Łódź i okolicesmiling smiley

Wysłane przez kasiaczek 

kasiaczek (offline)

03-03-2010 15:39:10

lódz

monix (offline)

13-03-2010 10:46:01

Witajcie dziewczynki.
Podczytuje sobie Was troszkę bo choć nie jestem już w ciąży, to bardzo miło wspominam ten dziewięciomiesięczny okres ( no może oprócz końcóweczki kiedy byłam spuchnięta jak balonik i jak balonik wyglądałam). Mam nadzieję, że mogę tu troszkę popisać z Wami? Jeśli chodzi o wyprawkę. Ja kupiłam tylko niezbędne minimum a i tak kazało się, że jest parę rzeczy z których mój synek nie korzystał. Naprawdę wbrew pozorom wydatki na dziecko na samym początku nie są takie ogromne jakby się wydawało. Wszystko zależy od podejścia- ponieważ nie jesteśmy zbyt majętni staraliśmy się nie robić głupich zakupów. Jedyne co skompletowałam wcześniej ( około 7 miesiąca ciąży) to torba do szpitala- tak na wszelki wypadek. Dowiedziałam się w moim szpitalu ( Zgierz) co należy mieć dla siebie i dziecka i na tej podstawie spakowałam torbę.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anetka23 (offline)

09-04-2010 15:04:03

Zduńska Wola
Czesc dziewczyny jestem ze Zduńskiej Woli i termin porodu mam na 20 lipca


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aneta23 (offline)

20-04-2010 23:10:29

Łódź
Hej dziewczyny, również jestem z Łodzi, termin mam na 9 listopada, zamierzam rodzić w CZMP ale jak to wyjdzie nie mam pojęcia, bliżej mam oczywiście Rydigiera bo mieszkam na śródmieściu. Ale tam są takie kolejki do specjalistów że wymiękłam i jeżdżę do CZMP jest kawałek, ale na lekarzy nie narzekam, miła spokojna atmosfera. Pozdrawiam Was serdecznie.


[link widoczny po zalogowaniu]

Wielu ludzi na tym świecie w różny sposób się bogaci... Lecz bogaty tylko ten, kto swych bliskich nie traci...

Batusia (offline)

21-04-2010 00:21:54

Łódź
Cześć Dziewczyny.
Dawno tu nie zaglądałam,widzę,że są nowe koleżanki,witam serdeczniesmiling smiley
Aneta 23 a do jakiego lekarza chodzisz w CZMP?Ja mam termin na pierwszą połowę sierpnia,ale szczerze jeszcze nie wybrałam szpitala trochę myślę o CZMP,trochę o Rydygierze i troszeczkę o Salve,powinnam już niedługo wybrać jeden z nich,aha jeszcze o Koperniku słyszałam dobre opinie.Pozdrawiam wszystkie Łodzianki i nie tylko!!


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

Aneta23 (offline)

21-04-2010 12:51:23

Łódź
Hej Batusia chodzę do pani Sobczak, jest bardzo miła dużo wyjaśnia i dba o pacjentki smiling smiley Jak na razie nie mam co do niej zastrzeżeń. Wcześniej przed zajściem w ciąże chodziłam do doktora Baradyna ale później okazało się że musiałabym czekać prawie 2 miesiące na wizytę, więc zrezygnowałam choć bardzo go lubiłam. Ale widzę różnice ponieważ u niego wizyty odbywały się taśmowo smiling smiley a w CZMP jest tak jak powinno być, poświęcają Ci tyle uwagi ile potrzebujesz. Pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]

Wielu ludzi na tym świecie w różny sposób się bogaci... Lecz bogaty tylko ten, kto swych bliskich nie traci...

marrrtini (offline)

29-04-2010 13:29:05

Łódź
Cześć dziewczynki!
Ja również jestem z Łodzi. Obecnie jestem w połowie ciąży i termin mam na wrzesieńsmiling smiley Co do porodu to od samego początku chodzę do lekarza do Salve i tam też będę rodzić. Nie mam żadnego porównania co do innych, nie prywatnych szpitali ale wydaje mi się, że w Salve jest dość komfortowo jeśli chodzi o poród (choć dość drogo- ale nie wiem jak w innych szpitalach) bo klinika ogólnie bardzo mi się podoba. Batusia Ty pisałaś, że się zastanawiasz nad Salvesmiling smiley
Pozdrawiamsmiling smiley

kasiaczek (offline)

29-04-2010 19:14:16

lódz
marrrtini a w ktorym tygodniu jestes juz? polecam zrobienie suwaczkasmiling smileypzdr


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marrrtini (offline)

29-04-2010 21:20:14

Łódź
Ja aktualnie jestem w 19 tygodniusmiling smiley

kasiaczek (offline)

30-04-2010 18:26:25

lódz
aha to juz prawie polmeteksmiling smileyniedlugo poznasz plec dzidziusiasmiling smiley ps masz moze gg?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.