Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

p4nterk4 (offline)

28-05-2019 22:12:33

Bakałarzewo
Dziewczynki u nas wszystko super wymiary, serduszka a tak sie balam. Dzidziusie dwujajowe dwuowodniowe dwukosmowkowe, mam duzo odpoczywac bo wszystko x2 wlacznie z symptomami ciazowymi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-28 22:13 przez p4nterk4.

Izulka87 (offline)

28-05-2019 23:04:52

Chojnów
Cytuj
p4nterk4
Dziewczynki u nas wszystko super wymiary, serduszka a tak sie balam. Dzidziusie dwujajowe dwuowodniowe dwukosmowkowe, mam duzo odpoczywac bo wszystko x2 wlacznie z symptomami ciazowymi[/quote
To same super wiadomości!
To odpoczywaj dużo i dbaj o siebie i o dzidziusie!
A który to tydzień ciąży?


luna_ula (offline)

29-05-2019 07:04:24

Jastrzębie-Zdrój
Cytuj
Izulka87
hej kochane smiling smiley dziś po kontroli , Mąż widział bąbla, bardzi mi zależało żeby pierwszy raz zobaczył. Bąbel machał łapkami z radości, serducho bije.

11tc1d, chyba już trochę jestem spokojniejszasmiling smiley
kolejna wizyta to badanie prenatalne 14/06 , potem już wizyta u poloznej i ginekologasmiling smiley

Super że z bablem wszystko ok. Ja też zaczęłam być już spokojniejsza. U mnie już 12 tydzień leci. A jak mąż zareagował na bicie serduszka? Bo mój stał jak wryty...A powiedz jak się ogólnie czujesz? Bo ja różnie... Mam dzień że czuję się super a jest dzień że mnie mdłości męczą...

Wielki banan na ryju miał jak zobaczył Maleństwo grinning smiley potem łaził za mną i mnie lekko w brzuch pukał " puk puk Bąblu "

mnie mdłości aż tak nie dokuczały, wymiotowałam raz. Ogólnie stan bardzo dobry.
Nie mam ochoty na różne potrawy, w sumie nawet o jedzeniu nie myślę.
Biegunkę za to mam co kilka dni, ale nie jakoś straszną że z kibla nie zejde.

No i spanie ... o 19 już ide do wanny, 21 oczy się kleją.
A to u mnie nietypowe, bo zwykle koło 24 chodziłam spać i 4:40 pobudka do pracy..

Nie martw się , zarac u Ciebie wszystkie dolegliwości minąsmiling smiley
Kuzynka Męża ( ok 16 tc ) rzygała jak kot.. nie ma reguły smiling smiley


luna_ula (offline)

29-05-2019 07:06:56

Jastrzębie-Zdrój
Cytuj
p4nterk4
Dziewczynki u nas wszystko super wymiary, serduszka a tak sie balam. Dzidziusie dwujajowe dwuowodniowe dwukosmowkowe, mam duzo odpoczywac bo wszystko x2 wlacznie z symptomami ciazowymi
Podwójna radość grinning smiley dla mnie i tak to niepojęte <3


Paskuda (offline)

29-05-2019 07:41:31

Sokoły
Jej jak zazdroszcze! Też bym chciala blizniaki! No moze nie teraz ale za pierwszym razem. U nas w rodzinie juz 2 parka sie urodzi a my sie cykamy pojedynczo winking smiley

No i spanie ... o 19 już ide do wanny, 21 oczy się kleją.
A to u mnie nietypowe, bo zwykle koło 24 chodziłam spać i 4:40 pobudka do pracy luna_ula tez tak kiedys chadzalam spac i tez tak wstawalam do pracy dopkoki nie urodzilam dziecka hihi w pierwszych miesiacach po urodzeniu zasypialam z mala o 18, 19!!

Aguska94 (offline)

29-05-2019 08:09:53

Poznań
Na jutro igam na USG z mężem, jestem ciakawa jegoimy jak zobaczy fasolke na monitorze smiling smiley




[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek

Asti (offline)

29-05-2019 09:14:11

Krusze
Dzień dobry wszystkim grudniówkom smiling smiley

Chętnie dołączę do grupy.
U mnie dziś 13t1d. Termin na 03.12. Jutro prenatalne. Być może już dowiemy się kto w brzuszku mieszka.
Ja mam nadzieję, że córka. Bo w domu mam już nastolatka grinning smiley
Synowi też coś się zmieniło i twierdzi, że chciałby siostrę <3
Mąż ma nadzieję, że zdrowe. I to najważniejsze. Jedziemy razem. Bo oni się jeszcze nie widzieli winking smiley

luna_ula (offline)

29-05-2019 09:21:08

Jastrzębie-Zdrój
Cytuj
Asti
Dzień dobry wszystkim grudniówkom smiling smiley

Chętnie dołączę do grupy.
U mnie dziś 13t1d. Termin na 03.12. Jutro prenatalne. Być może już dowiemy się kto w brzuszku mieszka.
Ja mam nadzieję, że córka. Bo w domu mam już nastolatka grinning smiley
Synowi też coś się zmieniło i twierdzi, że chciałby siostrę <3
Mąż ma nadzieję, że zdrowe. I to najważniejsze. Jedziemy razem. Bo oni się jeszcze nie widzieli winking smiley

Hej :*
Cudnownie smiling smiley ja mam 3 braci i jestem mega zadowolna grinning smiley i sama ja
a to dla syna bedzie przezycie - zobaczyc USG na zywo smiling smiley)


p4nterk4 (offline)

29-05-2019 09:22:32

Bakałarzewo
Zaczelam 10 tydzien. My na poczatku bylismy przerazeni, ale nie ma tego zlego. Tym bardziej ze w 6/7 tyg dostalam silnego krwotoku i myslalam, ze juz po wszystkim. W rodzinie nie ma blizniet, a u nas to czysty przypadek.

Asti (offline)

29-05-2019 09:57:14

Krusze
Ja jadę z Mężem.
Syn nabrał chęć I jak się okazało, że to w czasie jego lekcji winking smiley
Jutro się okaże smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.