Moja pierwsza ciąża!

Wysłane przez aniaseb21 

marga2456 (offline)

18-08-2014 12:40:46

Koszalin
Witam dziewczyny!!
to także moja pierwsza ciąża.
W maju pzreprowadziłam się do niemiec do chłopaka. Na poczatku maja miałam okres i no niestety nie planowałam ciąży. Kiedy zaczął mi się spóźniać okres byłam pewna o ciąży. kiedy zrobiłam test i wyszedł pozytywny byłam w mega szoku ( moj partner również ). Pojechaliśmy na urlop do polski i odwiedziliśmy lekarza i widok mojego maluszka był epickim przezyciem. Teraz jestem w 16 tyg ciązy i maluszek rozwija się prawidłowo dzieki bogu.

monisia03 (offline)

07-10-2014 10:42:39

Łódź
fajnie dziewczyny, że wam się udało smiling smiley ciąża i macierzyństwo to wspaniały okres, ja mam 5 letniego syna i 3 miesięcznego smiling smiley Macie jakieś dolegliwości, zgaga, mdłości czy wszystko ok ? Bo mnie to głównie ospałość łapała. Za to jednego i drugiego porodu się bałam i to jak , nawet zaczęłam pić zioła Przygotowanie do Porodu żeby się tak nie stresować przed drugim porodem winking smiley

ewkowa (offline)

24-10-2014 11:52:48

Warszawa
to też jest moja pierwsza ciąża, może nie za bardzo planowana ale się z niej cieszę i wyczekuje fasolka smiling smiley

monisia03 u mnie wszystkie dolegliwości po kolei jak leci, plus że nie wszystko na raz się pojawia winking smiley przy tej pogodanie jest dla mnie hitem herbatka Energia i Witalność, bo za kawą to tak nie za bardzo przepadam

Gratuluję wszystkim mamusiom smiling smiley

Effa (offline)

31-10-2014 17:06:48

Starachowice
Cześć dziewczyny smiling smiley
Przede wszystkim gratuluję brzuszków (i w sumie zazdroszczę ^^), no i przepraszam za spam, ale...
Za miesiąc przeprowadzam się na drugi koniec Polski, więc próbuję wyprzedać trochę rzeczy (mniej gratów do przewożenia, więcej pieniędzy na przeprowadzkę, same plusy). Ciuchy ciążowe i normalne, kilka książek, jakieś zabawki... Może któraś z Was będzie zainteresowana?

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.