GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

anasir (offline)

07-07-2013 09:12:14

Kraków
Cytuj
monteblack
https://ebobas.pl/galerie/zobacz_zdjecie/116585?utm_source=ebobas_gallery&utm_medium=bbcode_photos&utm_campaign=bbcode_photos">
ŚLICZNY BRZUSIOMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

07-07-2013 09:15:38

Białystok

anasir (offline)

07-07-2013 09:38:58

Kraków
Cytuj
monteblack
the finger smiley
widzisz udało sięMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

07-07-2013 09:48:33

Ostrów Wlkp
monteblack super brzuszek smiling smiley a zmiany niestety wszystkich nas dotknely ja nigdy w domu nie siedzialam ciagle praca, cos a teraz... l4 wrr tak to juz jest kochana smiling smiley
Kurcze od wczoraj zaczelam brac prenatal classic wit i mam takie wzdecia ze nawet przez noc mi nie przeszlo chyba od tych tabletek hmmm brzuch twardy jakby peknac mial az boli i ku.. jakas czarna hehe miala ktoras z was tak po wit?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

07-07-2013 09:58:31

Białystok
Agus ja probowalam to brac,ale jak dwa razy puscilam pawika piana to przestalam...


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

07-07-2013 11:41:25

Ostrów Wlkp
Kurdr juz sie martwie bo to twardnienie nie przechodzi wzielam nospe ale i tak czuje napiecie... mam nadzieje ze to nie stawianie brzuszka. W pon mialam badanie i moja szyjka byla sliczna wiec.. ehh


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

07-07-2013 13:09:16

Warszawa
Cytuj
Insonia
agnieszka zastanawiamnie cos jeszcze juz od jakiegoś czasu. Z tego go sie orientuje mamy termin w tym samym dniu tj. 27.12 i co za tym idziemy w łeb w łeb z tygodniami ale Twoj suwaczek pokazuje, ze masz 174 dni do poradu, a ja 172..dziwne, co?. Wiem, ze to nie istotne ale tak mnie to intryguje i nie mogłam sie nie zapytac smiling smiley

wiesz co mnie też to zastanawia. Nawet wchodziłam jeszcze raz i tworzyłam suwaczek od nowa ale nic to nie zmieniło. Ja bardzo chciałam o styczeń się ,,otrzeć" ale sądze że chyba nie da rady - będzie grudzień jak nic.
U mnie brzuchal rośnie. Nawet teściowa mi powiedziała że jak na tem czas to mam duży brzuch, wg niej jeszcze nie powinno tak być widać jak jest u mnie. Ale i tak to się wszyscy cieszymy. Teraz to jak wstaje rano to jest taki sam jak i wieczorem więc to nie brzusio spożywczy...smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

07-07-2013 13:18:26

Warszawa
Cytuj
aga8922
monteblack super brzuszek smiling smiley a zmiany niestety wszystkich nas dotknely ja nigdy w domu nie siedzialam ciagle praca, cos a teraz... l4 wrr tak to juz jest kochana smiling smiley
Kurcze od wczoraj zaczelam brac prenatal classic wit i mam takie wzdecia ze nawet przez noc mi nie przeszlo chyba od tych tabletek hmmm brzuch twardy jakby peknac mial az boli i ku.. jakas czarna hehe miala ktoras z was tak po wit?

wiesz co nie znam tych wit. Ale to ci lekarz polecił te akurat? Ja biore Femibion natal 2 z DHA - jest przeze mnie nie odczuwalny ale za to dla kieszenie tak bo na 30 dni kosztuje ponad 50 zł.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

07-07-2013 13:47:00

Bydgoszcz
Dzien Dobry wszystkim smiling smiley
No monteblack widzę, ze po trudach udało sie smiling smiley. Świetny brzuchol, od razu widac ze ktoś tam rośnie smiling smiley.
Nie przejmuj sie ja tez mam takie dni pełnych wątpliwości, obaw, złości itp. Plus hormony, pierwsza ciaza, troche meskiego gadania i płacz gotowy... Trzymaj sie dzielnie i uszy do górysmiling smiley.
aga ja biorę Femibion Natal 2 z DHA (witaminy plus kwasy omega) teraz bo po tych prenatal moj organiz nie reagował dobrze... Moze to nie chwilowe, wazne zeby nie bolało.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Insonia (offline)

07-07-2013 13:49:49

Bydgoszcz
agnieszka_ ja tez tworzyła. Nowy ale juz jakiś czas temu i mi tak samo wyszło, a wczoraj sie wkurzylam i polaczylam na piechotę, wychodzi 174 dni smiling smiley no pa licho smiling smiley.
No ja wyglądam jak bym przytyla troche i tyle, nie wyglada to na ciazowe brzuch no chyba, ubiore obcisle ciuch to ok , widac, ze ciazowka. Ostatnio moj mnie o pieprzyl bo zaczęłam panikowac, ze moze cos nie tak bo ten brzuch mi nie rośnie na szczescie skutecznie smiling smiley i juz sie tym nie stresuje tak bardzo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-07 13:54 przez Insonia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.