GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

Olusia85 (offline)

25-04-2013 13:17:50

Lublin
Mamusie mam pytanie, może nieco głupie, ale JAK USTAWIĆ ZDJĘCIE PROFILOWE??

Będę wdziędzcza za podpowiedzi w tym kierunku, bo próbowałam kilka razy i nie ogarniam.. ;/

blondii1985 (offline)

25-04-2013 20:52:10

Mysłowice
Olusia85 ja już nie pamiętam jak to zrobiłam sad smiley wiem że też miałam z tym problem.

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia5525 (offline)

26-04-2013 10:20:27

Alexandria
Olusia85 kliknij na "mój profil" i tam powinno być wybierz zdjęcie profilowe, tak mi się wydaje

Paulina88 (offline)

26-04-2013 11:11:42

Będzin
Cześć dziewczyny grinning smiley
Jestem Paulina mam 25 lat (prawie) i wczoraj na wizycie u ginekologa potwierdziłam ciąże grinning smiley To dopiero 3 tydzień więc jestem świeżakiem grinning smiley Nie powiedziałam jeszcze rodzinie bo chciałam to zrobic ze zdjęciem z usg ale niestety sprzęt był zepsuty i nie mógł drukować sad smiley Na nastepną wizytę pójdę z aparatem grinning smiley No muszę mieć jakiś dowód. Strasznie się cieszę dlatego założyłam sobie tutaj konto by móc podzielić się z wami wrażeniami i porozmawiać z kimś, kto jest na tym samym etapie grinning smiley

Olusia85 (offline)

26-04-2013 13:16:50

Lublin
Dziewczyny geniuszem informatycznym nie jestem i nie zostanę juz pewnie... nie wiem jak to zrobić. Trudno, będzie jak jest, ale BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC smiling smiley

Paulina88 witamy w naszym gronie i cieszymy się że jesteś z nami! smiling smiley To Twoja pierwsza ciąża??

Paulina88 (offline)

26-04-2013 16:01:57

Będzin
Olusia85 Tak to moja pierwsza ciąża i jestem troszkę niedoświadczona więc z góry przepraszam jeśli będe zadawać głupie pytania grinning smiley
Byłam wczoraj u ginekolożki prywatnie (to moja 3 wizyta u niej) wydawała mi się fajna i kompetentna lecz zastanowiło mnie jedno. Zrobiła mi usg i cytologię i powiedziała, że na dziś to wszystko, mam przyjść za 2 tygodnie, wtedy założy karte ciąży i zleci badania. Czy nie powinna tego zrobić już wczoraj? Nawet nie powiedziała mi jak mam się odżywiać czy jakie witaminy już przyjmować. Biorę kwas foliowy ale na własną rękę. Wiem, ja też powinnam być bardziej rozgarnięta i wypytać ale tak mnie zamurował sam fakt, że rzeczywiście jestem w ciąży, że już o niczym innym nie myślałam. Jeszcze fakt, że nie zrobiła mi zdjęcia tej maleńkiej fasoleczki sad smiley Po prostu nie wiem czy szukać lekarza z nfz bo tam będe miała badania bezpłatne a wyczytałam, że to troszke kosztuje no i te wizyty... Ja nie pracuje a mąż niedawno zaczął prace więc łatwo nie jest. Sama już nie wiem. Czasem prywatnie nie oznacza lepiej.

Co do zdjęcia profilowego to nie wiem czy chodziło Ci o to zdjęcie pod nikiem? Bo jeśli tak to rano się z tym bawiłam. To jest w "mój profil" potem "ustawienia forum" i tam po lewej jest "awatar" i ja tam wrzucałam foto tylko najpierw zmniejszyłam i zaznaczyłam tę kropeczkę pod "wybierz awatar"

kasia5525 (offline)

26-04-2013 17:34:36

Alexandria
Ja w pierwszej ciąży chodziłam do ginekologa na nfz i wcale nie żałuję, pani doktor była bardzo miła i bardzo dobrze prowadziła moją ciążę do końca. Kartę ciążową również miałam zakładaną przy drugiej wizycie (to chyba jest normalne), z tym że moja pani doktor od razu przepisała mi witaminy, brałam wtedy Feminatal. Wiec moim zdaniem prywatni ginekolodzy wcale nie są lepsi niż ci na nfz.

Asiula315 (offline)

26-04-2013 19:31:56

Gorlice
Witam wszystkie przyszłe mamy...zrobilam dziś test...dwie kreseczki....podniecenie połączone ze strachem....jeszcze to chyba do mnie nie dociera, z obliczeń wychodzi ze to 5 tydzień czyli łapie sie na koniec grudnia... Mam 23 lata to moja pierwsza ciaza....jestem pełna obaw ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok....mam zamiar wybrać sie do lekarza ale nie wiem czy juz czy jeszcze poczekać...chciałabym potwierdzić ze to ciaza i wszystko jest ok....Pozdrawim

blondii1985 (offline)

26-04-2013 21:02:52

Mysłowice
Witajcie, ja tez jestem po pierwszej wizycie, i narazie nie mam założonej książeczki ciążowej następna wizytę mam już w poniedziałek. Teraz chodzę do lekarz z nfz z pierwsza ciążą chodziłam prywatnie i o mały włos dziecko by było na tamtym świecie.

Paulina88 (offline)

26-04-2013 21:29:26

Będzin
Asiula315 Ja ujrzałam dwie kreseczki przedwczoraj więc witaj w klubie smiling smiley Do lekarza poszłam wczoraj więc dzień po teście. Tak jak pisałam na usg widać było czarną plamkę ale płód jest za mały by cokolwiek określić. Śmiało możesz się wybrać do lekarza smiling smiley

Skoro karte ciąży zakładają przy drugiej wizycie to znaczy, że jest ok. Najgorsze to znaleźć fajnego lekarza eh sad smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5098, Posty: 1259373, Użytkownicy: 72539.
Ostatnio dołączył/a Mami2.

Statystyki tego forum
Wątki: 736, Posty: 147020.