GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

aga8922 (offline)

07-07-2013 14:05:42

Ostrów Wlkp
Mi lekarz w ogole nie zalecil wit ale chcialam sprobowac, dzis juz nie wezme, jutro i zobacze. Troche mi twardnieje btzuch nadal ale nospa zaczyna dzialac. A moze to zwykle wzdecia smiling smiley
Brzuch to chyba indywidualnie rosnie, moj tez wszyscy mowia ze duzy jak na ten tydz ale to pewnie przez to ze szczupla jestem gdzies sie te 10 cm maluszka musi pokazac hihi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

07-07-2013 20:08:02

Wrocław
Cytuj
anasir
Ja nie śpie tylko gonie do nich do pokoju bo jest taka burza że matkowielkie oczya ci się bojąpłacz
beti a co ty w wekend bedziesz robić zamiast odpoczywaćprzewracjący oczami
super że z dzidzią okMr. Green

weekend to mało, że gotowanie i sprzątanie to jeszcze prawie cały dzień biegania za córą... Dzisiaj byliśmy nad zalewem pod samym miastem, albo już teraz to w mieście... Młoda zachwycona bo była masa dzieciaków, huśtawki, zjeżdżalnie, domki, piasek i brodzik dla dzieci..... tylko musiałam za nią się nieźle nabiegać.... Ale widząc radość dziecka to warto smiling smiley


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

07-07-2013 20:20:49

Wrocław
Cytuj
agnieszka_chojecka
monteblack super brzuszek smiling smiley a zmiany niestety wszystkich nas dotknely ja nigdy w domu nie siedzialam ciagle praca, cos a teraz... l4 wrr tak to juz jest kochana smiling smiley
Kurcze od wczoraj zaczelam brac prenatal classic wit i mam takie wzdecia ze nawet przez noc mi nie przeszlo chyba od tych tabletek hmmm brzuch twardy jakby peknac mial az boli i ku.. jakas czarna hehe miala ktoras z was tak po wit?

wiesz co nie znam tych wit. Ale to ci lekarz polecił te akurat? Ja biore Femibion natal 2 z DHA - jest przeze mnie nie odczuwalny ale za to dla kieszenie tak bo na 30 dni kosztuje ponad 50 zł.

ja też biorę od czasu do czasu te witaminki, ponieważ nie zawierają żelaza; jak brałam w poprzedniej ciąży prenatal to też miałam dziwne objawy...


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

07-07-2013 20:56:11

Bydgoszcz

beti_cz (offline)

07-07-2013 20:56:34

Wrocław

Insonia (offline)

07-07-2013 20:59:49

Bydgoszcz
Ależ masz fajną córe smiling smileysmiling smileysmiling smiley jakie fajne kucyki smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Brzuch...zazdroszcze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Elizabet1204 (offline)

07-07-2013 21:04:07

Witajcie dziewczynkismiling smiley
Pamiętam o was ale nie mam teraz czasu zupełnie...ale za parę dni wrócę i jeszcze będziecie mnie mieć dość, hihiwinking smiley

Śliczne fotki dziewczyny wstawiłyście, takie szczupłe jesteście a ja przy was jak wieloryb, więc aż wstyd zdjęcie wstawiaćeye rolling smiley

We wtorek mam wizytę i usg połówkowe i już mnie nerwy szarpią:neutral:

Miłego wieczorkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

07-07-2013 21:07:40

Wrocław
Cytuj
Insonia
Ależ masz fajną córe smiling smileysmiling smileysmiling smiley jakie fajne kucyki smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Brzuch...zazdroszcze smiling smiley

córa wyrosła na piękną i zdrową dziewczynkę mimo wcześniactwa.... a brzuch duży bo ponoć mały odstęp między urodzeniem Weronisi, a obecną ciążą i mięśnie dobrze się nie zregenerowały.... zastanawiam się jaki będzie pod koniec ciąży winking smiley


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

07-07-2013 22:49:42

monteblack piękny brzusioo... widać ze ciązowywinking smiley Rozumiem cię wątpliwościami , tez przed urodzeniem Kuby miałam inne zycie o 360stopni .. i nagle okazało sie że sprawdzam sie jako mama ale był moment ze o wszytsko z mężem były stracia i wydawało mi się że rola zony to nie dla mnie . Kuba ma 3 lata i wszytsko sie juz ułozyło , choć jak sama widzisz od nowa są starcia bo ja ciagle przezywam poronienie a mój M juz stara sie o tym zapomniec < a bynajmniej nie myśleć> a ja ciagle wyję wieczorami i mu o tym przypominam i są kłótnie ...;/ niestety nikt tego nie zrozumie ani nie odczuje tak jak ja .. Dlatego bądz silna . Napewno będą wzloty i upadki ale urodzenie maleństwa to jedno z najwspanialszych chwil w życiu... !! :-)pozdrawiam


Beti masz sliczny brzuszke ... też juz taki prawie miałam sad smiley aż mi go brakuje < no i się rozklejam > sad smiley płacz córcia śliczna i do taty chyba podobnasmiling smiley a ile miała punktów Apgar po urodzeniu...????????????????? skoro była wczesniakiem ...??

Insonia widze że moja reszta danych cniknęła z tabelki , może calkowicie mnie wymaż bo i tak niema dla mnie sensu .. i tak juz grudniówka nie zostane roku 2013 ... a zostałam z Wami z Senstymentu ..


Lece spać bo znowu sie rozklejam jak co wieczór mysląc o Moich Aniołkach w Niebie ...sad smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

07-07-2013 23:44:04

Kraków
foty śliczneMr. Greeni te kucuki obłędneradość
Ja jestem u taty i zostaje na pare dni najlepsze jest to że nie moge spać bo nie u siebiepłacz
chyba że hmmm nie ma mnie kto przytulićprzewracjący oczamiLOL


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.