Mamusie z Krakowa i okolic 2010 i 2011

Wysłane przez Joanna_81 

Joanna_81 (offline)

06-07-2010 16:17:04

Kraków
Kochane smiling smiley

Czy są wśród Was Mamusie z Krakowa i okolic ??
Miło było by powymieniać się ciekawymi informacjami na temat : Sklepów i hurtowni dla dzieci oraz przecen smiling smiley
Może macie upatrzonego dobrego lekarza pediatre, albo ciekawe miejsce dla mamy i dziecka w naszych regionach.

Ja będe już niedługo bo od grudnia mama z Zabierzowa smiling smiley ale narazie jeszcze jestem w Krakowie karmienie piersią

Jesteście tam ??

Całuski


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

06-07-2010 17:29:25

Kraków
jesteśmy smiling smiley ja będę mamuśką sierpniową. Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna_81 (offline)

06-07-2010 21:29:55

Kraków
Cytuj
kasiaa84a
jesteśmy smiling smiley ja będę mamuśką sierpniową. Pozdrawiam

Cześć Kochana smiling smiley
Miło mi, że się odezwałaś powiedz mi proszę gdzie zamierzasz rodzić ??
Ja myślę o Rydygierze. A spodziewać się Małej mam od 27. września. Choć ogólnie twrmin mam na 4 października.
Wsumie to boje się tego co będzie za te 2 miesiące, już nawet niespełna.

Pozdrawiam Aska smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

06-07-2010 22:37:31

Kraków
ja spodziewać sie właściwie już mogę. Ale mam plan jeszcze poczekać smiling smiley Mam mieć cesarkę i myśle że będzie to koło połowy sierpnia jak dotrzymam. Rodzić będę na Kopernika bo stamtąd mam lekarza. U mnie to też pierwsze dziecko więc też jestem pełna obaw ale wierzę że podołam smiling smiley damy radę! jak nie my to kto smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna_81 (offline)

07-07-2010 14:13:06

Kraków
Masz racje my kobiety musimy być silne smiling smiley
Będzie dobrze tylko myślmy pozytywnie.
Ja wybrałam Rydygiera bo jak dobrze pójdzie to będe miała prywatny dyżur położnej. Mój Mąż nie kwapi się na poród rodzinny.

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

07-07-2010 14:33:39

Kraków
u mnie nie ma tematu porodu rodzinnego już bo ma być cesarka więc nic z tego. Ważne żeby przeszło szybko i w miarę bezboleśnie smiling smiley no i najważniejsze aby dzidzia była zdrowa i silna a z resztą damy radę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna_81 (offline)

07-07-2010 14:39:40

Kraków
Masz w 100% racje. Przyznam Ci się, że ja bólu boje się bardzo zastanawiam sią nad znieczuleniem zewnątrzoponowym, ale to jeszcze musze przedyskutować z jakimś lekarzem. Ja chciałam zrobić cesarke na życzenie troche to kosztuje ale jest możliwe. Jednak koleżanki z którymi rozmawiałam po cesarkach przekonywały mnie do naturalnego porodu ponoć mniej się cierpi potem.
Nie wiem czy dobrze zrobiłam ostatecznie rezygnując z tego pomysłu, z drugiej strony to rzeczywiście zawsze chirurgiczna interwencja. A los i tak pokaże jak to się skończy.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

07-07-2010 14:47:22

Kraków
wiesz jak to jest... każdy mówi inaczej. Moja bratowa będzie miała już trzecią cesarkę i mówi że by sie nie zamieniła za nic w świecie. Jeden dzień cierpnienia po - owszem ale to jeden dzień. Później jak poszłam ją odwiedzic to śmigała jak nie wiem. Wiadomo że trzeba uważać w sensie nie dzwigać nie schylać się, ale generalnie po powrocie ze szpitala już hulała po domu jak burza. Z resztą kuzynka moja miała tak samo, i też będzie miała kolejną cesarkę i mówi że za nic w świecie by się nie zamieniła. A z porodami też róznie bywa... jedna piernikiem wróci do siebie, poród będzie szybki i bezbolesny a inna będzie męczyć sie biedactwo 20 godzin a potem nie siądzie na tyłku przez 2 tygodnie... jak wszedzie ile ludzi tyle opinii. Pewne jest jedno. Urodzić musimy smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna_81 (offline)

07-07-2010 14:51:49

Kraków
Tak to jest napewno pewne, że co by nie było to i tak trzeba urodzić.
Faktycznie różnie bywa moja jedna koleżanka miała cesarke 15 min i po wszystkim nie miała żadnych komplikacji i szybko wróciła do siebie, a inna męczyła się rodząc jeszcze przy nie zbyt miłym personelu 18 godzin, dopiero teraz po 5 latach zastanawia się nad drugim dzieckiem sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

07-07-2010 14:55:26

Kraków
no więc mówię ile ludzi tyle opinii. A cesarka raczej każda tyle trwa. 15-20 minut i po wszystkim. Ja cieszę się że mam taka sytuację że lekarz powiedział że mam mieć cesarkę bo pewnie i ja miałabym wątpliwości co i jak a talk to nie myślę nad tym bo są wskazania do cesarki więc cesarką będzie. i już. Dzidziuś sam zdecydował. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.