Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

aniablack (offline)

21-09-2019 16:54:06

Wiktorów
Hej dziewczyny, mam pytanie, czy zaczęłyście już przygotowania wyprawowe, tzn. pranie i prasowanie ciuszków, pościeli itd? Ewentualnie kiedy planujecie się za to zabrać?

Paskuda (offline)

21-09-2019 20:11:30

Sokoły
Cytuj
aniablack
Hej dziewczyny, mam pytanie, czy zaczęłyście już przygotowania wyprawowe, tzn. pranie i prasowanie ciuszków, pościeli itd? Ewentualnie kiedy planujecie się za to zabrać?
Hej w pierwszej ciąży chyba bardziej szalała smiling smiley pytałam i prasowalam. Jak się Małgosia urodziła to już nie prasowalam grinning smiley nie miałam nieraz jak zjeśćgrinning smiley teraz łóżeczko mam i wózek i bujaczek oraz ciuszki poprane ale tylko że względu na to że to wszystko po córce a w ciuszkach robiłam porządek w lipcu bo wydawałam bratu grinning smiley pościeli nawet nie mam kupionej w sumie to tylko jakieś ciuszki mam. Aaa i dla córki miałam tyle ciuchów znaczy teraz też ma że w większości nawet nie chodzi teraz uważam bardziej grinning smiley

majowa (offline)

22-09-2019 14:01:27

Warszawa
Drogie mamy❗Jestem studentką 5 roku logopedii:

✴️ Poszukuję kobiet w ciąży, które byłyby chętne do wypełnienia ankiety.
- Jest ona anonimowa, a jej wyniki posłużą mi wyłącznie do napisania pracy dyplomowej, w której zostaną zamieszczone.
- Ankieta dotyczy świadomości kobiet w ciąży z zakresu profilaktyki logopedycznej.
- Wypełnienie jej zajmie ok. 10 min.
✴️ Link zamieszczam poniżej
[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-22 14:02 przez majowa.

Izulka87 (offline)

23-09-2019 07:50:01

Chojnów
Cytuj
aniablack
Hej dziewczyny, mam pytanie, czy zaczęłyście już przygotowania wyprawowe, tzn. pranie i prasowanie ciuszków, pościeli itd? Ewentualnie kiedy planujecie się za to zabrać?

Hej Aniablack ja już powoli znoszę ubranka od sióstr po ich dzieciaczkach. Muszę kupić komode dla dzidziusia bo nie mam nawet gdzie się z tym pomieścić na chwilę obecną... Takie prawdziwe szykowanie i kupowanie zostawiłam sobie na połowę października. Wtedy kupię też wózek i lozeczko i resztę akcesoriów dla dzidzi winking smiley
Ale wiem że niektóre dziewczyny z forum już mają to za sobą i dawno już wszystko naszykowaly dla swoich pociech, więc to w sumie zależy tylko od ciebie winking smiley buziaczki ;*


Kasiula91 (offline)

23-09-2019 10:50:47

Przepaść
Hej dziewczyny, ja już dużo rzeczy mam dla maluszka w sumie brakuje mi tylko pościeli, kosmetyków i kombinezonu zimowego i właśnie nie wiem w jakim rozmiarze go kupić bo jeśli jakimś cudem dotrwam do terminu to 56 może być za mały, część ubranek już wyprałam ale nie wiem kiedy je poprasuje, straszny leń we mnie wszedł i nie chce wyjść
Izulka napewno dam wam znać jak po wizycie

Paskuda (offline)

23-09-2019 14:21:32

Sokoły
Cytuj
Kasiula91
Hej dziewczyny, ja już dużo rzeczy mam dla maluszka w sumie brakuje mi tylko pościeli, kosmetyków i kombinezonu zimowego i właśnie nie wiem w jakim rozmiarze go kupić bo jeśli jakimś cudem dotrwam do terminu to 56 może być za mały, część ubranek już wyprałam ale nie wiem kiedy je poprasuje, straszny leń we mnie wszedł i nie chce wyjść
Izulka napewno dam wam znać jak po wizycie
Ja kupiłam 62 kombinezon i szczerze na pewno starczy na całą zimę. Moja 1.5 roczna córka w rękach w niego weszła

Paskuda (offline)

23-09-2019 14:22:32

Sokoły
Zastanawiam się czy nie wziąć jeszcze 56 bo utonie mi Leon w nim grinning smiley

Kasiula91 (offline)

23-09-2019 19:57:18

Przepaść
Jestem po wizycie, szyjka bardziej się nie skraca czyli jest dobrze, z małą też wszystko ok i nie jest już taka mała bo waży 1600g☺

Kasiula91 (offline)

23-09-2019 20:08:11

Przepaść
Cytuj
Paskuda
Zastanawiam się czy nie wziąć jeszcze 56 bo utonie mi Leon w nim grinning smiley

Właśnie też sie zastanawiałam czy nie utonie w 62 jakby się mała urodziła, moja szwagierka nie dawno rodziła, przed porodem kupowała ubranka tylko na 62 bo jej pierwszy syn w 56 się nie mieścił a mała jak się urodziła miała 51cm i musieli dokupywać na 56 bo właśnie wszystko było bardzo duże na nią

Izulka87 (offline)

23-09-2019 20:21:22

Chojnów
Cytuj
Kasiula91
Jestem po wizycie, szyjka bardziej się nie skraca czyli jest dobrze, z małą też wszystko ok i nie jest już taka mała bo waży 1600g☺

Kasiula91 super informacja! A mała faktycznie rośnie jak na drożdżach i prawidłowo! A przypomnij mi w którym tyg. Jesteś?


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.