Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

Paskuda (offline)

24-06-2019 22:14:42

Sokoły
Hehe chyb Cie nie pociesze bo nawet jak juz sie pojawia te ruchy to nie czuc ich ciagle... tak myslalam w pierwszej ciazy a Goska platala mi figle i potrafila sie nie odzywac caly dzien a czasami dopiero w nocy dawala znac o sobiesmiling smiley siedzialam w necie i czytalam i czytalam... i liczenie ruchow itp no ale u mnie to sie w ogole nie sprawdzalo grinning smiley wspomne ze lozysko z przodu mialam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-24 22:27 przez Paskuda.

Izulka87 (offline)

25-06-2019 09:29:25

Chojnów
Cytuj
Paskuda
Hehe chyb Cie nie pociesze bo nawet jak juz sie pojawia te ruchy to nie czuc ich ciagle... tak myslalam w pierwszej ciazy a Goska platala mi figle i potrafila sie nie odzywac caly dzien a czasami dopiero w nocy dawala znac o sobiesmiling smiley siedzialam w necie i czytalam i czytalam... i liczenie ruchow itp no ale u mnie to sie w ogole nie sprawdzalo grinning smiley wspomne ze lozysko z przodu mialam

No to nie pocieszylas mnie hehe. Pewnie będę panikowala.... Tym bardziej że łożysko mam na przedniej ścianie brzucha ;( obym czuła ruchy jak najczęściej! Biedny mój mąż będzie wysluchiwal mojej paniki... ;[ chociaż jak już poczytalam wasze historie w tej kwestii to już i tak inaczej będę do tego pochodziła ;*


Paskuda (offline)

25-06-2019 10:24:05

Sokoły
Kochana nie ma co panikowac do tego ma sie przeczucie trzeba tylko sluchac siebie smiling smiley mysle ze kazda kobieta ma to. Czasami babel daje o sobie znac na tyle delikatnie ze sie kobieta zastanawia czy to jej sie wydawalo czy serio sie ruszylo ale naprawde nie ma co sie zamartwiac smiling smiley po prostu czasami lepiej troszke mniej czytac w tych tematach. Ja sie naczytalam o liczeniu ruchow itp chociaz lekarz mi nic takiego nie kazal robic

Aguska94 (offline)

25-06-2019 13:08:58

Poznań
Ruchy zaczną liczyć się po 28 tygodniu musi ich być 10 przez godzinę aktywności dziecka, czyli każde kopniecie, dotknięcie, musniecie itd. To jeden ruch smiling smiley jeżeli nie rusza się dłużej niż 12 godzin to albo trzeba wypić coś zimnego albo zjeść coś słodkiego by się poruszył, jeżeli to nie zadziała to szpital.




[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek

Aguska94 (offline)

25-06-2019 13:10:02

Poznań
Na spokojnie z tymi ruchami smiling smiley ja już coś tam powoli czuje smiling smiley




[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek

Izulka87 (offline)

25-06-2019 13:36:23

Chojnów
Cytuj
Aguska94
Na spokojnie z tymi ruchami smiling smiley ja już coś tam powoli czuje smiling smiley

A ja jestem w 16 tyg. I nic nie czuje ;( ale lekarz mi mówił że około 20 tyg. Powinnam zacząć coś czuć...


luna_ula (offline)

25-06-2019 13:45:43

Jastrzębie-Zdrój
=
Cytuj
Izulka87
Na spokojnie z tymi ruchami smiling smiley ja już coś tam powoli czuje smiling smiley

A ja jestem w 16 tyg. I nic nie czuje ;( ale lekarz mi mówił że około 20 tyg. Powinnam zacząć coś czuć...
tak samo jak Ty mam na przedniej ścianie i czekam na pierwsze ruchy smiling smiley
może ich teraz nie poczujemy, tylko później, coś koło 20+ tc
nie ma co sie martwic na zapas :*


Aguska94 (offline)

25-06-2019 14:57:00

Poznań
Że spokojem kochane smiling smiley to jest moja druga ciąża i wiem czego się spodziewać i mam łożysko na tylnej ścianie tak jak z córką więc tylko płyn owodniowy tłumi ruchy maluszka a nie łożysko dodatkowo. Spokojnie poczujecie w swoim czasie :*




[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek

Paskuda (offline)

25-06-2019 18:22:40

Sokoły
Cytuj
Aguska94
Ruchy zaczną liczyć się po 28 tygodniu musi ich być 10 przez godzinę aktywności dziecka, czyli każde kopniecie, dotknięcie, musniecie itd. To jeden ruch smiling smiley jeżeli nie rusza się dłużej niż 12 godzin to albo trzeba wypić coś zimnego albo zjeść coś słodkiego by się poruszył, jeżeli to nie zadziała to szpital.
No u mnie akurat to.sie w ogole nie sprawdzalo a z dzieckiem bylo wszystko ok winking smiley wiec bez paniki! Lekarz tylko po 20 tyg spytal czy czuje ruchy powiedzialam ze tak i nic wiecej nie wspomnial a ja glupia naczytalam sie w internetach wlasnie takich rzeczy a pozniej siedzialam i myslalam!! Jej w tej ciazy juz jestem spokojniejsza

Karrera85 (offline)

02-07-2019 06:58:09

Katowice
Cytuj
Aguska94
Nawet jakby była druga dziewuszki to i tak będę się cieszyć waznr by zdrowe smiling smiley płeć to drugorzedna sprawa ale nie ukrywam że ciekawi mnie kto mieszka w brzuszku smiling smiley

Oczywiście zgadzam się z Tobą, że zdrowie najważniejsze. Nie mniej jednak byłam zaskoczona bo serio miałam takie przeczucie że dziewczynka A tu jajka winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548380, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.