na dziewczynke imie juz mam wybrane i mąż nawet nie protestuje hee będzie Aleksandrasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

09-07-2013 14:26:20

Ostrów Wlkp
Cytuj
agnieszka_chojecka
ale super! Zapamietaj ten dzień i powiedz lekarzowi
agus zapamietam napewno smiling smiley a Ty juz cos czujesz?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

blondii1985 (offline)

09-07-2013 14:34:17

Mysłowice
Colaja ja jestem praktycznie tak jak Ty w 19tc a lekarz mi jeszcze nie powiedział co będę miećsad smiley może sie dowiem na prenatalnych mam je za 2 tygodnie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546270, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.