GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

beti_cz (offline)

26-06-2013 12:03:18

Wrocław
Młoda miała katar jeszcze zanim poszła do żłobka i tam pociągnęło ją do dna... dwa tygodnie w domu, antybiotyk. Później poszła do żłobka, po dwóch dniach straszny nawrót choroby, więc do końca tygodnia siedziała w domu. Później ją wysłaliśmy i stwierdziliśmy, że musi to rozchodzić. A najbardziej pomogła nam pani dr laryngolog i inhalacje jakie zleciła.

Ale znajomej syn nie ma kontaktu z dziećmi, nie chodzi do żłobka i przechodzą to samo od dłuższego czasu. To ponoć jakaś zaraza typu wirus i można go złapać wszędzie. Aż się boję iść dzisiaj do lekarza na kontrolę, żeby znów czegoś nie złapała.


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

26-06-2013 12:05:54

Ostrów Wlkp
No możliwe dziewczyny i chyba już nie będę tego przeciągać wezmę jedną furaginę i wieczorem drugą napewno taka dawka bedzie lepsza niż faktycznie jeszcze gorsze zapalenie.. Trudno najwyzej lekarz mnie w poniedziałek wyzwie ehh


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

26-06-2013 12:06:06

Kraków
monia to czekamy na wieściradość
co do choorowania to tak wiem że musi ale u mnie to było tak szli do przedszkola na tydzien i 7tyg w domu i tak wkoło więc idzie jebla dostac hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

26-06-2013 12:09:59

I będziemy znowu te choróbska złobkowo/przedszkolne przechodzić...zachciało mi się na stare lata, buhahahathe finger smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

26-06-2013 12:16:19

Ostrów Wlkp
Ja jeszcze tych choróbek dziecięcych nie miałam przyjemności przeżyć, ale już za 3 lata się zacznie smiling smiley Do tego ja nie chorowalam na żadne choroby takie jak odra,ospa, świnka, różyczka więc pewnie moje dziecko będzie mi przynosić do domu z przedszkola więc będzie wesoło smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

26-06-2013 12:20:00

Kraków
Cytuj
aga8922
Ja jeszcze tych choróbek dziecięcych nie miałam przyjemności przeżyć, ale już za 3 lata się zacznie smiling smiley Do tego ja nie chorowalam na żadne choroby takie jak odra,ospa, świnka, różyczka więc pewnie moje dziecko będzie mi przynosić do domu z przedszkola więc będzie wesoło smiling smiley
Ja miałam wszystkie zakazne a mimo to złapałam ospe od KACPRA 2 RAZ:neutral:myślałam że umieram a Amelka nie miała do dziśradość


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

26-06-2013 12:21:02

Kraków
Cytuj
Elizabet1204
I będziemy znowu te choróbska złobkowo/przedszkolne przechodzić...zachciało mi się na stare lata, buhahahathe finger smiley
to co ja mam powiedziećLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

26-06-2013 12:23:31

Ostrów Wlkp
Anasir nie strasz smiling smiley musze już wszystkich za wczasu w pracy powiadomić, że za 2, 3 lata bedę czesto chorować hihismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

26-06-2013 12:24:43

Ostrów Wlkp
Wziełam 10 min temu furagin i już mam bardziej żółciutki mocz, jak to szybko dziala, oby nie zaszkodzilo tylko się polepszylo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

26-06-2013 12:25:58

Kraków
Cytuj
aga8922
Anasir nie strasz smiling smiley musze już wszystkich za wczasu w pracy powiadomić, że za 2, 3 lata bedę czesto chorować hihismiling smiley
hehe niech sie przyzwyczajająLOL
to twoje dzidzi do żłobka idzieprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575275, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.