Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

Izulka87 (offline)

20-06-2019 08:47:23

Chojnów
Cytuj
Karrera85
Cześć Dziewczyny,
Chętnie dołączę do Was Mamusiek grudniówek smiling smiley
Mam.33 lata i Córkę 9 lat, niebawem 10.

Termin mam na 6.12 ale co wizyta mi lekarz mówi że mam większe dziecko winking smiley my się na prenatalnych dowiedzieliśmy (13+6) że będzie chłopak -Maksymilian. A teraz 17.06 zostało to potwierdzone i udokumentowane winking smiley i info że zaczyna się 16tc.
Jeśli prowadzicie również rozmowy na fb chętnie dołączę do Was. Miałam tu problem z zalogowaniem, ale na kompie (zakurzonym) udało się w końcu, hihi.


Z dolegliwości to mdłości minęły, ale... ból brzucha, ściągnięcie takie, każda moja większa aktywność powoduje bardzo nie fajny ból. Do tego kość ogonowa no i puchne masakrycznie. Ciężko mi się chodzi nawet.
Marchewka pisałaś że ruchy mogą być odczuwalne w zależności od położenia łożyska. Tzn że jak jest na przedniej ścianie to lepiej czy gorzej czuć ruchy?

Witaj w naszym gronie winking smiley
Co do dolegliwości to współczuję... Ale musisz sje przemeczyc... Oby szybko czas zleciał! Dużo zdrówka i dobrego samopoczucia ;*


Izulka87 (offline)

20-06-2019 08:50:47

Chojnów
Cytuj
Edyta0482
Tak jak myślałam, byłoby zbyt piękne żeby dziś wszystkiego się dowiedzieć. Jeśli chodzi o badanie które wyklucza wady płodu to nie udało się dokładnie stwierdzić, położenie maluszka było takie że lekarz nie byłby w stanie dokonać dokładnych pomiarów itd. Ale udalonsie chociaż ustalić płeć - chłopak smiling smiley lekarz jest pewny. W poniedziałek idę drugi raz spróbować z tym badaniem wykluczającym wady, mam nadzieje że tym razem synek będzie współpracował tongue sticking out smiley

Hello ;* ja jak byłam na prenatalnych to też mój dzidziuś nie chciał się odpowiednio układać i od 13.30 do 18 kręciłam się po przychodni i czekałam czy uda się sprawdzić wszystko czy nie ale w końcu o 18 dzidzia odpowiednio się ułożyła i udało się dokonać pomiar. ;*


Izulka87 (offline)

20-06-2019 09:00:02

Chojnów
Cytuj
JustynaG922
My wczoraj byliśmy w szpitalu w trakcie pracy zaczęłam krwawic. Ale z maluszkiem na szczęście wszystko jest wporzadku ale chyba nigdy tak się nie bałam. Lekarz zalecił oszczędny tryb życia i luteinę. W poniedziałek mam wizytę u prowadzącego zobacze jak on oceni moj stan i chyba już zrezygnuje z pracy pomimo że mam lekką i przyjemna pracę w biurze i zamierzalam pracować najdłużej jak się da to po tym wydarzeniu boję okropnie.

Hello, też miałam plany pracować chociaż do 6 miesiąca. Ale w 9 tyg. Dostałam plamienia i się bardzo wystraszylam, lekarz przepisał mi duphaston i zalecił L4 więc już nie zamierzam wracać do pracy do rozwiązania zdrowie moje i dzidzi najważniejsze! Powodzenia, dużo zdrowia


Marchewka3 (offline)

20-06-2019 10:12:58

Braciejowa
Cytuj
Karrera85
Cześć Dziewczyny,
Chętnie dołączę do Was Mamusiek grudniówek smiling smiley
Mam.33 lata i Córkę 9 lat, niebawem 10.

Termin mam na 6.12 ale co wizyta mi lekarz mówi że mam większe dziecko winking smiley my się na prenatalnych dowiedzieliśmy (13+6) że będzie chłopak -Maksymilian. A teraz 17.06 zostało to potwierdzone i udokumentowane winking smiley i info że zaczyna się 16tc.
Jeśli prowadzicie również rozmowy na fb chętnie dołączę do Was. Miałam tu problem z zalogowaniem, ale na kompie (zakurzonym) udało się w końcu, hihi.

Z dolegliwości to mdłości minęły, ale... ból brzucha, ściągnięcie takie, każda moja większa aktywność powoduje bardzo nie fajny ból. Do tego kość ogonowa no i puchne masakrycznie. Ciężko mi się chodzi nawet.
Marchewka pisałaś że ruchy mogą być odczuwalne w zależności od położenia łożyska. Tzn że jak jest na przedniej ścianie to lepiej czy gorzej czuć ruchy?
Witaj Kochana , łożysko na przedniej ścianie rzeczywiście troszkę tłumi ruchu dziecka :-)

Paskuda (offline)

20-06-2019 13:03:40

Sokoły
Cytuj
Karrera85
Cześć Dziewczyny,
Chętnie dołączę do Was Mamusiek grudniówek smiling smiley
Mam.33 lata i Córkę 9 lat, niebawem 10.

Termin mam na 6.12 ale co wizyta mi lekarz mówi że mam większe dziecko winking smiley my się na prenatalnych dowiedzieliśmy (13+6) że będzie chłopak -Maksymilian. A teraz 17.06 zostało to potwierdzone i udokumentowane winking smiley i info że zaczyna się 16tc.
Jeśli prowadzicie również rozmowy na fb chętnie dołączę do Was. Miałam tu problem z zalogowaniem, ale na kompie (zakurzonym) udało się w końcu, hihi.

Z dolegliwości to mdłości minęły, ale... ból brzucha, ściągnięcie takie, każda moja większa aktywność powoduje bardzo nie fajny ból. Do tego kość ogonowa no i puchne masakrycznie. Ciężko mi się chodzi nawet.
Marchewka pisałaś że ruchy mogą być odczuwalne w zależności od położenia łożyska. Tzn że jak jest na przedniej ścianie to lepiej czy gorzej czuć ruchy?
Hej to ja pisalam o ruchach smiling smiley na przedniej scianie slabiej sa ruchy wyczuwalne a jezeli jest na tylniej to mocniej daje smiling smiley ja w pierwszej ciazy mialam na przedniej scianie i czasami wpadalam w panike ze dziecka nie czuje smiling smiley a czulam tylko takie mocniejsze ruchy. Czuje ze w tej bedzie tak.samo

Paskuda (offline)

20-06-2019 13:06:32

Sokoły
A i gratuluje odgadniecia plci grinning smiley u nas jest 16 tydz i 4 dzien termin mam na sam poczatek grudnia smiling smiley i "prawdobodobnie" bedzie chlopak ale dokladnie lekarz popatrzy za 3 tyg grinning smiley jak to powiedzial bedziemy szukac jajek bo na razie to mu tylko siurek mignal grinning smiley

Karrera85 (offline)

20-06-2019 13:35:41

Katowice
Cytuj
Paskuda
A i gratuluje odgadniecia plci grinning smiley u nas jest 16 tydz i 4 dzien termin mam na sam poczatek grudnia smiling smiley i "prawdobodobnie" bedzie chlopak ale dokladnie lekarz popatrzy za 3 tyg grinning smiley jak to powiedzial bedziemy szukac jajek bo na razie to mu tylko siurek mignal grinning smiley

No ja sprawdziłam dzisiaj co mi lekarz policzył, i tak naprawdę mam 15+4 dzisiaj. Wcześniej spojrzałam na apke smiling smiley
Jeżeli chodzi o płeć to byłam w szoku że tak szybko smiling smiley

Paskuda (offline)

20-06-2019 21:46:58

Sokoły
Cytuj
Karrera85
A i gratuluje odgadniecia plci grinning smiley u nas jest 16 tydz i 4 dzien termin mam na sam poczatek grudnia smiling smiley i "prawdobodobnie" bedzie chlopak ale dokladnie lekarz popatrzy za 3 tyg grinning smiley jak to powiedzial bedziemy szukac jajek bo na razie to mu tylko siurek mignal grinning smiley

No ja sprawdziłam dzisiaj co mi lekarz policzył, i tak naprawdę mam 15+4 dzisiaj. Wcześniej spojrzałam na apke smiling smiley
Jeżeli chodzi o płeć to byłam w szoku że tak szybko smiling smiley
Ja tez bylam praktycznie w identycznym momencie grinning smiley 15 tydz i 3 dzien tylko ze u mnie jeszcze nie jest pewne wiec staram sie nie nastawiac smiling smiley z corka dowiedzialam sie na 100% w 23tyg

Marchewka3 (offline)

21-06-2019 12:52:15

Braciejowa
Hej Izulka i wszystkie Mamusie , jestem już po wizycie , z dzidzią wszystko w porządku - 9.8 cm - serduszko bije , będę mieć chłopczyka

luna_ula (offline)

21-06-2019 17:02:46

Jastrzębie-Zdrój
Cytuj
Marchewka3
Hej Izulka i wszystkie Mamusie , jestem już po wizycie , z dzidzią wszystko w porządku - 9.8 cm - serduszko bije , będę mieć chłopczyka

Super ! grinning smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548530, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.