Mamusie z Krakowa i okolic 2010 i 2011

Wysłane przez Joanna_81 

margo75 (offline)

12-08-2010 09:22:35

Cytuj
ssylwia
MARGO75 w takim razie trzymamy kciuki za córeczkę, żeby była parka. A synek ile ma lat?
syn ma 16 lat wiec troche przerwy bylogrinning smileygrinning smiley:ale to tak jest im dluzej zwekalam tym bardziej nie moglam sie zdecydowac ,a teraz czekam na kruszynke.grinning smileygrinning smiley:

Joanna_81 (offline)

12-08-2010 14:38:12

Kraków
margo75 Super ! Też kiedyś chciała bym mieć parkę smiling smiley Wsumie jak masz taką różnice to nawet fajnie zawsze może syn coś pomoże. Choć jest teraz w trudnym wieku nie denerwuje go taka odmiana w domu?

Cieszę się że masz dobrą opinie o Żeromskim, może mi też się poszczęści i wpadne na miłych ludzi. Tylko ja to tak troche z ulicy przyjde bo lekarza mam w Medicover i ta Pani dr pracuje na Kopernika a tam nie chce rodzić smiling smiley

Całuje Was wszystkie Mamy

Ps Byłam dziś u Pani ginekolog zrobili mi KTG wszystko ok i nie mam się co denerwować. Mała jest dobrze rozwinięta i po jeśli się nie myle kortykosteroidach, które podali mi ostatnio w szpitalu powinna już mieć super rozwinięte plucka więc nawet nie trafi do inkubatora. Ale myśle że teraz to bedzie czekała w nieskończoność zanim do nas przyjdzie tak na złość smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

margo75 (offline)

13-08-2010 09:42:19

na poczatku byl w szoku ze bedzie mial rodzenstwo,ale teraz cieszy sie bardzo nawet chodzi za mna i pomaga mi wybierac ciuszki.Troszke sie odzwyczilam od pieluszek itp.ale wiem ze dam rade.Pozdrawiam wszystkie mamusie.!!

Joanna_81 (offline)

13-08-2010 11:48:05

Kraków
Cytuj
margo75
na poczatku byl w szoku ze bedzie mial rodzenstwo,ale teraz cieszy sie bardzo nawet chodzi za mna i pomaga mi wybierac ciuszki.Troszke sie odzwyczilam od pieluszek itp.ale wiem ze dam rade.Pozdrawiam wszystkie mamusie.!!

Oczywiście, że dasz rade i będzie Ci łatwiej bo sobi wszystko przypomnisz. Ech taki dzielny pomocnik i starszy brat - tylko pozazdrościć.

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna_81 (offline)

18-08-2010 10:28:06

Kraków
smiling smiley

Chyba mam pecha i łóżeczko które dostałam nie spełni wymogów współczesnych materacyków winking smiley Teraz mnjmniejszy materacyk ma 120/60 a ja mam całe łóżeczko o takich wymiarach a wnętrze 116/53 nie opłaca mi sie chyba kupwać materaca na zamówienie jeśli łóżeczko nowe z materacem grykowo piankowym kosztuje na allegro już z przesyłką 199 zł smiling smiley Tylko musze jeszcze jakoś z mężem to załatwić bo to łóżeczko jest po jego młodszym bracie i on strasznie chciał go wykorzystać - ech mężczyźni smiling smiley

Całuski


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

margo75 (offline)

20-08-2010 10:31:36

u mnie zaczeli wariowac .zaladowali szafe ciuszkami ,wozek,wanienka,lozeczko...dobrze ze niezaczeli tego wszystkiego rozkladac.Kolezanki znosza co moga hahahah...zastanawiam sie czy ja w ogole mam cos do powiedzenia.dopiero w poniedzialek zaczynam 25 tydzien.,jeszcze jest troszke czasu .mimo wszystki zaczynam myslec o porodzie i ...jednak boje sie tego co mnie czeka.Pozdrawiam.Mamusie!!!

Joanna_81 (offline)

20-08-2010 13:26:44

Kraków
smiling smiley Nie wiem czy strach da się ominąć ja już nie myśle o tym tak wiele a jednak łapie się na tym , że się boje. Ciesze się jednak, że mąż zdecydował się na poród rodzinny nie będe przynajmniej sama smiling smiley

Będziemy mieć jeszcze więcej ciuszków kuzynka mi coś obiecała spakować smiling smiley a co do łóżeczka to jednak trzeba będzie kupić smiling smiley

Całuje

ps Mój mąż po szkole rodzenia z położnymi z Narutowicza chce żebyśmy tam rodzili - zupełnie nie wiem jakie opnie ma ten szpital. Wiem że jest tam teraz remont na porodówce i warunki są toszkę ciężkie. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna_81 (offline)

24-08-2010 11:37:03

Kraków
[link widoczny po zalogowaniu]

Mój brzuszek 35 tydzień smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-24 11:42 przez Joanna_81.

KiniaMalinia (offline)

05-09-2010 09:28:19

Kraków
hej dziewczyny!
ja mam termin na 02.02.2011

rodzić będę w Narutowiczu i szczerze polecam, bo moje 5 (serio) koleżanek tam rodziło i były super zadowolone, zwłaszcza że od grudnia będzie funkiel nowa porodówka.

o Żeromskim słyszałam same złe rzeczy. sama się tam urodziłam po 27 godzinach. moja koleżanka rodziła tam 2 miesiące temu, przetrzymali ją 31(!) godzin w akcji porodowej apotem zrobili cesarkę. rzeź. nie chce straszyć, ale serio, odradzam.

najlepszy w Krakowie podobno jest Ujastek i Narutowicz


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna_81 (offline)

06-09-2010 10:59:39

Kraków
Cytuj
KiniaMalinia
hej dziewczyny!
ja mam termin na 02.02.2011

rodzić będę w Narutowiczu i szczerze polecam, bo moje 5 (serio) koleżanek tam rodziło i były super zadowolone, zwłaszcza że od grudnia będzie funkiel nowa porodówka.

o Żeromskim słyszałam same złe rzeczy. sama się tam urodziłam po 27 godzinach. moja koleżanka rodziła tam 2 miesiące temu, przetrzymali ją 31(!) godzin w akcji porodowej apotem zrobili cesarkę. rzeź. nie chce straszyć, ale serio, odradzam.

najlepszy w Krakowie podobno jest Ujastek i Narutowicz

Witaj smiling smiley

Miło Cię powitać wśród Krakowskich Mamuś smiling smiley

Ja miałam rodzić w Żeromskim ale też się nasłuchałam złych rzeczy sad smiley i zrezygnowałam. Teraz wybieramy się z mężem do Narutowicza byliśmy ostatnio oglądać oddział ten który jest za zastępstwo w czasie remontu. No ja już się na wyremontowaną porodówkę nie załapie smiling smiley

Właśnie robie pranie i pakuje torbę do szpitala smiling smiley Ech boje się trochę i chciała bym mieć już to za sobą smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.