GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

aga8922 (offline)

26-06-2013 19:13:33

Ostrów Wlkp
Colaja równiez się cieszę, że wszystko ok smiling smiley Ja idę w poniedziałek już też się boję, jeszcze ten pęcherz się przyplatał..
Kasia fajnie, że szczęśliwie dolecialaś, to najważniejsze.
Anasir powiem Ci, że obiadek u teściowej był wyśmienity, potem deser, kawusia no palce lizać smiling smiley
Trochę nawet po furaginie pęcherz mniej boli więc się cieszę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

26-06-2013 20:28:18

Kraków
Cytuj
aga8922
Colaja równiez się cieszę, że wszystko ok smiling smiley Ja idę w poniedziałek już też się boję, jeszcze ten pęcherz się przyplatał..
Kasia fajnie, że szczęśliwie dolecialaś, to najważniejsze.
Anasir powiem Ci, że obiadek u teściowej był wyśmienity, potem deser, kawusia no palce lizać smiling smiley
Trochę nawet po furaginie pęcherz mniej boli więc się cieszę smiling smiley
no to superMr. Green
colaja superowo że wszystko okibuziak od dziecka
a nasza moniaprzewracjący oczami
Ja dzwoniłam do gina mam poleżeć jak nie przejdzie mi mam podjechać do szpitaa ma dyzurpłacztak mi spadło cisnienie ze nie funkcjonuje kreci mi się w głowie kazał mi wypić słabą kawe ledwo ją łykłam bo mnie cofalo:neutral:leże i zobaczymyprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

26-06-2013 20:52:32

Dziewczyny to kieniec mojej przygody i dzidzisad smiley serduszko juz nie bije............ sad smiley wyje cały czas...!!!!!!




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ancia1986 (offline)

26-06-2013 20:55:27

uuu...anasir co sie dzieje??Lepiej ci po tej kawie??

Cytuj
colaja
Jestemsmiling smiley
Po wizycie - miałam na 15:30 - jestem teraz.
Lekarz stwierdził, ze jest wszytsko super, że niby szyjka obniżona ale szczelnie zamknięta i cudna.. hmm no nie wiem jak może być cudna.
Mogę sobie spacerować ale z umiarem i z głowąsmiling smiley Kazał mi przyjść znowu do siebie za 2 tygodnie - wtedy będę już po USG genetycznym (mam za tydzień - i już stresa) i wtedy zadecyduje co dalej, czy pozwoli mi wrócić do pracy chociaż na chwilę... ale jak to ujął - marne szansę, bo po co mam się stresować....
MOże i racja? Chyba mi sie nie chce chodzić do pracy - szczególnie w leciesmiling smiley
Na anemię mam narazie Chela ferr forte i za 2 tyg mam zrobić morfologię i zobaczymy czy spada dalej pomimo takiego łykanego czy stoi czy wzrasta - mój organizm jest dziwny i nie przyswaja takiego łykanego... bardzo ciężko mu to idzie ale może ten jakoś pójdzie.
Jeszcze Wam powiem, że od 2 dni czuję małegosmiling smiley Dość regularnie ok godziny 17-19 jak sie ułożę tak w pozycji półleżącej, półsiedzącej nie na boku tylko na plecach. Wtedy czuję lekkie przemieszczania tam w środku - nie widać na zewnątrz ale czujęsmiling smiley
ciesze sie ze wszytsko jest ok smiling smiley Troszke ci zazdroszcze ze juz czujesz ruchy malego smiling smiley Malego? Czy to oznacza ze to chlopaczek jest? Tu jest tyle watkow,ze wybacz jesli juz pisalas o plci winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

dzidzia13 (offline)

26-06-2013 20:55:58

Radom
Cześć dziewczyny smiling smiley Od jakiegoś czasu mobilizowałam się do zalogowania smiling smiley i udało się. Jestem w 16 t ciąży jak narazie dobrze się czuję. Choć przed każdą wizytą mam mału stres czy wszystko jest ok. Pozdrawiam wszystkie mamy smiling smiley

ancia1986 (offline)

26-06-2013 20:58:15

monika8700 tak mi przykro sad smiley Uwierz mi,łzy same leca mi po policzkach. Jestem z wami. Trzymajcie sie!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

dzidzia13 (offline)

26-06-2013 21:05:54

Radom
Monika 8700 nie ma słów jakimi można w takim momencie pocieszyć sad smiley Trzymaj się !!!!

Paulina88 (offline)

26-06-2013 21:16:35

Będzin
beti_cz Kalendarzyk działa,dziękuje Ci serdecznie za pomoc :*

monika8700 po przeczytaniu Twojego posta same łzy mi poleciały, to straszne ale trzymaj się jakoś sad smiley


aga8922 (offline)

26-06-2013 21:17:12

Ostrów Wlkp
Monika tak mi przykro sad smiley jak to się mogło stać ;((


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

26-06-2013 21:17:27

Dziewczyny nikomu tego nie zycze co czuje teraz ..sad smiley


Colaja dobrze że u Ciebie wszytsko okej ..

Będę do Was zagladac i pisac z Wami jesli mozna bo bardzo Was polubiłam .



sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547960, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.