GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

Olusia85 (offline)

30-04-2013 14:03:24

Lublin
Malwi233 ja mam termin z usg na 11.12.2013 smiling smiley a Ty?? smiling smiley trójka dzieciaków to fajna rodzinka, na pewno wesoło u Was smiling smiley Rodzina na medal!

blondii1985 chyba rzeczywiście będziesz pierwsza grinning smiley ja też mam nadżerkę, ale chyba z nią dopiero po porodzie coś zrobią (zamrożą??). czytałam w necie coś o tym (ach, ten nieoceniony Dr Google ;D )

Kobietki życzę Wam udanego weekendu! Gdzie wypoczywacie?? Ja sie udaję wraz z małżonkiem w okolice Doliny nad Pilicą smiling smiley lekarz powiedział, że mam podróżować w pozycji pół leżącej. To będzie ciekawe doświadczenie grinning smiley Dużo zdrowia!


kasia5525 (offline)

30-04-2013 17:04:57

Alexandria
Ja dzisiaj dopiero udalam się do przychodni umowic sie na wizyte, dopiero mam 9maja, mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze


olcia1993 (offline)

05-05-2013 12:13:22

Walcz
Witam. ja jestem w 7 tygodniu ciazy. Mieszkam w Holandii. Termin porodu mam na 23 grudnia. niewiem czy rodzic tu czy w polsce. A wy jak tam?

blondii1985 (offline)

05-05-2013 19:42:54

Mysłowice
Witaj Olcia1993 ciesze się ze dołączyłaś do Nas smiling smiley ja jutro zacznę 10 tydzień . Co do Twojego porodu to musisz sama zdecydować. Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Malwi233 (offline)

05-05-2013 20:36:58

Brudzeń Duży
witajcie

Olusia85 fajnie brzmi ale ta moja dwójka urwisków daje mi popalic i to nieżle termin mam na 3 grudnia wiec to już 9 tydz ,mojej 11mies. córeczce wychodzi ząbek jest mega marudna i ciągle na recach chce a wazy nie mało bo ponad 10 kilo .


odebrałam badania morfologie mam dobrze ale z moczem mam jakis problem bo wykryto liczne bakterie. mam wizyte 23 maja to sie dowiem co i jak.

blondii1985 ja też mam nadzerke i rodziłam 2 dzieci z nia powiedzieli mi że jest mała i nic nie musze z nia robic a mam II stopnia




Nowa_mama (offline)

06-05-2013 12:53:38

Kędzierzyn-Koźle
hej wszystkim mamusią smiling smiley) Jestem w 10siątym tyg ciąży aktualnie, smiling smiley termin z miesiączki wyznaczony na 4.12.2013r. bna pierwszej wizycie byłam w 6 styg tygodniu ciąży odrazu założyła mi karte ciąży i dała skierowania na badania. w środę 8.05 idę drugi raz do ginekologam,wyniki juz tam na mnie czekają...nie miałam jeszcze żadnego usg...a już tak bym chciała...chodzę na NFZ.ciąża


olcia1993 (offline)

06-05-2013 13:35:59

Walcz
Niemacie pojecia jak bym chciala zobaczyc juz moja dzidzie ktora tak mi daje popalic. Hehe Rzucilam palenie nie pijesmiling smiley a chcialam isc do lekarza w holandii zeby zobaczyc moja pocieche a nie moge. Tu kobietami w ciazy zajmuja sie polozne a do lekarza mozna isc ok 10 tygodnia ciazy. wtedy dopiero uznaja to za ciaze. a zdjecie usg dostaje sie jedno. masakra. chce jechac do polski i isc prywatnie do mojego lekarza. Pozdrawiam wszystkie mamusie ktoresa w tym stanie poraz pierwszysmiling smiley

Nowa_mama (offline)

07-05-2013 01:25:48

Kędzierzyn-Koźle
Cytuj
olcia1993
Niemacie pojecia jak bym chciala zobaczyc juz moja dzidzie ktora tak mi daje popalic. Hehe Rzucilam palenie nie pijesmiling smiley a chcialam isc do lekarza w holandii zeby zobaczyc moja pocieche a nie moge. Tu kobietami w ciazy zajmuja sie polozne a do lekarza mozna isc ok 10 tygodnia ciazy. wtedy dopiero uznaja to za ciaze. a zdjecie usg dostaje sie jedno. masakra. chce jechac do polski i isc prywatnie do mojego lekarza. Pozdrawiam wszystkie mamusie ktoresa w tym stanie poraz pierwszysmiling smiley

ja chodzę na NFZ i tez pierwsze usg mam jeszcze przed sobą. prawdopodobnie odbędzie się w czwartek. winking smiley jestem w 10siatym tygodniu i tak samo jak Ty poprostu juz sie tego wszystkiego nie mogę doczekać winking smiley
Podobno na nfz jak chodzisz na całą ciąże przysługują Ci tylko 3 czy 4 usg... więc z pewnością wybiore się jeszcze prywatnie żeby dodatkowo sobie zrobić.

pozdrawiam serdecznieciąża


kasia5525 (offline)

07-05-2013 10:05:09

Alexandria
Hej dziewczyny, jak się czujecie?? dokuczają wam mdłości?? ja ledwo żyje, każde jedzenie doprowadza mnie do mdłości, najgorzej jest gdy ktoś robi na obiad miesko wtedy musze uciekac, praktycznie nic nie moge jesc, masakrasad smiley


Olusia85 (offline)

07-05-2013 12:01:34

Lublin
Cytuj
kasia5525
Hej dziewczyny, jak się czujecie?? dokuczają wam mdłości?? ja ledwo żyje, każde jedzenie doprowadza mnie do mdłości, najgorzej jest gdy ktoś robi na obiad miesko wtedy musze uciekac, praktycznie nic nie moge jesc, masakrasad smiley

ja mam niemal to samo. najgorzej rano i wieczorami... Ja teraz żywię się paluszkami, bo nic innego nie daje rady... jest to męczące.. sad smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.