Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

Paskuda (offline)

10-05-2019 11:53:21

Sokoły
Hej ogolenie czuje sie dobrze dziekuje za zainteresowanie smiling smiley wlaanie lekarz nie wie ze jeszcze karmie powiem mu 22 maja na wizycie. Jesli chodzi u mnie o L4 to ja musialam powiedziec teraz poniewaz po powrocie z macierzynskiego szef mnie zalatwil umowa na czas okreslony do konca urlopu akurat tak sie ulozylo ze zaszlam w ciaze i w momenie rozwiazania umowy dobije do 12 tyg wiec lekarz dal mi zaswiadczenie o tym ze jestem w ciazy i ktorym tyg oraz L4

Paskuda (offline)

10-05-2019 11:55:45

Sokoły
A jak.u was zachcianki jedzeniowe? Przyznam ze mi to chyba jakies hamulce i spust aie przestawia w ciazy Mr. Green

Paskuda (offline)

10-05-2019 11:59:59

Sokoły
A jeszcze informacia dla dziewczyn ktore mysla.czy powiedziec pracodawcy. Duzo zalezy o tym jaka.prace sie wykonuje. Ja w poprzedniej ciazy powiedzialam juz w 6/7 tyg. pracowalam w sklepie sporzywczo-przemyslowym. Duzo aie dzwigalo.

luna_ula (offline)

10-05-2019 12:14:52

Jastrzębie-Zdrój
Cytuj
Paskuda
A jak.u was zachcianki jedzeniowe? Przyznam ze mi to chyba jakies hamulce i spust aie przestawia w ciazy Mr. Green

u mnie róznie
na kawe nie mogę patrzeć, odrzuca mnie wręcz. Tak samo na mysl o winie czy alkoholu.
i na czipsy patrzeć nie moge : O
O jakimś obiedzie cieżkim tak samo myslec nie moge.
Po prostu smaki mi sie pozmieniały. Apetyt zastopował.

Szaleje za to z owocami i warzywami, jakies smoothie itd smiling smiley)

Cytuj
Paskuda
A jeszcze informacia dla dziewczyn ktore mysla.czy powiedziec pracodawcy. Duzo zalezy o tym jaka.prace sie wykonuje. Ja w poprzedniej ciazy powiedzialam juz w 6/7 tyg. pracowalam w sklepie sporzywczo-przemyslowym. Duzo aie dzwigalo.

u mnie stanowisko informatyka.. ale stresujące troche i nadgodziny.Póki co unikam tego..
Ale za tydzien - 2 powiemsmiling smiley


Paskuda (offline)

10-05-2019 13:30:14

Sokoły
Uch ja ostatnio zjadlam 1,5 kg nektarynek mniam.. arbuza polowe wsunelam... czasami cos zobacze i po prostu nie moge skonczyc na kawalku marza mi sie truskawki ale czekam juz na nasze smiling smiley tez u mnie co rano drink owocowy z natka pietruszki lub szpinakiem smiling smiley a u reszty jak? grinning smiley

Paskuda (offline)

10-05-2019 13:33:30

Sokoły
Ps. U mnie tez szefostwo strasznie nas stresowalo... szczegolnie zona szefa...ech po tym jak powiedzialam o ciazy poczulam sie doslownie jak smierdzace jajko... ach szkoda gadac powiem tylko tyle ze za godz po rozmowie wyladowalam w szpitalu z krwawieniem...teraz tez sie stresuje maz zawiozl zaswiadczenie o ciazy. Nie dzwonilam do nich oni do mnie tez jeszcze nie a 10 wyplata powinna byc...

luna_ula (offline)

10-05-2019 13:41:44

Jastrzębie-Zdrój
Cytuj
Paskuda
Uch ja ostatnio zjadlam 1,5 kg nektarynek mniam.. arbuza polowe wsunelam... czasami cos zobacze i po prostu nie moge skonczyc na kawalku marza mi sie truskawki ale czekam juz na nasze smiling smiley tez u mnie co rano drink owocowy z natka pietruszki lub szpinakiem smiling smiley a u reszty jak? grinning smiley

na śląsku juz truskaweczki są grinning smileygrinning smiley


Szynszyla (offline)

10-05-2019 14:08:08

Kazimierz
Hej. Zazdroszczę apetytu, mnie mdłości nie opuszczają, dochodzą migreny ;/. Dziś na wadze -5 kg od początku ciąży. Głęboko wierzę, że jeszcze 2-3 tygodnie i będzie lepiej smiling smiley Na l4 jestem od 6 tygodnia. Raz praca w przedszkolu specjalnym (zarazki, dźwiganie i różne rzeczy nieprzewidziane) i dwa samopoczucie tak marne, że nie dałabym rady. Pozdrawiam smiling smiley

luna_ula (offline)

10-05-2019 14:23:42

Jastrzębie-Zdrój
Cytuj
Szynszyla
Hej. Zazdroszczę apetytu, mnie mdłości nie opuszczają, dochodzą migreny ;/. Dziś na wadze -5 kg od początku ciąży. Głęboko wierzę, że jeszcze 2-3 tygodnie i będzie lepiej smiling smiley Na l4 jestem od 6 tygodnia. Raz praca w przedszkolu specjalnym (zarazki, dźwiganie i różne rzeczy nieprzewidziane) i dwa samopoczucie tak marne, że nie dałabym rady. Pozdrawiam smiling smiley
bierzesz jakiś magnez + b6 ? albo imbir ? Mi ginek mówiła... ale na szczęście mnie to ominełosad smiley
ja czuje że puchnę, ale waga nie rosnie grinning smiley


Aguska94 (offline)

10-05-2019 15:22:06

Poznań
Ja mam zachcianki na konkrety. Tak jak z córką miałam ajbe na słodycze i pochłaniałam je kilogramami tak teraz właśnie nie bardziej owoce, banany i winogrona to normalnie mi się uszy trzesa smiling smiley po za tym czuje się okej mdłości ładnie odpóścił ale przyplatalo mi się zapalenie ucha




[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.