Łódź i okolicesmiling smiley

Wysłane przez kasiaczek 

Agula123 (offline)

28-11-2010 20:22:10

Pabianice
witam wszystkie przyszłe i obecne mamy smiling smiley

pozdrowienia od ciężarówki z Pabianic na początku drogi do szczęścia - 7 tydzień dziewczynka w łóżeczku


[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

30-11-2010 11:08:13

Łódź
Agula123 witamy Cię serdecznie smiling smiley
trzymam kciuki za łagodny przebieg ciąży smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agula123 (offline)

03-12-2010 16:22:00

Pabianice
wajolet26 dziękuję, kroczy sobie tydzień po tygodniu do przodu, chciałoby się powiedzieć, że tak powoli, a jednak odlicznie w tygodniach powoduje, że czuje się jak pędzi czas do przodu kiedy to w końcu weźmie się w ramiona swoja ukochaną KRUSZYNKĘ smiling smiley

a jak u Ciebie przebiega - męczą Cię mdłości i zmęczenie jeszcze?

bo ja mogłabym spać teraz 24h/dobę :sleeping_baby_55: i jeść w tym samym czasie hihi



[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

03-12-2010 17:15:44

Łódź
Agula123 no ja też z mężem odliczmy już tygodnie do narodzin grinning smiley
zostało nam 9 tygodni - teoretycznie a wiadomo że dzieci lubią robić niespodzianki grinning smiley
prawie wszystko mamy gotowe winking smiley brakuje nam jeszcze parę rzeczy ale po mału kupujemy wszystko smiling smiley
łóżeczko już stoi... nie długo czeka mnie pranko i prasowanko ale jeszcze troszkę winking smiley
w poniedziałek mam usg - nadal nie wiem czy chce wiedzieć co tam siedzi w środeczku smiling smiley
wytrzymałam 31 tygodni to wytrzymam i 9 smiling smiley bez tej niewiedzy grinning smiley

czujemy się bardzo dobrze dzidziuś szaleje w brzusiu strasznie - oprócz cukrzycy jest wszystko w porządku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agula123 (offline)

06-12-2010 18:05:55

Pabianice
wajolet26 no tak a ja głupia źle odczytałam Twój suwaczek, że jesteś w 9 tygodniu ciąży stąd pyatnie o mdłości smiling smiley
wyobrażam sobie tą mieszankę uczuć, które teraz masz na finiszu, życzę spokojnego oczekiwania na przyjście Twojej Kruszynki na świat i oby udało się dopiąć wszystkie sprawy, które jeszcze zostały do dopięcia smiling smiley

a gdzie będziesz rodzić? ja się przeprowadziłam do województwa łódzkiego ponad rok temu i nie wiem gdzie tutaj jakie warunki są, czy wiesz może czy w którymś szpitalu jest możliwość kupienia sobie indywidualnej sali do rodzenia? w Zielonej Górze (skąd pochodzę) jest w szpitalu możliwość zapłacenia za taką usługę, że masz pokój tylko dla siebie, rodzisz w nim i dziecko zostaje z Tobą - czy tutaj jest gdzieś taka możliwość?



[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

07-12-2010 08:14:37

Łódź
Hejka nic się nie stało smiling smiley dobrze pamiętam tamten okres smiling smiley
miałam mdłości od rana do 14tej - pomagała cola i serki topione smiling smiley ciężko było ale dałam radę winking smiley

wiesz co mam znajomego z pracy który jest z Pabianic i sobie chwalił tamtejszy szpital...
co do Twojego pytania nie wiem bo nie "interesowałam się tym tematem"...

ja zamierzam rodzić w Madurowiczu smiling smiley zdania nie zmienię winking smiley
coraz więcej koleżanek tam spotykam smiling smiley

u nas w domku już łóżeczko czeka na bąbelka smiling smiley
teraz wzięłam się za pranie smiling smiley
ale racja nie możemy się już z mężem doczekać naszej kruszynki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agula123 (offline)

07-12-2010 11:30:04

Pabianice
a możesz mi coś więcej powiedzieć co wiesz na temat Pabianic? no i oczywiście jak jest w Marudowiczu smiling smiley

ja narazie jeszcze nic nie robię, myślę że to jest tak, że w pierwszym trymestrze to kobieta się obchodzi ze sobą ostrożnie jak z jajkiem, dopiero w drugim zaczyna akceptować i w ogóle fizycznie dostrzegać ciążę samą w sobie, no bo same zmęczenie jedzenie i chodzenie do toalety to nie wszystko - nawet czasami mam takie absurdalne myśli czy jestem w ciąży - a oglądanie kruszynki na usg było takim kosmicznym doznaniem - no bo niby gdzie jest to maleństwo, przecież go nie widać tak na codzień smiling smiley śmieszne to jest

dopiero jak będzie brzuszek widać to tak już do końca się świadomość przyzwyczai do tej myśli, a jak będzie się ruszać to już w ogóle smiling smiley myślę, że dopiero gdzieś wtedy zacznę wić gniazdko

a narazie jesteśmy na etapie niedowierzania i zachwytu na zmianę hehe

życzę Ci duuużo ciepła i jak najwięcej miłych doznań związanych z ostatnimi chwilami ciąży smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

07-12-2010 12:08:34

Łódź
wiesz co nic na temat Pabianic nie wiem bo ja rodowita Łodzianka. Wiem tylko tyle że tam rodziła jego żona i chodzili do szkoły rodzenia... chwalił sobie opiekę i w ogóle szpital...

co do Madurowicza to są różne opinie = pozytywne i negatywne... ja chodzę również do poradni przyszpitalnej i jestem zadowolona z opieki i lekarzy jacy tam pracują grinning smiley

wiesz co ja też miałam ten etap niedowierzania i gdybaniawinking smiley czy oby na pewno jestem w ciąży ...
jak mdłości ustąpiły i nie czułam ruchów - nadal wątpiłam - co z tego że brzusio rósł - przecież mogłam tyć winking smiley
ale od kiedy wyczuwam ruchy już nie wątpię....
jak zobaczyłam pierwszy raz maleństwo również ryczałam nie mogłam się powstrzymać - to było niesamowite uczucie...
nadal gdy widzę swoją kruszynkę łza w oku się kręci !!

dziękuję smiling smiley
Tobie również życzę spokojnego przebiegu ciąży smiling smiley
samych dobrych i pozytywnych emocji związanych z bycia w ciąży też życzę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

OAsiulka (offline)

09-12-2010 16:55:30

Zielona Góra
Witajcie dziewczyny smiling smiley
ja jestem już od ponad dwóch m-cy szczęśliwą mamusią winking smiley
piszę do Was bo chciałam prosić o głosiki na moją córeczkę w konkursie smiling smiley
pierwszy raz bierzemy udział w konkursie smiling smiley
jeżeli to nie problem to oddajcie swój głosik smiling smiley
konkurs trwa do 5 stycznia więc czasem się przypomnę winking smiley
pozdrawiam smiling smiley i z góry dziękuję za każdy oddany głosik smiling smiley
a oto link [ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rubia_1 (offline)

13-12-2010 12:51:29

Łódź
Dawno mnie nie było na forum i widzę że wreszcie się rozkręciło. Mi został tylko tydzień smiling smiley I powiem wam że jestem już zmęczona myśleniem o porodzie.
Ja będę rodzić w Koperniku. Umówiłam się tam ze swoją położną. Oprowadziła mnie po oddziale, wszystko pokazała i odpowiedziała na każde pytanie. Teraz jesteśmy w kontakcie tel. Mogę do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Polecam żebyście sobie wybrały położną i się z nią umówiły w szpitalu. Jak sobie wszystko za wczasu obejrzycie to będzie potem łatwiej się odnaleźć.
Co prawda w koperniku nie są za rewelacyjne warunki ale można rodzić w wybranej przez siebie pozycji (pod warunkiem że nie ma żadnych komplikacji), położna chroni krocze i nie nacina go rutynowo jak w innych szpitalach i cały czas ma się ze sobą dziecko. Oddział jest malutki może 7-10 sal poporodowych. 2 sale mają łazienkę na przeciwko a w pozostałych salach są. Sale są 5 osobowe ale podobno rzadko się zdarza żeby były pełne. Zazwyczaj są 3 osoby. Na sali porodowej są 2 stanowiska przedzielone parawanem i też rzadko się zdarza by oba na raz były zajęte.
Z kopernika polecam położna Dorotę Hałaczkiewicz.
Już nie możemy się z mężem doczekać córeczki. On codziennie mówi do niej do brzuszka żeby już wychodziła na zewnątrz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.